«

Recenze stroje Big Bang Penetrator

Tak jsem dnes dostala tuhle velkou, těžkou krabici s překvapením. Prý to mám nejdřím vyzkoušet sama i postavit, jestli to zvládnu. Zase tak velké ani těžké to není, ale třetí patro stačí.

Po vybalení na mě vykoukne krabice s návodem a já se děsím. Rozdělávám ji a vysunu polystyrénový obal s velkým diskem. Po odlepení disku, který tvoří podstavec a jeho opatrném položení na podlahu je krabice lehká. Podstavec je opravdu nejtěžší část a má tak tipuji 10 kg.

Otevřu víko krabice a vyjmu zbytek součástek. Není to tak zlé. Je přiložený klíč a celkem jsem napočítala jen tři šroubky. To přece musím dát. Po chvíli porovnávaní s obrázkem na krabici přišroubuji stojak k podstavci. Potom už jen přidělám motor pomocí dvou speciálních šroubů s úchytem.

Nakonec nasadím dildo na závit. Lze to doplnit ještě rozdvojkou i pro anální kolík, ale to tež zkoušet nebudu.

Ještě rozmotat káblíky a hurá do zásuvky. A už to jede, už to fičí. Kolečkem na ovládání stačí zapnout a potom jen přidávat. Ne, že si to necháte zapnuté naplno jako já a po zasunutí do zásuvky to rozjedete hned naplno 🙂

Výhodná koupě tohoto modelu zde

Materiál

Přístroj je celkem slušně zpracovaný. Je to stroj a tak i vypadá. Je to vzrušující.

Poznámka redakce:

Motor je napájen přes adaptér přímo ze sítě. Převodovka je kovová. Tyč se musí mazat, protože tam je kluzný mechanismus, takže při skládání se musí opatrně, aby se člověk nezašpinil. Výborné je zakončení klasickým závitem. V železářství lze koupit prodlouženou matici a zavrtat ji do libovolného dilda, které koupíte. Tím si vytvoříte nástavec na stroj z Vašeho oblíbeného dilda, nebo si vyberete odpovídající tvar a velikost sami a to je nesporná výhoda.

Funkčnost

Stroj lze jednoduše smontovat a nastavit do potřebné výšky i polohy. Dosáhne i na postel, takže si pěkně stojí vedle na zemi. Je možné ho použít i ve stoje nebo v kleče v poloze zezadu. Teprve po nějaké době jsem zjistila, že je možné nastavit i hloubku přrážení posunutím jedné matice. To je celkem příjemné. Ta minimální hloubka se střední a vyšší rychlostí je vražedná kombinace :-).

Hodnocení

Překvapilo mě mile, že je celkem tichý. Na pomalou rychlost jej bez problému můžete použít v noci v paneláku. Kolega z redakce mi vyrobil i nástavec z King Cock dilda, což je podle mě nejlepší tvar a materiál.

Nejsem úplně asi normální holka, jsem spíše technický typ a hodně mě vzrušuje vzhled tohoto stroje. Líbí se mi. Mám ráda ten zvuk a tu nekonečnou opakovanost pro někoho stereotypního pohybu. Je to pro mě ten pravý stroj. Uspokojí mě i když nejsem úplně naladěná svou mechanickou silou. Někdy ho použiju třeba u televize na nejnižší rychlost a nechám se jen na krajíček pomalu tlačit.

Ještě musím někdy zkusit ten dvojitý nástavec…

Zjistěte si nezávazně cenu tohoto modelu v obchodě kliknutím sem

Marika

Pro:

+ Neúnavnost
+ Neuvěřitelně tichý
+ Použití vlastního dilda
+ Jednoduché nastavení

Proti:

- nechráněný mechanismus
- mazání tyče

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-stroje-big-bang-penetrator/

1 ping

  1. Malory Cy Beverie

    Sie haben sehr interessante Details festgestellt! ps anständige Website. Malory Cy Beverie

Napsat komentář