«

»

Recenze vibrátoru L’AMOUROSE Denia

Dostala jsem pro testovací účely tento nádherný vibrátor. No spíš abych řekla pravdu, tak jsem si jej spíš vyprosila. Velmi mě totiž láká vyzkoušet ten ohyb v sedě. 🙂

Už na první pohled je jasné, že to není žádná levná čínská hračka. Balení je úžasné. Jako když jsem si rozbalovala na ánoce nový iphone. Nádherná krabička, vše krásně barevně sladěno. Rozbalování je opravdu zážitek a vybrátor jako dárek rozhodně nezklame.

Jsem trošku ulítlá na růžovou, takže cokoli růžového má automaticky hodně plusových bodů. Luxusní provedení tohoto kousku mě ovšem vcelku překvapilo. Opravdu se to nedá srovnat s průhlednými plastovými obaly a levnými materiály.

Trošku mě zaskočila velikost vnitřní části. Jsem zvědavá jak mi sedne. Nadšená jsem z výběžku pro klitoris. Jsem mnohem více zaměřená na vnější dráždění, takže mám opravdu velké očekávání.

Výhodná koupě tohoto modelu zde

Materiál

Neskutečně nádherný a jemný silikon je základem těla vibrátoru. Nabíjecí podstavec je z luxusního černého plastu. Tlačítka na těle vibrátoru jsou pěkně čitelná. Silikon je samozřejmě třeba kombinovat pouze s lublikanty na vodní bázi. Hračka je bezproblému omyvatelná, protože má bezdrátové kontaktní nabíjení a nemá tudíž žádné otvory, ale ani ošidné hrany a úžlabí.

Funkčnost

Stojánek s nabíječkou je připojen a posazením vibrátoru na kontakty přecházím do stádia hypnotizování kontrolky. Nemůžu se dočkat. Naštěstí mám i jiné úkoly a tak mi nabíjení uteklo jako voda. Zkouším co to tedy umí. Několik programů s různými variacemi střídání vnitřního a klitorisového motorku. Tlačítky plus a mínus lze měnit intenzita zvlášť což je super. Programy mám ráda na začátek, ale potom stejně sklouznu k trvalým vibracím.

Takže trošku lublikantu a šup tam s ním. Není to hned, protože je na mě dost velký. Zvolený program a hurá na roh postele. Nejvice jsem totiž zvědavá na dráždění klitorisu při nasednutí a silnějším přitlačení.

Hodnocení

Téměř z každé nové hračky mám úžasné zážitky. Toto není výjimka. Splňuje mé očekávání. Větší vnitřní část překvapila, díky ní vibrátor celkem drží při změnách poloh. Malý „ovladač“ klitorisu je ovšem pecka. Hlavně nízké stupně vibrácí mě dostávají. Střídání venkovního a vnitřního motůrku také není k zahození. Ten přechod je hodně znatelný.

Nejvíc mě dostalo sezení na židli. Mám hodně ráda tlak na horní část vagíny, to je úžasné a přitom ještě volné ruce tak to je paráda. Jsem velmi spokojená.

Zjistěte si nezávazně cenu tohoto modelu v obchodě kliknutím sem

Marika

Pro:

+ Dráždění klitorisu
+ Volné ruce
+ Nádherné dárkové balení

Proti:

- Akumulátor, když dojde musíte nabíjet

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-vibratoru-lamourose-denia/

Napsat komentář