«

»

Play O od Durexu

Testovali jsme pro vás tento v běžné maloobchodní síti dostupný orgastický gel od Durexu nazvaný Play O. Orgastický se jmenuje proto, že s jeho pomocí lze lépe a rychleji dosáhnout vyvrcholení, přičemž jeho složení bylo vyvíjeno a určeno hlavně pro ženy.  Jde o malou pěknou lahvičku s propracovaným mechanickým dávkovačem. Lze s ním jednoduše vytvořit kapičku o velikosti hrašku přímo na pysky nebo klitoris. Uzávěr navíc velmi dobře těsní a nebudete mít problém pokud lahvičku nestihnete uklidit.

Je to čirý gel na vodní bázi, nebarví a není dráždivý pro pokožku. Obsahuje obsahuje L-arginine, Coolact&Multi sensate. Narozdíl od jiných podobných přípravků neobsahuje menthol.

Efekt jemného mrazení, zahřátí a šimrání se dostaví zhruba za 2-5 minut.  Gel se velmi příjemně se roztírá po pochvě.  S jeho pomocí jsem jemně masíroval partnerčiny stydké pysky a klitoris. Postupně dochází ke zvyšování efektu gelu a celé místo se stává citlivější.  Po zasunutí penisu do pochvy dojde k zanesení gelu i dovnitř, což v žádném případě není na závadu, spíše naopak. I když je směs navržena speciálně pro ženy, mohu potvrdit, že hřejivý pocit i zcitlivění zažije i partnerův penis. Zhruba za 15 minut odezní účinek gelu. Je jen na vás jestli si přikápnete nebo si vychutnáte sladký dozvuk.

Jak vnímá tuto hračku partnerka?

Většinou pro mě dráždění klitorisu není to hlavní. Vyvrcholení zažívám většinou při souloži vaginálním orgasmem. Po použití toho gelu jsem byla velmi příjeně překvapena, něžně a jemně jsem vnímala kroužení prstem kolem poštěváčku. Byl to pro téměř nový pocit. Moje pozornost se díky hřejivému až chvějícímu efektu soustředila do jednoho místa a nevnímala jsem nic jiného. Byl to pro mě rozhodně zážitek. Po pár minutách dráždění jsem na partnerův penis celá vlhká nasedla a doslova jej „ojela“.

Musím ale přiznat, že efekt gelu při častém používání slábne a také mám pocit,  že z lahvičky částečně vyprchává. Je tedy celkem chytré, že se neprodává ve velkém množství.

Galerie z testování >>

Gel je možné koupit zde >>

Pro:

+ dostupnost
+ malé balení

Hodnocení

7/10


7 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/play-o-od-durexu/

2 pingů

  1. Viktor

    Tak hřeje a nebo mrazí?

  2. T.

    No, je to jako s ledem, taky když se přiloží člověk neví jestli to pálí nebo mrazí. Samozřejmě tak intenzivní jako led to není. Jde to spíš tak nějak zevnitř, takové chvění.

Napsat komentář