«

»

Začínáme s análním sexem

Mnozí se do toho pustí tak trochu bezhlavě a zbytečnými chybami si tyto radovánky navždy uzavřou.

Zde je několik základních rad – Jak na to…

Anální sex…

Jak na to, co si připravit, na co si dát pozor… a nezkazit to hned napoprvé.

Anální sex neprovozujte s náhodnými partnery – tento text je určen hlavně pro páry, které se již dobře znají a jasně se dokáží vcítit do role toho druhého.

Šperky se ženám líbí. Věřte, že takovýto dárek Vám společnou cestu usnadní.

Anální sex je pro řadu lidí nepřekonatelně nepřijatelný, další skupinu absolutně nevzrušuje, jiní jej „přetrpí“ pro partnera, dále je skupina, které je to příjemné a nemalý zbytek populace prožívá bouřlivé orgasmy – mnohdy silnější než klasické. Změna v takové skupině a přechod do jiné není jednoduchý.

Mějte vždy na paměti, že i malou chybou můžete partnerku či partnera nenávratně pro takovou hru uzavřít!

Kolik zvláštních a velice vzrušujících chvil můžete zažít – tolik různých úskalí na Vás číhá. Proto si hlídejte, aby partner byl ohleduplný, diskrétní, citlivý a zdravý.

Příprava poprvé – základní pravidla
– Máte-li s Vaším partnerem pocit, že je načase vyzkoušet i tento druh sexu a jste-li o tom pevně přesvědčeni oba, pak je dobré se na to připravit předem.

– Čistota – je pravděpodobně jedna z hlavních brzd. Každá žena má v sobě velmi silné zábrany a velký strach, aby nedošlo k nějakému trapnému znečištění. Je těžké si představit, že úplná začátečnice si s radostí udělá klystýr (mimochodem ženy, které milují anální sex si jej později s radostí dělají) … Proto je potřeba takovou první akci mírně naplánovat dopředu. (viz. hygiena před análním sexem)

– Jedna z velmi účinných látek je Psylium (indický jitrocel) – čistá vláknina (je to víceméně jen balastní látka … zátěž). Prostě s ní lidský zažívací systém nic nesvede a tak ji jen vyloučí. S tím že sebou bere vše, na co ve střevě narazí. Jednak tedy účinně vyčistí a potom pomáhá správnému střevnímu pohybu. Psylium je k dostání za směšnou částku v každé lékárně. Přibližně po 14-21 dnech (pravidelného!) užívání jsou střeva velmi čistá a bezproblémová. Je třeba vyzkoušet, jak velkým množstvím tekutin je nutno lžičku Psylia zapít – ale v tom se již řiďte oblíbeným příbalovým letákem.

– Dále si připravte nějakou utěrku či tmavší ručník, papírové kapesníčky, několik pevnějších prezervativů, kvalitní anální gel a ideální jsou i latexové rukavice. – Vím – je toho hodně, ale při prvotní nervozitě potřebujete mít klid alespoň v tom, že máte vše po ruce a ne, že pak budete bezradně pobíhat po bytě. (Zkušeným análníkům se stane nějaká „nehoda“ velmi zřídka – chce to praxi)

– Kvalitní anální gel – je myšlen originální gel pro anální sex… Tyto gely jsou kluznější, obsahují větší množství parfémů a hlavně obsahují i desinfekci. Mrkněte třeba zde. Celý anus je prostor, který je doslova zamořen bakteriemi a na druhou stranu je velmi lehce zranitelný.

– Latexové rukavice – na prvotní penetraci (prsty) – stačí i prezervativ, ale není to praktické ani pohodlné. Rukavice Vám umožní mnohem větší pohyblivost a příjemnost. Doporučujeme rukavice černé – protože i když se objeví nějaká nečistota, prostě není vidět a neruší. V případě potřeby pak rukavici stáhnete obrácením naruby a tím se zajistí čistota.
Jdeme na věc – Oba se těšíte a oba to chcete.

– I když se to nemá doporučovat, tak ve většině případů bylo dobré si dát skleničku dobrého alkoholu. Ale skutečně pouze takové množství, které ještě nebudete cítit fyzicky na těle. Trochu to uvolní zábrany a strnulost.

– Doporučujeme se oddat napřed klasickému sexu – třeba i vícekrát. Orgasmus u ženy výrazně uvolňuje veškeré svalstvo v pánevní oblasti a navozuje stav vyšší blaženosti.

