«

»

Přitažlivá i s bříškem

Sex v těhotenství je pro ženy zvláště příjemný – vzrušení se dostavuje snadněji, protože hormonální hladiny jsou zvýšené, a nemusí si dělat hlavu s antikoncepcí.

Jiný sex v těhotenství

Mohou nastat období, kdy o sex v těhotenství ženy či muži ztrácejí zájem. Pro ženy tak většinou bývá v prvních a posledních týdnech těhotenství. To ale neznamená, že je konec lásky, že končí váš intimní život. Vzájemně si projevujte lásku a své city líbáním, objímáním, hlazením, doteky.

Ne každá nastávající maminka se však musí cítit přitažlivá pro svého partnera. Organismus ženy prochází hormonálními změnami, jež mohou změnit vzhled, ovlivnit sex v těhotenství. Takové nežádoucí projevy lze odstranit, nebo alespoň zmírnit. A ženy se pak mohou pořád cítit krásné a mohou prožívat intimní život jako dříve.

Ženy musí mužům vonět

Změnu mohou ženy pocítit pozitivní, ale i negativní. Najednou si např. všimnou, že vlasy jsou lesklejší, hustší a pevnější, než kdy jindy. Bohužel však může nastat i opak, kdy hříva bude ztrácet na objemu a bude sušší a lámavější. Proto je vhodné změnit celou řadu vlasové kosmetiky. Zvolte takovou, která vašim vlasů dodá zdraví, lesk a kvalitu.

Muže většinou odrazuje nikoliv narůstající bříško, jak se ženy domnívají, jako spíše nepříjemné pachy. Proto by ženy neměly pokožku těla zanedbávat. Sex v těhotenství nežádoucí pachy mohou narušit docela výrazně. Věnujte pozornost místům, kde by mohlo dojít k zapaření: vnitřní strana stehen, oblast pod prsy. Jelikož se v těhotenství tělo více potí, častěji se sprchujte.

Investujte do kvalitní kosmetiky

Aby sex v těhotenství neutrpěl, kupte si takový sprchový gel, který nevysuší vaší pokožku. Zkušené ženy doporučují ošetřit pokožku tělovým hydratačním krémem nebo mlékem. „Ohrožené partie“-bříško, stehna, boky, zadeček a prsa-natírají alespoň dvakrát denně přípravkem určeným k zamezení vzniku strií.

Nadměrné ochlupení patří k projevům těhotenství. Objevuje se na horním rtu, bradě, v okolí bradavek, podbřišku a na vnitřní straně stehen. Ale aby váš intimní život byl jako před otěhotněním, nežádoucí chloupky i nyní pravidelně odstraňujte.

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/pritazliva-i-s-briskem/

Napsat komentář