«

»

Orgasmus s kopřivou

Vždy jsem si myslel, že kopřivy se používají pouze v bdsm jako trest nebo proto aby způsobovaly bolest. Ony však dokáží mnohem více. Popíši Vám postup jak jsem přišel na chuť kopřivám a jak s nimi lze vyvolat samovolný silný orgasmus.

Popálení kopřivami má tyto stádia:

 • Štiplavé píchání
 • Svědění
 • Mravenčení

Pokud se popálíte trošku, dojdete pouze do stádia svědění. Při silném popálení dochází k mravenčení, které lze využít právě ke stimulaci.

Není snadné se sám silně popálit kopřivami na genitáliích, většinou si to rozmyslíte a nepřekonáte první stádium. Právě proto je vhodné využít bdsm hry, kdy vás partnerka případně partner pevně připoutá pomocí pomůcek. Potom  vám bude nejlépe v rukavicích třít nebo lehce šlehat kopřivami přes přirození.

Jestliže nemáte jiné úmysly doporučuji vynechat místa mimo přirození, tzn. třeba vnitřní strana stehen, břicho a další. Ty celkem dost svědí a nemají žádný podpůrný účinek spíše naopak. Také doporučuji vynechat žalud, případně vchod do pochvy s vlhkými sliznicemi. Tyto části jsou mnohem citlivější a opět příliš nemají vliv na dosažení orgasmu.

První doteky a pálení je štiplavější, postupně se ale organismus přizpůsobí a také práh bolesti při vzrušení stoupne, takže nejhorší je překonat začátek. Popálení by mělo být silnější než jen pohlazení kopřivou.

Po dokončení rituálu šlehání a pálení, doporučuji u muže kvalitním provazem podvázat penis i varlata a slušně utáhnou, velmi se tím umocní mravenčení.

A o toto mravenení právě jde. Přichází 5-20 minut po popálení. Není to svědění, ale silné mravenčení, které tepe uvnitř genitálií a rozvibruje je natolik, že může dojít ( a u mne vždy dojde ) k samovolnému orgasmu často i opakovanému a to jak u mužů tak i u žen.

Po orgasmu může dojít k poklesu prahu bolesti, je proto dobré mít připravenu mast proti podráždění kůže, například Fenistil a pokud by pálení bylo nepříjemné tak natřít.

Mravenčení trvá i několik hodin.

Budete-li zkoušet kopřivy poprvé, nejprve si ověřte jestli nemáte alergickou reakci na popálení,  například lehkým popálením na ruce nebo noze. Také si zajistěte dostatečný časový prostor po akci pro „vystřízlivění“.

U zdravé nealergické osoby nemá dle lékařů ani silné popálení škodlivý vliv na zdraví, spíše naopak. Do těla se uvolňují sice látky podobné lehkým jedům, ale ty spíše posilují imunitu, čistí krev atd.

Také na kopřivy se dá hodně zvyknout takže další akce bude rozhodně míň nepříjemná a nebude mít dlouhý dozvuk.

Po tom co se vám podaří vychytat techniku, sehrát se s partnerem a nebudete akci opakovat příliš často, budete nejspíš prožívat nádherné orgasmy.

 

