«

»

Recenze vibrátoru s rotační špičkou a perličkami

Kdo by už alespoň jednou někde neviděl tenhle sofistikovaný vibrátor. Patří do takzvaných high-end hraček. Jeden vibrátor sdružuje různé druhy vibrací a dráždění. Napodobuje kroužení zasunutého penisu a k tomu dráždí vchod do pochvy rotačními kuličkami. Mrštný jazýček vibračního vajíčka vám také může dráždit klitoris.

Funkčnost

Tento vibrátor funguje kromě klasických vibrací na klitorisovém vajíčku zcela ojediněle. Pod špičkou která se zasunuje dovnitř rotují pod gelovým obalem perličkové korálky. Přesunují se z místa na místo, točí dokola a k tomu všemu se ještě žalud, kterým je tento vibrátor zakončen kroutí jako žížala. Po zasunutí se vám vevnitř něco krásně vrtí a navíc to můžete pěkně regulovat, ale taky změnit směr otáčení. Aby to nebylo málo, tak o klitoris se opře výkonné vibrační vajíčko opět s plynulou regulací vibrací. Skvělé je, že proti moderním vibrátorům je tento ještě ovládán kolečkem a vibrace tak můžete nastavit opravdu přesně podle chuti.  

Materiál

Jde o plastovou hračku s potahem z probarveného silikonového gelu. Gel je pružný, ohebný a příjemný na dotek.  Jeho pružnost mu zajišťuje přizpůsobivost, ale zároveň dostatečnou pevnost a tuhost, aby se s ním dobře manipulovalo. Výborně snáší lublikanty na vodní bázi. Motorky, baterie a elektronika je uložena v plastové rukojeti a částečně i těle. Výrobek samozřejmě není vodotěsný. Při čištění a umývání dejte pozor ať vám voda nevnikne do těla vibrátoru.

Fotogalerie

Další fotografie jiných typů

Hodnocení

Jde o velmi oblíbenou hračku. Téměř každá kamarádka, které jsem vibrátor ukazovala, chtěla vědět jaké jsou ty rotující perly. No není to špatné. Samostatné kolečko pro ovládání vibračního motorku na klitoris a zasunuté perličkové kroutící příšerky je perfektní. Myslím, že vybrátor plní dobře svou funkci. Vzhled není pravda nic moc a zvuky, které vibrátor vydává při točení perliček taky dvakrát vzrušující nejsou, ale funguje a to kupodivu celkem dobře. Tenhle typ má nevýhodu laciného plastového krytu baterií, takže se vám občas může stát, že kryt upadne. Novější vibrátory tento problém většinou vyřešili a dokonce některé typy jsou i vodotěsné.

Parametry

  • celková délka 26 cm
  • část pro zasunutí 16cm
  • průměr zasouvací části max 3,5 cm
  • samostatná regulace rotace a vibrací
  • napájení 4x AA tužková baterie, je možné použít akumulátory
  • barevné varianty zde

Zde je možné omrknout ceny a typy těchto divochů

Pro:

+ originální pocity
+ použití tužkových akumulátorů

Proti:

- hlučnost
- příliš kosmický vzhled

Hodnocení

7/10


7 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-vibratoru-s-rotacni-spickou-a-perlickami/

Napsat komentář