«

»

Léky jako dárek? Proč ne?

Většina si teď asi láme hlavu nad výběrem vánočních dárků. Já mám letos jasno-na Vánoce daruji zdraví v krabičkách. Dárky budou tvořit léky.

Léky nejen pro babičku

Dřív jsem obdarovávala léčivy pouze babičku. Za kloubní preparáty především v podobě rozpustného nápoje byla vždy víc než vděčná. Rodina to ocenila a vloni padl u stromečku nápad-obdarovat léky i ostatní. Jsem zvědavá, jak se budou u stromečku moji blízcí tvářit, až rozbalí dárky ode mne.

Ať prostata nezlobí

Nejhůř se zdravím je na tom momentálně tchán. Prostata mu poslední půlrok komplikovala jinak pohodový život. I když je po operaci, určitý druh léků musí užívat i nyní. Letos žádné ponožky, žádná láhev alkoholu, nýbrž léky. V lékárně mi ochotně poradili, a tak dva druhy léků dostane jako dárky i on.

Vaginální problémy

Sestra trpí častými vaginálními plísněmi. Nepomohla ani změna antikoncepce. Je z toho smutná, komplikuje jí to intimní život. Vyslovila přání:na Vánoce chce od Ježíška dostat speciální mastičku. Magistra v lékárně mi doporučila ke koupi masti i speciální lubrikační gel.

Podpora sexuální aktivity

Snad se naši neurazí, když se jim složíme na léky podporující sexuální apetit. Táta s mámou se mají pořád rádi, jen intimně už spolu netráví tolik času jako dříve. Třeba tak na chvíli zapomenou na potíže, které jim přináší prostata a skleróza. Vánoce jsou časem lásky, proč jí nepomoci dárky v podobě léčiv?

Jeden obchod, spousta dárků

V lékárně téměř každý z nás zanechává nemalou částku peněz. Nejen za aspiriny a vitamíny. Ale i za léky, které skutečně uleví od bolesti. Domnívám se, že ušetření peněz v podobě léčivého dárku je dnes na místě. Navštivte vaši oblíbenou lékárnu a dárky na Vánoce vyřešte třeba jako já.

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/leky-jako-darek-proc-ne/

Napsat komentář