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/orgasmus-s-koprivou/

48 pingů

 1. shonya

  Mám k tomu pár připomínek. Už listy si vybírám, aby měli dole hodně silných a dlouhých jehliček a hlavně, abych jich měl dost. předtím se pěkně vyholím umeju a osuším,aby to bylo co nejjemější. Po těchto přípravách už jsem nadrženej,že se skoro klepu.Listy přikládám od rozkroku spodní stranou na pytel,dobře celou plochou přimáčknu a sesunu do strany, tak že ty jehličky musejí zůstat v kůži. Poctivě nevynechám jediné místo na pytliku a blížím se ke kořenu. Pak si obaluji penis listy a dobře je tam známými pohyby dobře přimačkávám,že se ani nechtějí nechat sundat.To už jsem ve stavu,kdy už to ani nebolí,ale moc to dráždí.Toho využiji,stáhnu si zcela předkožku a skopřivami pokračuji stejným způsobem až přes celý žalud. To už ale bolí,ale stejně si ještě do předkožky a žaludu vetřu několik listů.Je to tak dráždivé,že si jich tam vetřu celkem dost. Když dojdou listy a zkončím,tak se chvilku nic nedějě.Ale po několika vteřinách to začne děsně bolet. To se pak svijím v bolestech,ale nic se nedá dělat.Po několika minutách při kterých mám dojem,že to nepřežiju,bolest ustupuje.Pak to začne šimrat a brnět.Předkožka i žalud natečou.Tím,že si tam toho vetřu více,tak penis není citlivý ani na žaludu. Ten stav trvá celý den. Je to pocit jako několik vteřin před orgasmem.A to trvá dlouho. Není možné na cokoliv myslet,než na to,jak se vystříkat a ono to nejde. I když z ptáka kape, tak to nepomahá. Po několika hodinách mám dojem,že mi koule vyrostli, že nemůžu ani chodit. To potom trvá hodně hodin. To je to největší mučení.Leto je to poprvé,co mám čas si to udělat a proto o tom píšu. Je to asi hodina,co mě přešla největší bolest, už mi ani pinďour nestojí, protože se unavil. Cítím, jak mi narůstají koule. Teď mě čeká bezesná noc v jednom moc hodinovém orgasmu. Zítra mám volno.

  1. experimentátor

   Článek jsem četl teprve předevčírem nicméně po krátkém uvažování jsem vyrazil pro pár kopřiv . nejdřív jsem se chvilku odhodlával ale pak jsem začal opatrně třít kopřivama nejdřív to dost pálilo ale pak to přešlo pak se dělo téměř to co popisuješ no nic bylo to poprvé. Dnes jsem měl volné odpoledne tak jsem natrhal pořádnou otep kopřiv a všechny do poslední použil výsledek se pořád a pořád dostavuje jsou to tři hodiny a mám pocit že slastí vyletím z kůže . moc děkuji za super nápad jen nevím jak často to můžu provádět

 2. Striptak

  No já už mám kopřivy natrhané.Děkuji za návod, trošku jsem se zaleknul,ale jdu dotoho,moc rád experimentuji.Zítra popíšu, co se dělo a jaký byl orgasmus.

  1. shonya

   Nikde nevidím, že by jsi napsal, jak se Ti to líbilo. Mě by popis zajímal už jen z toho důvodu, jestli jsem sám takový cvok, co se v tom vyžívá. Rád bych si také vyměnil popřípadě nové poznatky. Deď mám v žaludu to dráždivé mravenčení, mám pocit, jako bych měl každou chvíli stříkat a cítím, že mám kole.

 3. shonya

  Rád bych našel někoho, s kým by jsme si při tom pomáhali. Rád bych to dotáh ještě o něco dál.

 4. Pavel

  Zdravím. Já jsem před léty na tento způsob přišel náhodou,když jsem to viděl na netu. Bylo to jen pár fotek a nikde jinde to nebylo. Tak jsem se rozhodl to zkusit. Bylo to opravdu velice vzrušující a jen jsem tak jezdil po koulích a žaludu a samozřejmě jak píšete,člověk si na to zvykne a pak přitvrdí. I já jsem přitvrdil a byl to fakt nářez. Koule a penis byly jedna vibrace a vrcholu jsem dosáhl honěním v rukavicí plnou nových dalších kopřiv. Penis a koule mi mravenčili ještě dva dny. Teď je to do rána pryč.

