«

»

Jim O. artToy – umělecká hračka od Fun Factory

Stylový artTOY, od současného německ0ho umělce Borise Hoppeka je něco pro každého, kdo ocení neobvyklý design a moderní umění. Boris Hoppek je začínal jako graffiti umělec a dnes se zabývá malbou, fotografií, videem, sochařstvím atd. Jeho činnost sahá  až po reklamní kampaně jako například jeho velmi úspěšná reklama na Opel Corsa.

Dildo je možné objednat v deseti jasných barvách a je vyrobeno ze 100% silikonu. Každý kus je vyráběn ručně a také ručně malován typickými umělcovými třemi kroužky tvořící obličej hračky.

Každé dildo z této limitováné edice je navíc zabaleno v originální nýtované krabičce, v tzv. sběratelském balení s vloženým exclusivním bookletem.

Vzhledem k tvarování a rozměrům bude hračka určitě sloužit dobře i svému původnímu účelu. Pokrčené nohy postavičky slouží jako podstavec vhodný i k držení a tvarované tělo a hlava budou příjemně dráždit uvnitř roztoužené a umění milující ženy.

Parametry:

  • Navrhl Boris Hoppek
  • Ruční práce
  • Limited Edition

Rozměry:

  • délka 16 cm
  • průměr 5 cm

Výrobek u nás zatím nikdo nenabízí ale na objednávku jej prodejci značky Fun Factory určitě dodají. Cena se pohybuje okolo 100Eur.

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/jim-o-arttoy-umelecka-hracka-od-fun-factory/

Napsat komentář