– Rectum se musí napřed dokonale uvolnit a u začátečnic se nebojím nastavit minimální hranici na půl hodiny práce. Pokud to partner zvládá – začněte jazykem (Rimming). Okolí konečníku i přímo on sám jsou oblasti se zvýšenou erotogenní vnímavostí. Žena ať si klekne s hrudníkem na posteli a zadečkem vysoko vystaveným. Je hezké, pokud si sama silně roztáhne hýždě a se zavřenýma očima si to užívá naplno. Jazyk je měkký, teplý a vlhký – na anusu je vnímán velice příjemně až úžasně. Jeho pronikání dovnitř už ale patří do nebezpečné oblasti – i když to valná většina lidí dělá (pochopitelně po důkladné očistě). Ve střevech jsou bakterie, které mohou vyvolat v krku prudký zánět a na které nemusí fungovat běžná antibiotika (není to obvyklé).

– Prsty přicházejí na řadu na druhém místě. Je třeba mít dokonale ostříhané a ohlazené nehty. I ztvrdlá špička kůže na hraně nehtu je v rectu bolestivě vnímána. V případě záděr nebo drobných ranek je nezbytné použít prezervativ nebo rukavici! Každý člověk má dva anální svěrače, které jsou od sebe vzdáleny cca 2-2,5cm. Zvenku první – je svěrač, který ovládáme vůlí a který dokážeme uvolnit na povel. Po zasunutí cca poloviny prstu přichází druhý a ten se už vůlí uvolňuje podstatně hůře. V řezu má tento svěrač lehce podobu lahve nebo trychtýře – je uzpůsoben pro pohyb zevnitř ven. Opačný směr není pro tento orgán přímo přirozený. Až se k němu dostanete prstem – můžete ucítit, jak se různě stahuje a bojuje proti vašemu prstu. Nechte jej klidně bojovat. Nesnažte se ihned proniknout dovnitř. Špičkou prstu jen mírně tlačte. Vnitřní svěrač se uklidňuje cca po 2 minutách jemné stimulace. Jeho další povolování a rozevírání je také podobně pomalé..
Je lepší mít prsty otočené k přední stěně – pokud partnerka leží na zádech, tak bříškem vzhůru. Velmi pomalu pak prsty přidávejte – nejprve jeden, pak pomalu a opatrně druhý, třetí atd. Do průměru cca 1,5cm není problém svěrač roztáhnout. Dále to jde už mnohem pomaleji. Svěrač se musí pomalounku uvolnit do stavu, který je větší než průměr  penisu. V okamžiku, kdy prsty pomalu vyjmete a uchopíte penis – partnerka se bleskově strachem stáhne – počítejte s tím a komunikujte s ní. Uklidňujte jí. Nechte si poradit, zda jsou lepší pohyby uvnitř či úplně ven, nebo třeba otáčení.

– Místo prstů je možné použít tzv. startéry – vibrátory určené k uvolňování análního svěrače. V každém případě je nutné mít jiné vibrátory pro vagínu a jiné pro anál. Vaginální vibrátory mají motory v přední částí, kdežto anální je mají dole – u svěrače, kde jsou erotogenní zóny. V neposlední řadě pak jde o hygienu, dezinfekci, mýdlem nesmytelné bakterie apod. Úplné začátečnice ale asi dají přednost živým prstům.

– Gel – mějte ho dostatek a pamatujte – NIKDY HO NENÍ DOST! V análním prostoru není nic, co by napomáhalo penetraci. Mucinosní žlázy sice produkují jakýsi sekret, ale to rozhodně nestačí. Proto zpočátku při každém pohybu ruky vpravujte malé množství gelu. Gel obsahující Tee tree oil má vysoký obsah dezinfekčních látek.

POZOR – Nic nesmí bolet! Že anální sex vždy bolí je nebezpečný mýtus !

V okamžiku bolesti dochází k nějakému drobnému poškození tkáně. Toto místo se pak zajizví a vlastní (byť mikroskopická) jizvička už zdaleka nepruží tak, jako zdravá tkáň. Tím se může elastičnost anusu stále snižovat. Pokud by se objevila dokonce krev, pak je to velká chyba a buď došlo k velmi vážnému přehmatu, nebo je třeba tuto osobu vyšetřit u specialisty. Pokud přesto dojde k náhlé bolesti, může to být jen jakási křeč ze strachu a pak platí pravidlo, že se nesmí ruka či penis ihned prudce vyndat, ale naopak – ponechte vše tam, kde to je a vůbec s ničím nehýbejte. Po malé chvilce křeč povolí a pak můžete pomalu anus opouštět. Vaše partnerka by si měla vlastní rukou tu rychlost řídit. Toto není běžný stav, ale může se stát. Není třeba se toho obávat – ještě to neznamená žádné poškození.
Úplně jiná situace je u hemeroidů (možná správněji hemoroidů) . Pokud jde o vnější formu – pak by byl jistě muž velmi surový, pokud by se snažil vnikat do takto bolavého místa. Ovšem může jít o vnitřní – skrytý typ a milenka či žena se může stydět to říci. Přemluvit jí v takovém stavu by znamenalo skutečně drastický zážitek. Proto opakuji – partnerka to musí vždy chtít stejně tak, jako Vy a tom daném okamžiku !!!!!