 5. Striptak

  Omlouvám se, že píšu až teď.Kopřivy jsem teda použil, nezaleknul jsem se.Třel jsem si je nejdříve po koulích a poté po celém penisu,samozřejmě v rukavicích.Ze začátku to trošku štípalo, ale nebylo to nic hrozného.Potom jsem ty kopřivy vzal do rukou a začal si honit.Ano stál pořádně, byl zarudnutý.Mírné záškuby i mravenčení se dostavilo,ale bohužel jsem nezažil, to co popisujete, možná, že kopřivy byli slabé.Takže budu opakovat.Výsřik se dostavil, pravda byl jiný než obvykle, potom penis ochabnul.Spát jsem šel asi 2-3 hodiny potom, i přes to mírné mravenčení jsem usnul bez problémů. Máte někdo zkušenosti s rezavíma mravencema?

 6. Moncar

  Zdravím všechny experimentátory. O kopřivách mluvil jednou nějaký léčitel, že je dobrá do čaje jako prevence proti hyperplasii prostaty, ale účinnější způsob je požahání genitálu, připadně kombinace. Zkusil jsem to. Po hodinovém pobíhání v bolestech po bytě se to uklidnilo, ale v zápětí nastala sexuální muka. Hodinu jsem ležel nahý na zádech a svíjel se blahem, než přišel orgasmus. Príma je to, že nemusíš použít ruce a jenom si užíváš. Takový cákanec jsem nikdy předtím nezažil. Dokonce to přišlo dvakrát. Vřele doporučuji vyzkoušet, ale nechoďte mezi lidi – samovolňák nezabrzdíte.

 7. Eros

  zrovna včera jsem to po delší době zopakoval a jsou to extrémní pocity. Já si kopřivy přikládám jenom na obnažený žalud. To mravenčení je úžasné. Po včerejší extázi jsem si to zopakoval, ale žalud je asi zdecimovám ze včerejška – povch je drsný, méně citlyvý, a tak citím jen nepříjemné píchání a pálení, užasné včerejší 3/4 denní mravenčení se nedostavuje. Chvíli máte pocit (když se dotýkáte žaludu), jako by nebyl váš!! Jelikož mám docela vytrénovanou močovou trubici, tak si do ní strkám stonky kopřiv. Tady je na místě velká opatrnost, aby stonek neporanil močovou trubici, já začátek stonku rozmačkám aby změkl, i vybírám ohebnější mladé stonky a se zasunutím čekám, až mi teče z vocasu. Zasunu ho až pod koule a jdu něco dělat na zahradu. Jehličky se při různých pohybech nečekaně zapichují hluboko v moč. trubici a z vocasu teče jako o závod. Já mám trubici trénovanou, tak mi tato stimulace nedělá žádné problémy, aby mě tam třeba nějak řezalo při močení.

 8. eros

  ještě reaguji na mravence: někde jsem četl o domorodcích, kteří používají mravence k sešívání řezných ran. Ránu stáhnou k sobě, obratně přiloží mravence a nechají ho zakousnout tak, aby kusadla ránu stáhla a v momentě zakousnutí mu oddělí hlavu od těla a hlava zústane v ráně zakousnutá. Zkoušel jsem to na lesních mravencích a na svém žaludu (mravenců jsem zkusil asi 5) tak jsem tyto chráněné tvorečky snad moc nezdecimoval. Výše popsané zakousnutí funguje ale jelikož mám rozřízlou tzn. obnaženou močovou trubici (4,5cm) subincision, dostala se kyselina mravenčí do kontaktu s jemným vnitřním povrchem močové trubice a docela dost ji poleptala. Zranění to bylo bezbolestné a do cca 7 dnú se bez nástedků odhojilo. Na jiných místech jsem nic nepozoroval.

 9. Striptak

  V sobotu jsem chytil doma v kuchyni vosu a zavřel ji do sklenice, tu jsem si pak opatrně přiložil na penis a koule.Penis jsem si namazal šťávou.Chvíli mě ta vosa tím sosáčkem kousala, docela zajímavý pokus, chvílema jsem si přál aby mě ďobla.Vydržel jsem asi půl hodiny. Rád bych zkusil rezavý mravence.

