«

»

Venušiny kuličky a co s nimi

Celým internetem protkané informace o jedné z nejstarších erotických pomůcek slibují nové zážitky. Zkusíme Vám poradit jak si si tuto hračku užít.

Výběr výrobku

Na trhu je celá řada výrobků. Základním kritériem podle kterého budete vybírat by měla být hmotnost a materiál. Hmotnost je základ a většinou platí, že čím zkušenější jste, tím můžete vybírat těžší kuličky. Venušiny kuličky totiž zcela jistě přispívají ke zpevnění pánevního dna a celkově pomáhají v posilování svalů pánve. Právě tyto svaly potom určují třeba i kvalitu klasického partnerského sexu.

Materiál je dalším parametrem, který je třeba zvážit. Většina výrobků je dnes vyráběna ze silikonu. Pro správnou funkci ale obsahují nějaké pevné jádro s vloženým vibračním závažím. Materiál má přímý vliv na hygienu a možnost čištění. Provázkové spojení kuliček je sice dobře funkční, nicméně desinfekce není nejlepší. Ideální je spojení kulišek silikonovým pružným spojem. Kovové kuličky jsou díky svému velmi kluzkému povrchu velmi dobré pro zkušené uživatelky, ale je třeba dát pozor na případné alergie na kov. Čím méně je na výrobku ostrých přechodů, hran a děr, tím pro čištění lépe. Základem používání venušiných kuliček je pravidelný trénink a proto je třeba kuličky udržovat v čistotě. 

Použití venušiných kuliček

Pro začátek je třeba si na kuličky zvyknou, nosit je přes den při běžných činnostech, když jste sama. Je třeba se na ně soustředit a zkoušet je celou dobu vnímat. Právě to, že si uvědomujete pokládá mozek za impulz k dostatečnému prokrvení pánve a svalů a tím k potřebným mikropohybům těchto mnohdy zanedbaných svalstev.

Po základní průpravě je dobré vyrazit na procházku, případně je použít třeba při domácím cvičení. Pořát platí, že si tuto pomůcku musíte co nejvíce uvědomovat. V žádném připadě by vám neměla nekontrolovatelně vyjíždět, to by znamenalo, že jsou svaly slabé a je třeba začít s cvičením třeba v leže.

Po zvládnutí byste měla být schopna hračku nejen cítit, ale mít možnost s ní i pohybovat pohybem dna.

Vibrační kuličky uvniř se aktivují pohybem. Pokud je necítíte, je třeba se lépe soustředit a snažit se si kuličky více uvědomovat při pohybu. Klidně i třeba při běhu, skákání apod.

Věřte, že tato hračka vám nedá nic zadarmo. Nemůžete jen zavést a čekat. Chce to cvik, ale více vnitřní naladění, touhu a uvědomování si vlastních pocitů. Potom Vám dá tato pomůcka nové zážitky a rošíří i milostný život.

Venušiny kuličky Vám diskrétně dodá EroticSexShop.cz

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/venusiny-kulicky-a-co-s-nimi/

Napsat komentář