«

»

Recenze análního kolíku Boosty od Fun Factory

Jeden z dalších výrobků firmy Fun Factory, který kombinuje vynikající materiál a provedení s novým napaditým designem i u tak běžné erotické pomůcky jakou je anální kolíček. Jeho rozměry i provedení je určeno pro nejširší skupinu zákazníků, kteří mají rádi nebo chtějí zkusit mít něco v zadečku napřiklad při souloži nebo jen tak.

Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Anální kolíček je pasivní výlisek z kvalitního matného silikonu. Použití tedy pouze s lublikanty na bázi vody.

Hodnocení

Mám rád, když nějaká firma věnuje výrobku dost pozornosti a přemýšlí nad jeho funkčností. Kolíček má neobvyklý design. Boubelaté, kulovité plochy jsou spojeny v jednu jakoby kuličku, která nemá žádné spoje, ani ostré hrany. Její tvar se výborně zavádí a velmi dobrě drží na svém místě takže jej můžete používat i po delší dobu. Dobrá dostatečně velká patka umožňuje snadné vyjmutí a přitom netlačí ani když jsou půlky u sebe.
Nejvíce mě potěšil tvar a velikost. Ani já ani partnerka nejsme příznivci velkých análních dild, ale zároveň není přijemné, když kolíček sám vyjíždí napřiklad při souloži. Tento kolíček je prostě akorát. Tím, že je zakulacený, není zbytečně vytlačován svěračem, protože je zavedený celkem mělce. Jeho zasunutí je také příjemné, myslím i pro úplné začátečníky.

Výrobek je možné objednat nebo nezávazně prohlédnout zde

 

Pro:

+ design
+ funkční patka
+ velikost

Proti:

- je třeba dobře lublikovat

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-analniho-koliku-boosty-od-fun-factory/

Napsat komentář