«

»

Latex – krása v gumě

Každý fetiš okolo erotiky má své kouzlo, ale latexu se dá propadnout tak rychle a hluboce, že to nikdo nikdy nečeká.

Nelíbí se Vám to?  Nevoní to?

Zkuste takový oděv,

oblékněte se,

namažte se,

naleštěte a pak se pomilujte.

Latex je jako olivy. Aby jste mu propadli – nesmí ho být málo.

Oblékání a svlékání

Existuje několik doporučení pro správné oblékání latexového oděvu, každá varianta má své vyznavače a odpůrce.

  • První varianta doporučuje použití lubrikantů ( pouze na vodní bázi, nikdy ne na olejové) např. Lona. Naneste tenkou vrstvu lubrikantu na tělo a vklouzněte do latexu.
  • Druhý, starší způsob, doporučuje použití neparfémovaného pudru, nebo mastku. Poprašte vnitřní stranu latexového oděvu, vytřepte přebytečný prášek a pak se oblékněte.
  • Poslední a nejjednodušší způsob je oblékání bez lubrikantu či pudru.

Všechny varianty jsou přípustné a záleží pouze na Vás, která Vám bude nejvíc vyhovovat. Pozor na zatržení latexu nehty, prstýnky či jinými šperky. Při oblékání můžete používat jemné rukavice ( bílé rukavice do tanečních ). Při samotném oblékání doporučujeme postupovat obdobně jako při oblékání punčoch, tzn. narolovat oděv, nasadit na příslušnou partii těla a postupným rozbalováním dosáhnout správného umístění. U rukavic a punčoch je nutné důkladně od prstů vytlačit vzduch. Pokud oblékáte oděv s rukávy, který se musí přetáhnout přes hlavu, je nejlepším způsobem obléci nejdříve jednu ruku, potom hlavu a nakonec druhou ruku. Při „dolaďování“, kdy je třeba oděv někde uvolnit, zabírejte otevřenou ruku co největší plochu, a to trpělivě, až odstraníte záhyby a dosáhnete hladkého vzhledu povrchu, který činí latexový oděv tak atraktivní.

Nespěchejte! Považujte oblékání latexového oděvu za rituál a vychutnejte si jej. Při svlékání opět pomalu. Latex absorbuje tělesnou vlhkost a stává se vláčnější a tím náchylnější k poškození. Těsně upnuté, vypasované latexové oděvy se dobře a příjemně svlékají pod teplou sprchou. Pokud přes dodržení výše uvedených doporučení výjimečně dojde k poškození oděvu, k natržení, pak oděv svlékejte tak, aby nedošlo tahem k rozšíření poškození, doporučujeme postižené místo před svlečením přelepit pevnou lepící páskou.

Čištění

Každý oděv má být skladován čistý a připravený k dalšímu nošení. U latexových oděvů to platí dvojnásobně. Vždy po použití je nutné latexový oděv důkladně opláchnout teplou vodou s malým množstvím tekutého mýdla, případně použijte jemný hadřík k odstranění nečistot, které neodplaví voda. Oděv dobře umyjte z vnitřní i vnější strany, ale pouze jemně stírejte nečistoty z povrchu, netlačte a nedrhněte. Nakonec opláchněte čistou vodou. Po umytí oděv osušte měkkou látkou a nechejte doschnout odděleně na plastovém ramínku, mimo dosah slunečního záření, intenzivního zdroje tepla a otevřeného ohně. Dbejte, aby se jednotlivé plochy neslepily. Pro ideální vyčištění a dezinfekci celého oděvu je nutno použít speciální dezinfekční a čistící přípravky.

Skladování

Někteří tvrdí, že latex musí být skladován jedině v černém igelitovém pytli se spoustou pudru, případně ve speciální skříni pouze pro latexové oděvy. Tato tvrzení jsou přehnaná a pokud dáváte přednost tomu mít svou latexovou garderobu stále připravenou k nošení a v plném lesku, pak Vám v tom nic nebrání, jen je třeba dbát na to, aby místo skladování bylo tmavé (především pozor na ostré sluneční světlo) a suché.

