«

»

Recenze černého roubíku se silikonovou kuličkou

Dnes představujeme efektní a oblíbenou pomůcku určenou pro bdsm praktiky. Roubík slouží k utlumení hlasových projevů submisivního partnera, kterému dodává pocit vyrušující pocit bezmocnosti. Také zvyšuje pocit podřízenosti, díky nuceným široce otevřeným ústům a také slintání je pro submisivního jedince ponižující. Pokud si chcete vyzkoušet pocit naprosté oddanosti bez spoutání, masky na oči a roubíku se určitě neobejdete.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=npPXpHsqulE

Lze koupit zde

Materiál

Na tomto roubíku je použita černě obarvená hovězí kůže. Dostatečně pevná s kvalitní přezkou. Kulička je také černá a je vyrobena z hladkého silikonu. Připevněná je pomocí jemnější kůže přes přezky. Roubík je dobře omyvatelný.

Fotogalerie

další fotografie…

Hodnocení

Roubík je opravdu hezky zpracovaný, nepůsobí odpudivě. Velmi slušně sedí a má, podle nás, ideální univerzální velikost kuličky, která zabezpečuje dostatečné otevření úst a zároveň nezpůsobuje začátečníků křeče v pantech apod. Kombinace kůže a silikonu vypadá velmi dobře a sluší jak partnerovi tak partnerce. Silnější pruh kůže dobře sedí netlačí a nezařezává se. Nenasákavá kulička je měkká a umožnuje i mírné zahryznutí. K dokonalosti chybí snad jen možnost nasadit efektní zámeček a uzamknout přezku.

Podívejte se kolik stojí v eshopu

Pro:

+ relativně menší kulička vhodná i pro muže
+ hezké a kvalitní provedení

Proti:

- chybí trn pro uzamykání

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-cerneho-roubiku-se-silikonovou-kulickou/

Napsat komentář