«

»

Recenze análních kuliček FELIX od Fun factory

Anální kuličky je jedna z nejprodávanějších erotických pomůcek. Je vhodná pro začátky s análním sexem nebo jako jeho náhražka pokud ho nechcete provozovat z jakýhkoli důvodů. Je také příjemným rozptýlením a variací pro zkušené páry.

Funkčnost

Kuličky fungují na principu dráždění vstupu análního otvoru jeho roztažením pro vklouznutí kuličky a opětovného stažení za kuličkou. Takto se lublikovaná hračka kuličku po kuličce zastrká dovnitř. Vrchol účinku této pomůcky je při vytahování zpět, kdy je rychlejším pohybem donucen svěrač k opakovanému uvolnění a sevření v rytmu uvolňovaných kuliček. Tento efekt je u uvolněných žen i mužů vnímán jako velmi vzrušující. Samozřejmě i během zastrkávání lze hezkým rituálem vyvolat velmi silné vzrušení nebo i orgasmus.

Kuličky Felix jsou vtipné a nápadité, ale v každém případě ne na úkor funkčnosti. Veselá hlava slouží jako vynikající držátko, což u celosilikonových produktů oceníte, až když je namažete. Felix je dostatečně dlouhý a kuličky jsou oválné, takže příjemněji vklouznou. Navíc se postupně zvětšují a nezaskočí začátečníky nadměrnými rozměry. Je to přece jen hračka a slouží pro příjemné hry s análním otvorem co nejšíršího spektra příznivců alternativních sexuálních praktik.

Materiál

Jde o 100% hypoalergenní silikon, jak už to u firmy Fun Factory bývá zvykem. Kuličky vyrobené ze silikonu májí obrovskou výhodu v hygieně. Lze je totiž velmi snadno omýt a vyčistit. Další výhodou je úspora lublikantu. Silikonový povrch se dobře potírá lublikantem na vodní bázi, dobře se roztírá. Na namazání celých kuliček stačí opravdu jen malé množství. K dostání je navíc ve dvou barevných provedeních klasické černé a provokativně červené

Rozměry

  • délka 22 cm včetně očka
  • průměr v nejširším místě 3,3 cm, průměr těla max 3 cm
  • ostatní údaje

Fun Facory Felix obrázky

Hodnocení

Hračka plní svůj na jedničku. Je vtipně řešená a přitom důmyslně promyšlená, jak jen lze anální kuličky promyslet. Jsou dostatečně dlouhé a mají 5 kuliček pro smyslné zastrčení a vytažení. Díky silikonu dostanete vynikající omyvatelnost. Přece jenom silonový pletený provázek, kterým jsou spojeny ty nejlevnější produkty, příliš hygienický není. Měkkost materiálu ze kterého je vyrobený Felix také tělo dobře vstřebá do svých útrob a nehrozí ani poranění ani nějaké tlačení uvnitř. Jako nevýhodu pro zkušené bych uvedl, že oválné kuličky jdou zastrčit a vytáhnout možná až příliš snadno. Nekladou takový odpor, ale začátečníci to jistě spíše uvítají.

Galerie

Zjistit nezávazně aktuální cenu análních kuliček Felix od FunFactory ?

 

Pro:

+ nápaditý design
+ omyvatelnost

Proti:

- menší velikost kuliček

Hodnocení

8/10


8 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-analnich-kulicek-felix-od-fun-factory/

Napsat komentář