Pokud tedy budete své latexové oděvy skladovat ve své běžné šatní skříni, nic proti tomu, jen je nutné zabránit případnému kontaktu latexu s kovovými doplňky jiných oděvů, které mohou latex nevratně poškodit stejně jako drátěná ramínka, a také, pro jistotu, kontaktu s koženými oděvy, jelikož chemikálie použité při zpracování kůže mohou mít ve výjimečných případech nežádoucí vliv na přírodní latex. Nedoporučujeme věšet latexový oděv např. šaty pouze za ramínka, jelikož by mohlo dojít k „vyvěšení“ a také nevěšte oděv na ramínka s ostrými hroty, neboť může dojít k „protlačení“ latexu a tím k poškození dokonalého vzhledu. Pokud oděv nenosíte často, uložte jej po aplikaci silikonového spreje či pudru do tmavého plastového pytle či tašky. U stříkaného latexu je pravidelná impregnace naprosto nezbytným požadavkem pro dlouhodobé uchování jeho vlastností. Oděv nesmí být skladován zmuchlaný a pod tlakem. Neskladujte v blízkosti topení či jiného zdroje tepla, optimální teplota je do 25 stupňů celsia.

Lesk

Lesk je záležitost osobního vkusu. Některé z barev vypadají lépe méně lesklé, ale naprostá většina barev vynikne právě díky vysokému lesku a ten také dodává latexu jeho atraktivitu. Pro kvalitní latex, je typický slabý lesk již z výroby. Pro vysoký efekt latexového oblečení je nutno oděv vyleštit pomocí speciálních silikonových sprejů.  J možno ho výhodně koupit zde >>

Nastříkejte na vnější stranu oblečeného oděvu tenký film. Při použití silikonových sprejů vždy dbejte upozornění výrobce na případná rizika použití např. náhodné zasažení očí atp. Raději vždy sprej vyzkoušejte na nejméně viditelném místě, neboť existují silikonové oleje s různými přísadami a mohlo by dojít k poškození výrobku. Nejdokonalejším a nejbezpečnějším řešením je použití speciálních gelů či sprejů na latexové oděvy více zde. Eefekt maximální, zaručený a na relativně dlouhou dobu.

Latexové výrobky

Z latexu je dnes možné sehnat šaty, kalhoty, overaly, podprsenky, kalhotky i s dildy nebo penisem dopředu, krásné jsou rukavice nebo výborné je latexové prostěradlo. Už samotná soulož na něm působí vzrušujícím dojmem, zvláště když to spojíte s masáží lublikantem a potom krásně po něm kloužete.

Je také možné si pohrát se speciální latexovou barvou na tělo (viz. obrázek) a vytvořit si vlastní originální obleček. Je to vážně legrace.

Ostatní důležitá upozornění a doporučení

1. Nepoužívejte látky obsahující olej (vazelínu).
2. Oděv nevystavujte silnému slunečnímu UV záření.
3. Oděv nepokládejte blízko topení nebo otevřeného ohně, latex dobře hoří (pozor na možnost propálení latexového oděvu cigaretou v klubu apod.).
4. Nikdy oděv neperte v pračce a nesušte v sušičce.
5. Nikdy oděv nežehlete (ano, bohužel i to už se stalo).
6. Nikdy nepoužívejte silná čistidla na gumové oděvy.
7. Vyhněte se kontaktu s kovy – měď, mosaz, bronz apod. – obsaženými v oděvních doplňcích (přezky, knoflíky atd.) a také v mincích, a nedotýkejte se latexu neumytýma rukama, pokud jste před tím byli s uvedenými kovy v kontaktu, na latexu by mohly zůstat neodstranitelné tmavé skvrny.
8. Nikdy nestříkejte latexový oděv nad nekrytou podlahovou PVC krytinou!!!! Zasažené místo bude pak dlouho extrémně kluzké!

Latexové výrobky je možné prohlédnout tady >>

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/latex-krasa-v-gume/

Napsat komentář