«

»

Recenze nového Neon Wand – erotického přístroje z filmu Postřižiny

Kdo z milovníků erotických hraček by nesnil o fialovém světle, které všichni dobře známe z filmu Postřiziny. Violet wand si tak získal na oblibě a dlouho po něm byla sháňka. Nyní přichází na trh moderní erotická verze tohoto původně lékařského přstroje od firmy Kinklab.

Princip přístroje

Jde o Teslovým transformátorem buzené elektrody, které v blízkosti tkáně jiskří. Vysokofrekvenčně prohřívají povrch kůže. Kolem jisker také vzniká ionizovaný ozón s desinfekčními účinky. Těchto přístrojů se běžně využívá například v kosmetice při ošetření pleti.

Neon Wand

V akci

Materiál

Rukojeť v níž je umísněný transformátor je z abs plastu s pogumovaným držením. Sondy jsou skleněné a vše je uložené v kufříkovém pouzdru.

Fotogalerie

Další fotografie >>

Hodnocení

Pokud chcete překvapit je to rozhodně skvělé. Přistroj je opravdu efektní. Ukázali jsme jej několika našim přátelům a hlavně ženy velmi lákalo to vyzkoušet. Pro párové hrátky je přístroj úžasným zpestřením a jiskření elektrod nad kůži je hlavně ve tmě velmi vzrušující. Musíte se ovšem připravit na zvláštní vůni kterou jiskření způsobuje. Prohřátí je patrné při mírném zesílení proudu. Během tohoto jiskření cítíte na kůži zvláštní šimrání a štípání. Pokud zavřete oči a partner se elektrodou pohybuje nad tělem cítíte velmi přesně místa, která přejíždí. Respekt, který asi většina z nás k elektřině a zvláště k jiskření má, dělá z této hračky silně vzrušující zážitek. Pokud čekáte, že vás přístroj udělá při masturbaci, nejspíš budete zklamaní, ale hračka navazující silně erotickou atmosféru to není špatná.
Zesílenim učinku potenciometrem lze docílit i nepřijemných pocitů podobných kopnutí elektřiny.

Prohlédněte si nezávazně výrobek a cenu v sexshopu >>

Pro:

+ každý to chce zkusit
+ profesionální provedení

Proti:

- snad nepříjemná vůně jiskření

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-noveho-neon-wand-erotickeho-pristroje-z-filmu-postriziny/

Napsat komentář