«

»

Recenze venušiných kuliček Rhapsodia

Venušiny kuličky jsou jedna z nejprodávanějších erotických pomůcek. Je vhodná pro začátečníky i pro pokročilé. Tyto kuličky jsou navrženy tak, aby působili elegantně ve stylu hudebního motivu a přitom se dali použít vaginálně i análně. Musím uznat, že záměr opravdu univerzální hračky se celekem povedl. Kromě toho je hezky zabalený, což vždy potěší.

Funkčnost

Kuličky fungují na principu dráždění vstupu poševního nebo análního otvoru jeho roztažením pro vklouznutí kuličky a opětovného stažení za kuličkou. Takto se lublikovaná hračka kuličku po kuličce zastrká dovnitř.  Kuličky v sobě obsahují olověné kulaté závaží, které se při každém pohybu převalí a působí tak vibrace přenášené do kuličky a posléze do těla.

Při análním použití je vrchol účinku této pomůcky při vytahování zpět, kdy je rychlejším pohybem donucen svěrač k opakovanému uvolnění a sevření v rytmu uvolňovaných kuliček. Tento efekt je u uvolněných žen i mužů vnímán jako velmi vzrušující. Samozřejmě i během zastrkávání lze hezkým rituálem vyvolat velmi silné vzrušení nebo i orgasmus.

Materiál

Jde o 100% hypoalergenní silikon, Kuličky vyrobené celé ze silikonu májí obrovskou výhodu v hygieně. Lze je totiž velmi snadno omýt a vyčistit. Další výhodou je úspora lublikantu. Silikonový povrch se dobře potírá lublikantem na vodní bázi, dobře se roztírá. Na namazání celých kuliček stačí opravdu jen malé množství. K dostání je navíc ve dvou barevných provedeních klasické černé a krásně fialové

Rozměry

  • délka 22 cm včetně držátka
  • průměr v největší kuličky 3,5 cm
  • ostatní údaje

Close2you Rhapsodia obrázky

 

Fotogalerie

Hodnocení

Pěkná a funkční hračka vhodná i jako dárek a při tom není nikterak drahá. Kuličky mají optimální velikost ve vagíně opravdu vibrují a to nemusíte ani moc skákat. Jejich pevné spojení silikonem, které drží tvar usnadňuje zasouvaní a to i do análu kde je opravdu cítit. Nemám co bych jim vytknula i cena je slušná. S hračkou jsem si párkrát vyšla i do ulic, je to příjemné, ocásek se opře o kalhotky a nemáte pocit, že vám kuličky každou chvíli vyklouznou. Vibrace jsou diskrétní a s trouchou fantazie a představ příjdu domů dost mokrá.

 

Zjistit nezávazně aktuální cenu venušiných Rhapsodia ?

 

Pro:

+ velikost tak akorát
+ opravdu hezké

Proti:

- nic

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-venusinych-kulicek-rhapsodia/

Napsat komentář