Vlastní penetrace – Jsou 4 ideální polohy :
1) Vleže na zádech – nohy doširoka rozevřené a přitažené až k hlavě. Partnerka si může rukama roztáhnout zadeček do maxima. (Spíše pro pokročilejší)
2) Vkleče – ze zadu (ideální – partnerka se může sama pohybovat)
3) Vleže, kdy si partner sedne obkročmo na partnerku jako na koně (spíše pro pokročilé)
4) Další z možných poloh je ta, když je partner dole a žena si sama pomalu a opatrně nasedne. Mnohé ženy to nedokáží, ale taková akce je pro jejich partnera velkým zážitkem a hlavně na obou stranách mizí obavy. On ví, že ona si neublíží a naopak. Pro ženu-prvničku je ale asi lepší, když větší část aktivity je na partnerovi.

Máte-li pocit, že svěrač je již dostatečně uvolněn a připraven, naneste na prezervativ na penisu další kapku gelu, prsty v anusu ještě otočte, případně je mezi sebou roztáhněte a nasaďte žalud k blízkosti vstupu. Poté prsty vyjměte a velmi pomalu vtlačujte žalud za první svěrač. Až dosáhnete této polohy (ideálně zezadu) – uchopte partnerku za ruce nebo alespoň za jednu a pošeptejte jí, aby Vám šla naproti. – Ona sama si pak určí rychlost a hloubku penetrace. Je dobré, aby Vás držela za ruku nebo za stehno celou dobu a jemnými povely si celou akci sama řídila.
Penis zasouvejte velmi pomalu a opatrně – spíše způsobem tam a zpět a vždy o kousíček dál. Většinu žen extrémně vzrušuje právě roztažení svěrače – penis musí téměř zadeček opouštět a vracet se dovnitř. Menší procento žen pak vzrušuje vlastní pohyb uvnitř – penis zůstává uvnitř při kopulačních pohybech.
Vedle anální stimulace si mnohdy ženy „pomáhají“ stimulací klitorisu, nebo se zavádí do vagíny vibrátor a muž jej vtlačuje současně například podbřiškem. Pak dochází k vaginálnímu či klitoridálnímu orgasmu podporovanému anální stimulací. Ovšem čistě anální orgasmus popisují ženy jako něco úplně jiného. Ve vyjímečných případech pak dochází ke kombinacím a slučováním těchto pocitů – ovšem to je už vysoká škola sexu…

Anální hračky

 

 

 

 

 

 

 

Nesmíte opustit anál a vsunout penis ani prsty do vagíny!

 Zanesli byste partnerce velmi nebezpečné bakterie do vagíny a léčení se může změnit v dlouhodobý boj s chronickými záněty. To, že jsou obě možnosti tak blízko – ještě vůbec neznamená, že jsou stejné.

Nikdy by Vaše partnerka neměla vidět nějakou nečistotu – stene-li se to, udělejte vše pro to, aby o tom vůbec nevěděla.

Zdravý anální prostor je úžasně elastický a je extrémně roztažitelný (při dobré praxi a znalostech)

Při análním styku nehrozí otěhotnění, pokud je použit prezervativ. Pokud nějaký muž značně riskuje AIDS a prudký zánět močových cest a prostaty a prezervativ nepoužije – pak při poloze zezadu může část spermatu vytéci na vagínu, ale otěhotnění by bylo velkou náhodou.

Konečník je dlouhý přibližně 12cm a pak se zprudka stáčí. S delším penisem může docházet k bolestivým příznakům při hlubší penetraci = netlačte se „nadoraz“

Vnitřní prostor análu je jakýsi trychtýř, který se zevnitř plynule zužuje a připravuje tak stolici na export. Zvenku nic takového není a proto je třeba vstup vždy důkladně připravit.

Ani velmi široké roztažení (např. fisting = zastrčení celé ruky do análu) neznamená, že by se svěrač uvolnil („vytahal“) a že by pak docházelo k úniku stolice.

Dobře provedený a bezbolestný anální sex je dobrou prevencí na všechny potíže s touto oblastí. Naproti tomu hrubý, neurvalý a bolestný anální styk je vstupní branou pro fisury, hemoroidy a mnoho dalších velkých potíží.

Žena, která vytrpěla při prvním pokusu o anální styk újmu, se k němu už velmi zřídka v životě vrátí.

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/zaciname-s-analnim-sexem/

Napsat komentář