«

»

Nevibrační gelové dildo

Velmi oblíbenou pomůckou jsou nevibrační dilda. Nevrčí a neruší tak intimní chvilky.  Dnes vám představujeme dildo v realistickém provedení z polotuhého probarveného gelu.

Materiál

Tento gel je pružný, ohebný a příjemný na dotek.  Jeho pružnost mu zajišťuje přizpůsobivost, ale zároveň dostatečnou pevnost a tuhost, aby se s ním dobře manipulovalo. Výborně snáší lublikanty na vodní bázi. Pro příjemnou masturbaci je lublikant spíše nutností.  Dobře se zasunuje do pochvy i análu. Jeho ohebnost mu dává možnost příjemně vklouznout a přizpůsobit právě tam, kde je potřeba. Výrobek se výborně umývá a čistí.

Provedení

Dildo ve tvaru většího penisu má výrazně modelovaný žalud a po celém svém těle žilky. Tento reliéf je při dostatečném lublikování velmi příjemný při tření o stěny pochvy a připomíná tak hodně vzrušený penis. Testovaný kousek byl dostatečně velký, takže manipulace s ním byla příjemná. Gelový povrch sice trošku klouže, ale pokud už jednou nabere tu správnou cestu, stačí jej jen postrkovat. Jeho zakončení rovnou plochou přímo svádí k opření o kraj stolu, židle nebo třeba stěnu. Potom si s trochou fantazie vychutnáte příjemné přirážení a pocit velkého a vzrušeného muže.

Hodnocení

Jde o základní a zároveň levnou hračku. Většina žen dá asi přednost takovéhle napodobenině penisu před sofistikovanými elektronickými hračkami. Všechno má své. Pokud si chcete pořádně zařádit a ne si jen vrnět kolem klitorisu (ikdyž to je taky skvělé) je tohle ideální pomocník. S tímto dildem se nemusíte bát přitlačit nebo tvrději přirážet, což je čas od času dobré. Živý je pro mě osobně lepší. Jenže, kde pořád chcete brát ty chlapy s pěkně tvrdým penisem. A to nemluvím o velikosti 🙂

Dildo je možné koupit zde >>

Dildo je možné koupit zde >>

Hodnocení

6/10


6 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/nevibracni-gelove-dildo/

Napsat komentář