«

»

Recenze vibrační vakuové pumpy na klitoris

Před časem jsem zkoušela vakuovou pumpu na vagínu. Pocit podtlaku a následného prokrvení se mi líbil, ale pumpa mě po přisátí tlačila na pánevní kost, proto jsem se rozhodla vyzkoušet tuto minipumpu pouze na klitoris. Lze ji použít i na bradavku, ale mě to nědělá příliš dobře. Ovšem nasátí pouze klitorisu je vzrušující představa a doufám, že bude i realita. 

Více informací

 

  Více informací

Fotogalerie

Více fotografií zde..

Materiál

Kombinace plastových dílů a silikonové přítlačné manžety. Silikonová hadička s gumovým balónkem a plastový ventil.

Hodnocení

Většina žen má v oblibě modrou barvu a musím uznat, že na takovéto technické hračce vypadá dobře, čistě a není vulgární. Přítlačná plocha vakuové pumpy je podlouhlá, aby lépe nasála jen to co má. Po naslinění nebo navlhčení velmi dobře těsní a dokáže nasát celkem slušně. Při velkém podtlaku se, ale balónek přestane vracet a větší tlak už nevyrobíte. To je, ale spíš dobře. Tlak je dostatečný a alespoň si neublížíte. Okraj při nesprávném usazení trochu tlačí. Chvíli jsem musela laborovat, ale dá se to vychytat. 

Vibrace nejsou vůbec na škodu. Po chvilce setrvání v podtlaku, kdy dojde k prokrvení klitorisu a cca tak 3-5 minut jsou vibrace velmi vzrušující. Nejlepší je uvšem pocit po uvolnění. Klitoris zůstane několik minut zvětšený až zduřelý a začnou se v něm dít různé věci. Nádherné šimrání a vibrování vás bude nutit si jej neustále hladit a tisknout. Masturbace je v době po použití pumpy parádní, klitoris není příliš citlivý na dotek za to mnutí a stisk je velmi vzrušující.

Rozhodně je to zajímavá hračka. Pokud chcete vyzkoušet něco jiného než vibrátor a trošku si zaexperimentovat se svým tělem pak mohu jen doporučit.

 

Výrobek je možné objednat nebo nezávazně prohlédnout zde

 

 

 

 

Pro:

+ silné nasátí

Proti:

- materiál

Hodnocení

6/10


6 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-vibracni-vakuove-pumpy-na-klitoris/

1 ping

  1. Mirek

    Já jsem si zakoupil vakuovou pumpu. Je dobrá k zvětšení údu ale bohužel pouze tak na hodinku. Alespoň to tak u mne trvá.

Napsat komentář