«

»

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání

Dnešní recenze je na velmi žádanou hračku. Vibrační vajíčko Bullet Cry Baby na dálkové ovládání. Ovládat ženě vzrušení tlačítkem na dálkovém ovládání je nejspíš snem mnoha mužů. Pro ženy je zase vzrušující pocit, že jsou ovládány. Je také velmi vzrušující nemožnost ovlivnit kdy vibrace začnou, kdy skončí, jakou budou mít intenzitu a jestli si toho třeba na veřejnosti někdo nevšimne.

httpv://www.youtube.com/watch?v=drGAknduh2s

Funkčnost

Vibrační vajíčko Bullet Cry Baby je vkusné jak barevně tak i provedením. Strkají se do něj dvě mikrotužkové baterie a na závitu je gumové těsnění, takže lze říci, že je vodotěsnosné. Má pěkný tvar a ve vagíně celkem dobře drží. Vibrace lze regulovat na dálkovém ovládání s LCD displejem a rádiovým přenosem. Funguje tedy i například přes zeď. Dálkové ovládání zobrazuje stav v jakém je vibrační vajíčko a stupeň intenzity počtem srdíček. K dispozici je celkem 10 stupňů intenzity. V dálkové ovládání je malá 12V baterie do automobilových dálkových ovladačů. Jelikož vajíčko nemá vypínač, asi kvůli těsnosti, uskladňovali jsme jej rozebrané, aby se baterie nevybíjeli. Po celou dobu co vajíčko testujeme nám postačili jedny baterie. Do vajíčka lze použít i běžné nabíjecí akumulátory.

Materiál

Vajíčko i ovladač je vyrobené z ABS plastu. Vajíčko je navíc potažené vrstvou silikonu, to znamená, že používejte pouze lublikanty na vodní bázi.

Fotogalerie

Další fotografie vajíčka

Rozměry:

 • délka 8 cm
 • průměr 3,5 cm
 • barva růžová nebo bílá

Hodnocení

Vibrace by mohli být trochu silnější a hlučnost nižší. Pokud je vajíčko vevnitř, hluk se sice hodně utlumí, ale utlumí se i vibrace, což je škoda. Celkem slušný je dosah dálkového ovládání. Na volném prostranství jsme odkrokovali cca 50 m a v bytě byl dosah spolehlivě přes tři pokoje tzn. dvě až tři panelákové stěny. S vajíčkem jsme to pravé vzrušení a zábavu zažili až na ulici a ve společnosti. Na diskotéce nemusíte mít strach, že vaše vrnění někdo uslyší a při tanci bylo dráždění obzvlášť vzrušující. Po dlouhé době jsme si to museli rozdat v parku, hned po tom co jsme předčasně opustili lokál. Hezké bylo také použití v kombinaci s bondage hrátkami, kdy mě partner ovládal připoutanou ke křeslu jako bych byla televize.  Penis ani vibrátor sice vajíčko nenahradí, zato nás pěkně rozehřálo.

Fotogalerie z testování

http://www.amateri.cz/g535066-vibracni-vajicko-na-dalkac

Zjistit nezávazně aktuální cenu v nejlevnějším sexshopu ?

Pro:

+ dosah dálkového ovládání
+ pěkné provedení

Proti:

- slabší vibrace

Hodnocení

6/10


6 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/vibracni-vajicko-na-dalkove-ovladani/

2 pingů

 1. Tomas (TOM-PHA)

  Zrovna minulý týden jsem ho objednal 🙂 . Celé Vaše povídání jsem četl a porovnával zkušenosti a musím Vám dát 100% za pravdu. Kraválu udělá opravdu hodně, ale sousedy rozhodně neprobudí :-). Jediné co bych asi vytkl je to, že lze volit pouze programy (10) a nikoliv intenzitu vybrací. Ale jsme lidi, tak si poradíme :-).
  Díky za renecenze a přeji hodně zdaru v testování
  Tomáš

 2. Dušan

  Dobrý den, zajímalo by mne, jak je to s tou hlučností, pokud je vajíčko uvnitř. Jestli je slyšet nebo ne. Jde o to, aby mi manželka nezačala vrčet třeba v obchodě mezi lidma nebo jestli je vajíčko hlučné jen tehdy, když je venku. Děkuji

Napsat komentář