 10. shonya

  Vosa sama od sebe žihadlo nedá. Proto je zajímavější si ještě natáhnout třeba plavky, aby sklenice dobře držela a jít se proběhnout, nebo něco podobného, aby se vosa přimáčkla, nikdy nevíš, kdy to bude, o to je to zajímavější. Naposledy jsem si jich tam dal pět. Mnohem lepší zkušenosti mám se včelama. Vosy mohou být infikované, navíc to jen bolí. Včely jsou zdravé a víc to srbí. Navíc je dobré to, že si je dávám kam chci. Já osobně přímo na žalud. Nebolí to ani tak jako kopřívy. Bohužel je podzim a pokračování bude až příští rok

 11. doss

  zkoušel jsem žihadlo od vosy do žaludu,tak že jsem ji chytil do plastového kalíšku uzávěru opalovacího krému,zasunul jsem tam žalud,a jak jsem vosu přimačnul dostal jsem do žaludu žihadlo.Dost to v prví chvíli bolí ale pak je bolest příjemná.Dobré také je žihadlo do uzdičky pod žalud.Zkoušel jsem i včelu,žihadlo do penisu v prostoru mezi koulema a žaludem,bylo to příjemné ale potom mi hodně otekl celý penis i koule.Když jsem dostal žihadlo od včely do žaludu nebylo to moc bolestivé,bylo to příjemné a penis tolik neotekl.Je to vzrušující když člověk neví přesně v kterou chvíli dostane žihadlo.

 12. Dave

  Zdravím, tak jsem to také vyzkoušel. Dostal jsem dvě včelí žihadla pod žalud a jedno do žaludu. Při vyndávání žihadel jsem jejich stisknutím uvolnil zbylý jed a tím se zážitek značně umocnil. Po chvilkové bolesti začalo svrbění a dráždění. Penis pomalu natekl do obrovských rozměrů. Cukání, svrbění a tlak v té věci dole mě za chvíli přivedli k několika orgasmům. A ještě dva dny jsem si užíval tu velikost.

 13. shonya

  Už je zase teplo, kopřivy rostou, včely létají a pro zpestření bych rád něco podnikl ve dvou. Bylo by to určitě zajímavější. Mám i představu, co si předem domluvit. Chtělo by to ale mít na to dost času.

  1. Ozobindos

   Odkud jsi?

  2. Dave

   Byl bych pro to vyzkoušet. Jak se domluvit?

 14. Petr

  Vzrušuje mě to taky zkusit

 15. pavel

  Zajimave cteni,i me to vzrusuje to zkusit

 16. pavel

  mam dotaz do mocove trubice se zavadi jen stonek a nebo i s listkama.

 17. eros

  lísty kopřivy odřežu žiletkou.
  Při zasunování stonku se ale jehličky hned na začátku trubice ulomí a uvnitř už moc nepíchají, tak jsem koupil velkou kuchyňskou pinzetu (asi 28cm),tu si strčim do moč. trubice, roztáhnu ji a do takto rotažený moč. trubice strčim stonek kopřivy, pinzetu potom vytahnu.. Je to docela mazec, tak intenzivně příjemné píchání jehliček jsem ještě nikdy nežažil. Ale jak jsem psal, musíte mít natrénováno, samotný stonek je docela drsný, proto na žáčátek stonku použiju trochu lubrikač. gelu, pro snazší zasunutí. Zasouvám až lehce za „ohyb“ moč. trubice pod koulema, to je právě ten rozmačkaný konec stonku, aby lépe zajel do toho ohybu moč, trubice, takže je to docela hluboko. Musim přiznat, že mám docela strach z infekce, tak dost piju tekutiny. konec stonku namočím do lékárens. lihu. Letos jsem našel dost vysokou kopřivu, tak jsem ji uprostřed ohnul-zlomil a strčil si tam dva stonky najednou!!! Každej stonek měl tak 5mm průměr!

