«

»

Pissing a jeho kouzlo

Pissing – zvaný též jako zlatý déšť, zlatá sprcha či vodní sporty,  je velmi populární sexuální praktika, která zajisté dodá Vašemu milostnému životu nový rozměr a prohloubí jeho intimitu. Jedná se o libůstku  zcela bezpečnou, jelikož moč je za čerstvého stavu  sterilní, bez bakterií a choroboplodných zárodků.

Jak na to?

Pro ty, kteří chtějí pissing  vyzkoušet poprvé, doporučuji  použít vanu a nechat první sprchování zlatým  deštěm na Vaší partnerce. Ta by měla tak hodinu před zahájením hrátek vypít alespoň 0,5l čisté vody či minerálky (množství je vždy individuální a je nutné jej otestovat), tak aby zlatého deště bylo akorát  a byl svěží . Můžete si dát například vzájemnou orální předehru, a až budete oba dostatečně vzrušení, tak se nechte příjemně osvěžit od Vaší milé, která si nad Vás klekne a postupně Vám osprchuje celé Vaše tělo.

Pokud se Vám tato praktika zalíbí, můžete si nechat omýt i hlavu, nebo si nechat zlatý déšť proudit do úst a samovolně jej nechat vytékat. Fantazii se opravdu meze nekladou. Jediné co nesmíte je nechat si zlatým deštěm zasáhnout své oči, děsně to štípe a rázem budete mít po kvalitním sexu. Pokud chcete zlaté kapky od své milé i ochutnat, zkuste nejprve menší dávku, jelikož moč bývá hořká, což Vám nemusí být vždy příjemné.

Pissing u mužů

Pissing u mužů je trochu složitější, jelikož ztopořený penis zabraňuje močení a  nutkání jít na WC zabraňuje erekci, čili je dobré najít ideální míru  mezi vzrušením a množstvím vypité čisté vody.  Muži nejčastěji praktikují pissing v rámci sexuální dohry po svém orgasmu a orgasmu partnerky, kdy dochází k ochabnutí penisu, čímž se vytváří prostor pro mužský pissing při doznívajícím vzrušení obou partnerů.

Pissing pro pokročilé

Pokud se Vám  vodní hrátky zalíbí, můžete opustit prostory své koupelny a zkusit si je dopřávat v ložnici či obýváku. Není nad to, když Vás Vaše partnerka ze stoje nebo z gauče kvalitně osprchuje, zatímco Vy ležíte na podlaze, nebo klečíte a zachytáváte její horký proud do úst – variací je celá řada. Nesmíte však zapomenout dát na místo svých hrátek kvalitní igelitové plachty, které slouží k rychlému úklidu bez zanechání jediné stopy po těchto dobrodružstvích.

Předpokladem pilování této libůstky, je neustálý trénink, kdy je nutné testovat kdy a kolik vody vypít, aby vodní hrátky byly svěží a bohaté. Pro muže je důležité postupně vytrénovat ideální dávku vody a vzrušení tak, aby šel pissing praktikovat během celého milování.

Mistrovstvím v pissingu je tzv. vzájemný pissing, kdy se žena a muž osprchují zlatým deštěm navzájem. Ideálním odrazovým bodem pro tuto praktiku je milostná dohra po orgasmech obou partnerů, kdy dochází k postupnému ochabnutí penisu, ale oba partneři jsou ještě vzrušení.

Pissing v přírodě

Nejlepším místem pro pissing v přírodě, je bezesporu odlehlá písčitá pláž na které si můžete dopřávat kolik zlatých sprch chcete, přičemž se můžete vždy ihned umýt a připravit se na další dávku. Velikou výhodou je, že písek všechno hezky  vpije a vy nemusíte uklízet či umívat igelitové plachty. Horké slunce a pěkná zapadlá pláž k pissingu přímo vybízí a je ideálním místem na jeho první zkoušku.

Pissing na všechny způsoby

Různé variace na toto téma jako je pozorování močící ženy, močení do kalhotek, lesbický pissing, společné močení do různých nádob či spojení pissingu s orálním sexem…..fantazii se zde meze nekladou.

Pokud Vás tento článek zaujal věřte, že pissing je praktika zcela bezpečná a vzrušující. Nejdůležitějším faktorem jejího úspěchu je správné načasování a zahození zbytečných předsudků, které bývají nejčastější překážkou v jejím efektivním využití. Všem odvážným milovníkům přeji hodně úspěchů!

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/pissing-a-jeho-kouzlo/

Napsat komentář