«

»

Recenze analogového elektrosex generátoru PES

Po zkušenostech s předchozím digitálním elektrostimulátorem jsme se rozhodli zakoupit a vyzkoušet jedno z nejlepších zařízení u nás na trhu a to dvoukanálový analogový powerbox od legendární americké firmy P.E.S. Jsem opravdu zvědav co tohle zařízení dokáže, jelikož představa, že budu moci plynule měnit intenzitu i frekvenci impulzů mi dodává zvědavosti.

Video

Podrobnosti

Fotogalerie

Parametry a další fotografie

Hodnocení

Zařízení je v malé plastové krabičce. Napájet ho lze buď 9V baterií, což pro začátek doporučuji nebo přiloženým adaptérem, který zařízení posune ještě kousek dál co se výkonu týče. Připojit je možné dva páry elektrod, pomocí 3,5 mm mono jacků. Bohužel oba kánály se regulují společně a ke krátkodobému vypnutí kanálu, třeba při přelepování elektrod, slouží červené tlačítko.

Regulovat tedy lze intenzitu neboli sílu impulzů a to hrubě a jemně, potom frekvenci, což je něco jako vyška tónu, vrnění také hrubě a jemně. Potom lze ještě měnit přerušování těchto impulzů od zhruba 1,5 vteřiny po téměř trvalý tón.

K zařízení je třeba mít nějaké elektrody, které lze vybrat zvlášť nebo i od jiných výrobců. Samozřejmě, že nejběžnější jsou elektrody vaginální a anální, s tím, že anální elektrody mají vyšší účinnost. Nejkrásnější ovšem na tomto zařízení je objevovat dráhy a kombinace elektrod a jejich účinky od cukání svalů až po vrnění, které nelze bez orgasmu vydržet.

U muže jsme zařízení testovali s bipolárním análním kolíkem, případně v kombinaci s gumovou elektrodou PES kolem žaludu. Takováto kombinace dokáže bezproblémů vyvolat orgasmus a to i několikrát po sobě. Také je možné použít bipolární elektrody na penis.

U ženy jsme testovali bipolární vaginální i analní elektrodu. Vaginální vyhovuje spíše nízká frekvence, která vyvolá stahy v oblasti pánevního dna. Nejlepší, ale bylo objevování drah, kdy jedna elektroda byla například anální a druhou samolepící jsme přikládali na podbřišek nad vagínou. Správné umístění se správnou frekvencí dokázalo přímo rozvibrovat klitoris nebo pysky.

Zařízení nás nadchlo pro svou technickou jednoduchost,ale zároveň velké možnosti zkoumání nových drah a pocitů na vlastním těle. Lépe je si totiž ovládat knoflíky sám, jelikož zvolit tu správnou frekvenci pro partnera vyžaduje hodně zkušeností. Nádherné a skoro neuvěřitelné je prožít silný orgasmus pouze ovládáním malé krabičky. Vaše vlastní svaly a jejich vibrace a záškuby už udělají svoje.

 

Výrobek je možné prohlédnout a zjistit cenu zde >>

 

Pro:

+ Plynulé nastavení hodnot
+ Napájení z baterie i zdrojem

Proti:

- Cena

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-analogoveho-elektrosex-generatoru-pes/

1 ping

  1. pepa

    dá se vyrobit z miostimulátoru na redukci váhy od Leoše středy. Mám ho a funguje.

Napsat komentář