 18. eros

  včelí žihadla jsem taky zkoušel, ale rajcovalo mě si tam ty žihadla (přímo v žaludu) nechat, jedový váček jsem odštípl nůžkama na nehty a žihadlo tam nechal zapíchnuté, když si dám pozor (aby nevypadla), tak tam zůstanou a zarostou, vidět jsou jen tmavé tečky, mám jich v žaludu asi 8-10, je to taková extrémní akupunktura, ale i když si na to místo máčknu, tak nic nepíchá, je to přeci jenom organický materiál, který změkne, ale nijak se nerozloží, ani nevyhnisá, prostě tam zůstane. Žalud ho překryje tenku vrstvou sliznice-pokožky

 19. xxx

  Kdyz jsem vcera narazil na tento clanek a ty komentare tam me to hodne lakalo to zkusit ikdyz bolest nemam. Sel jsem tedy dnes an koprivy, nasel jsem si pekne palive a dnes se odhodlal to zkusit. Prvni prilozeny list byl pomerne bolestiby ale pak uz to nebylo tak hrozne. Po aplikaci jsem si ho i s koulema podavazal a cekal ten slasny pocit. Asi po 20 minutak mi ptak penis pekne otekl i s koulem a citil jsem jemne stipani. Bohuzel ani po delsim vekani jsem se slasneho smavolneho pocitu nedockal 🙁

  1. experimentátor

   ahoj nemusíš si ho podvazovat já to tak vyskoušel a ani jsem si nemusel kopřivama šlehat koule to jsem udělal poprvé a podruhé a celkem dobrý na potřetí jsem natrhal hodně mladých kopřiv otrhal jsem listy co nejvíce jsem přetáhl předkožku a právě tady jsem začal list po listu kolem dokola celýho ptáka a taky jsem popálil poctivě celej žalud tohle jsem dělal poctivejch dvacet minutpotom mi pták tak otekl že jsem myslel že mi praskne kůže předkožka byla tak nateklá že nešla ani přetáhnout a když jo tak zase nešla dát nazpět ale musím říct že to nebylo až tak bolestivé když přestalo pálení tak to začalo fakt dost intenzivně mravenčit a za chvíli to byl fakt mazec to se nedalo žádným způsobem vydržet začal cukat a dost silně stříkat . Jak říkám zkus to takhle a napiš jak to dopadlo. Ještě jedna věc ten otok částečně vydržel skoro dva dny ale to j v pohodě

   1. xxx

    Ok diky za radu. Je pravda ze na zalud jsem moc kopriv nedal to jsem se na poprve bal. Necham ho chvilku vzpamatovat a pak to asi zkusim dle tvych rad 🙂

 20. experimentátor

  Nemusíš se toho bát sice žalud jakoby trochu znecitliví ale jak přejde to pálení a štípání a začne to mravenčit tak je to fak síla no až to zkusíš napiš jsem zvědav jak to dopadne

 21. lowhanger

  zihlavu mam velmi rad,pritlacam si ju o vtaka a gule,aj o zalud,par krat som do prehnal s nou ze mi cely opuchol,ale bolo to zaujimave,milujem ten pocit palenia

  1. experimentátor

   Tak jsem to ještě trochu vylepšil natrhal jsem hromadu kopřiv ale jen těch čerstvých mladých ty pálej jak čert je to fakt síla a lístek po lístku jsem si je přikládal na žalud a do místa těsně za žalud ale poctivě kolem dokola a to jsem dělal fakt nekecám hodinu to bylo něco pták mi opuchl do takovejch rozměrů že jsem tomu sám nechtěl ani věřit když jsem přestal a pomalu to přestávalo pálit a začínalo mravenčit postavil se a během chvilky začal stříkat takovýhle šlplejchance to jsem ještě nezažil nonetrvalo to ani půl hodiny a stříkal znova fakt super paráda jen ten otok mi opět vydržel zase dva dny…

 22. Standa

  Zdravím vás a děkuji za inspiraci. Vyzkoušel jsem kopřivy a pak i včelí žihadla. Obojí je naprosto úžasné. Napadlo mě to také zkombinovat. Takže jsem dostal dvě žihadla do penisu a za 10 minut jsem poctivě použili kopřivy. Tak obrovské péro jsem nikdy neviděl a orgasmus střídal orgasmus!:)

 23. Jiwerkaj

  Ahoj. Chtěla jsem s přítelem vyzkoušet a chtěla jsem se zeptat zkušenějších, jestli kopřivy, které ještě teď rostou nemají slabší účinek, popřípadě jak je uchovat třeba 2 hodinky v žahavém stavu? Natrhala jsem je dnes a po 2 hodinách už nemají žádný žahavý účinek, nevím jestli to není tím, že jsem je klasicky utrhla apak byly doma….. Díky moc všem za rady

 24. Jiwerkaj

  Ještě prosím zkušenější o radu, jak dlouho jsou po požahání penisu kopřivou na něm vidět fyzické změny. A dá se potom řídit auto a zhruba kdy nebo je to tak nesnesitelné? Vím, že je to individuální, ale zajímají mě vaše zkušenosti. Díky moc

 25. David.

  Takže.
  Natrhal jsem kopřivy.Docela dost.
  Jsem ve volném vztahu se svoji subinkou-ale jsem switch-takže občas hraji i opačnou roli.
  Na zkoušku jsem se i sám požahal…
  Pálení-pak nic moc…
  Bylo to málo..
  Nechal jsem se svázat.
  Požahala mi vše-od zadku po pytel,penis,předkožku..
  Po 25 minutách se děly věci…
  Ale asi 5 minut jsem trpěl…Neskutečná bolest…
  Dík za typ..
  D.

 26. czl

  No ty vole 🙂 zdálo se mi to ujeté, ale před týdnem jsem si na zahradě natrhal kopřivy a šel do toho, jen tak jako pokus. První žahnutí bolelo, až jsem si říkal, že se na to vykašlu… vyhýbal jsem se žaludu, jen na péro. Jenže pak to začalo doznívat a bylo to fanj, tak jsem zkusil okraj žaludu pod předkožkou… a to jsem nečekal. Skončil jsem tak, že jsem si došel pro novou dávku kopřiv a ty jsem v latexových rukavicích celkem silně vmasírovával právě na žalud a předkožku, bylo to fakt dobré..

  Sice jsem se z toho neudělal, jak nahoře někdo sliboval, ale fakt příjemný pocit naběhlého péra po celý večer… tak se orgasmy holt zařídily jinak 🙂

  Stojí to za pokus, i když jsem si nikdy nemyslel, že bych do toho šel.

 27. davue

  Chtěl bych jen varovat na zastrkování stonku kopřivy do močové trubice může dojít ke krvácení nebo i k její protržení.

  Fakt nedoporučuji

 28. Kuba

  Ahoj! Zajimavé nápady, to se musí nechat. Kopřivy jsou nyní mou oblíbenou pomůckou. Jak je to s těmi žihadly do penisu? Dáváte je přímo do žaludu?

 29. pozitkar

  ahoj,tohle me docela dost zajima chtel bych to vyzkouset.skoda,ze je dnes nedele a rano jdu do prace,nevim co bych si v praci pocal,kdyby mi furt stal,nebo byl oteklej.mate nekdo s timhle zkusenosti s partnerkou?maji zeny tyhle skvely pocity o kterych pisete taky??

 30. pozitkar

  ahoj,chtel bych to vyzkouset,ale zitra jdu do prace,tak mam strach z nasledku,nevim jak by se k tomu me telo zachovalo..snad se to odesle,uz jsem psal pred chvili neco v tomhle smyslu,ale neobjevilo se tu nic.pokud se to dodatecne objevi,tak vezte.ze nejsem uplnej magor;-),ale obet pc techniky:-)

 31. Paolo

  Nevěřte všemu co se tu píše ! Sto lidí – sto chutí ! ne každemu se povede udělat se kopřivama ! Navíc po aplikaci to dráždí penis ještě dva dny což není příjemné když jste
  v práci nebo v autobuse !
  Taky jsem to vyzkoušel ale před víkendem a orgasmus ? Nemít šikovnou ruku nic bych z toho nemněl !
  Taky se tu psalo o včelách a vosách !? Tak to už je hodně mimo mísu ! Když si vzpomenu jaký je otok po bodnutí na ruce nebo jinde na těle ! Ne děkuji nemusím vyzkoušet všechno !
  Na závěr bych chtěl říct že neodsuzuju nikoho ! ad si kazdý užívá života po svém ! ! !

 32. breberkaZprdele

  Při keškování v přírodě jsem se byl vymočit a do žaludu mě (samo náhodou) kousl červený mravenec a tak jsem na netu hledal jestli to nebude mít např. krátkodobí vliv na funkci (veterináře :–)) a dočtu se tady TOTOK!
  😀

 33. David

  Ahoj! Nechtěl by to někdo zkusit společně?

 34. slovak

  No, aby som to jasno napísal. Niesom uchyl, ani nevyhladavam bolesť. Ale rad odskúšam niečo nove. Zihlavu som natrhal v záhrade. Bral som taku stredne veľkú. Vyšľahal som si nou poriadne cely penis. Nebolo to az take strašne. Ale lepšie je to urobiť naraz a poriadne, lebo potom je už dost citlivy na pálenie zihlavy. Trosku postipalo a potom prislo to mravčenie co pisu tamti hore. Ako nezabudnuteľný pocit. Penis sa zvacsi, trosku opuchne a sam sa Hybe ako keby bol pod prúdom, su to take impulzy. Potom doslo k samovoľnému orgazmu. Asi po 10 min. K ďalšiemu. Ak by som veľmi chcel tak aj k ďalšiemu by doslo, všetko záleží od predstavivosti. Bol som v meste este asi tri hodiny a cely cas som mal pocit na pokraji orgazmu. Ked som videl zenu hneď mi stal, no v momente a mal som co robiť aby som sa nezrobil do nohavic…i ked som už aj tak nemal co striekať haha. Druhy den som nemal žiadny opuch, všetko ok, trocha prijemne svrbel…a bol väčší cely den. Určite dobra a zaujímavá skusenost…neze by som na niečo navadzal, ale odporucam. Ps. Vyšľahať ho treba poriadne…ked to prezeniete nic sa nedeje, ale ked date malo, ucinok sa nedostavi…

 35. Titan

  To byl tedy nápad. Místo slibované extáze pouze celý den pálení, zarudnutí, otok. Ještě dnes mě bolí, jako kdyby byl značně zhmožděný a pokožku mám posetou malinkatými červenými tečkami (jako popraskané žilky).
  Takto tedy dopadl můj druhý pokus. Při tom prvním jsem si na zkoušku popálil jen spodní, přední část penisu. Zvláštní je, že když jsem to zkoušel poprvé, reakce byla jiná. Kopřivy, které jsem použil při prvním pokusu pálily mnohem více, otok pokožky byl silnější, ale do druhého dne to bylo ok. Dokonce to i „mravenčilo“.
  Při tomto druhém pokusu, s úplně jinými kopřivami nebyl otok zdaleka tak velký, zato trvá doteď, žahání také zdaleka tolik nebolelo, ale penis mě stále bolí a kůži mám jak pořezanou a suchou.
  Je to nějaký profík, který mi toto dokáže vysvětlit?

 36. eros

  To Titan: můj žalud reaguje podobně, tj. když je cca 14 dní bez kopřiv, tak žalud suprově nateče a mravenčení je nejintenzivnější. Poměrně dost mi oteče i předkožka, žalud mám stále odhalený a kopřivy aplikuju přímo na něj. No a když dám kopřivy za cca 4-5 dní, tak mi žalud skoro vůbec nenateč a ani to není už tak příjemný a předkožka mi také moc nenateče. Nejvrchnější tenká vrstva „kůže“ žaludu zasažená chloupky kopřiv je po cca 2-3 dnech taková bílá suchá a odlupuje se, ale paradoxně po tom mám „kůži“ žaludu takovou jako novou, krásně obnovenou hlaďoučkou a jemnou. Prostě všestranná bylina. „Bohužel“ jsem propad zasunování stonků kopřiv samozřejmě bez listů do močové trubice. Zrovna teď tam mám min. 25 cm!!, zasunuji ten slabší ohebnější, velice pomalu z péra mi vyčuhuje 8mm stonek. Jak jsem psal výše čurák si sám vtahuje stonek dovnitř !! jak v něm cuká. Zrovna teď mi jeden z těch „kloubů – rozšíření“ (jak vyrůstají listy) prochází tím samovolným vtahováním prostatou a to je neskutečné dráždění těch chloupků. Prostata ten stonek poměrně silně obepíná a ještě si bezděčně aniž bych něco dělal vtahuje stonek stále hlouběji, je to něco úžasného !!!

 37. jojo

  To Titan: můj žalud reaguje podobně, tj. když je cca 14 dní bez kopřiv, tak žalud suprově nateče a mravenčení je nejintenzivnější. Poměrně dost mi oteče i předkožka, žalud mám stále odhalený a kopřivy aplikuju přímo na něj. No a když dám kopřivy za cca 4-5 dní, tak mi žalud skoro vůbec nenateč a ani to není už tak příjemný a předkožka mi také moc nenateče. Nejvrchnější tenká vrstva „kůže“ žaludu zasažená chloupky kopřiv je po cca 2-3 dnech taková bílá suchá a odlupuje se, ale paradoxně po tom mám „kůži“ žaludu takovou jako novou, krásně obnovenou hlaďoučkou a jemnou. Prostě všestranná bylina.

 38. redfox

  Ahoj všem, u nás dopadlo nad očekávání, nyní když to píšu mám penis už asi dvě a půl hodiny naběhlý jak nikdy, když si stáhnu předkožku tak se to opakovaně vrací a penis stále bobtná. Mravenčení, topoření. Zatím jsem nevystřikl, manželka mě opakovaně honiila s kopřivami a pak i sám na varlatech, na žaludu. Manželka ji má také naběhnutou, už to měla několikrát a tak pomalu přemýšlíme, jak budeme ráno v práci sedět… Jisté je, že zítra opět jedeme pro kopřivy a zkusíme repete. Použili jsme kopřivy i na bradavky a na další části těla, celkem příjemé, Nejvíc to nabralo grády, když kopřivy byly ve vagíně při šukání…

 39. petr

  Nosím pás cudnosti. Aplkkoval jsem kopřivy nejdříve na celý šouek opakovaně. Následně jsem si pohrál s celým penisem v kleci, obzvlášť s žaludem. V největšich samovolných obrátkách a stále se opakujících příjemných záškubech jsem si na třech, čtvrtou začal masírovat prostatu a to co mi dlouho chybělo se dostavilo záhy a v podobě, kterou jsem nečekal, óóó……… Krása, Stále příjemné i po hodině po krásném uvolňujícím prožitku.

 40. Jannn

  U mna je to tak aj s priatelkou, ze najskor poriadne. Vyslahat a vytriet zihlavou cely penis , zalud hlavne. Riadne vsuchat to do neho. Potom penis na 15 minut do vakuovej pumpy, Vybrat potom von, umyt ho a zas riadne aspon 15 minut zihlavou. Zasada je ze nevystreknut. Ak chlap vystrekne, vsetko sa tym pokazi. Ideal je ist potom s priatelko von medzi ludi. Len vy dvaja viete co sa deje v tvojich nohaviciach.

 41. Jannn

  Zihlavou poriadne vysuchat penis a hlavne zalud je fakt super. Ale robim to len na nahoneny penis, tesne pred vystrekom. Hlavna zasada je nestreknut. Tteba odolat a uzivat si nadrzanost a mravenc enie.

Napsat komentář