«

»

Recenze dvojáku Fun Factory Share XS

Dnes už je běžné, že si partnerské dvojice spolu užívají netradiční formy sexu. Jednou z nich je i pánský anál a dráždění prostaty. Dnes se podrobně podíváme na unikátní výrobek, se kterým  si užíjí oba partneři.

Popis

Fun Factory Sahre XS je nejmenším zástupcem ze série share. Jak název napovídá jde vlastně o sdílení rozkoše pro oba partnery. Dildo s ladnými tvary je naplněno vášní a něžností, hravostí i vzrušením.  Tvar, pestrobarevnost a kvalitní použitý materiál řadí německé výrobky Fun Factory mezi evropskou špičku. Share je pro ty, co chtějí být aspoň na chvíli někdo jiný a touží si vyzkoušet něco nového.  Jeho tvar je ideální pro intenzivní dráždění a to jak vaginální, tak i anální.

Materiál

Materiál je kvalitní chirurgický ztužený silikon, hypoalergenní, pružný a ohebný se sametovým povrchem, který se po nanesení lubrikantu stává super kluzký a jemný. Díky novému způsobu rafinace silikonu je ještě příjemnější a realističtější, jako skutečná lidská kůže. Vhodný je lublikant na vodní bázi. Výrobek je perfektně omyvatelný bez špatně dostupných míst.

Funkčnost
Tento dvoják je vlastně náhražkou připínacího penisu. Jemný tvar je decentní a líbivý. Silnější stranou se zasune do vagíny, ve které díky zúžení docela dobře drží. Druhý konec slouží k dráždění análního otvoru. Tvarování tohoto konce napomáhá snadno překonat svěr análních svěračů.
Silné prožitky díky prohnutému tvaru stimulujícímu G-bod nebo prostatu, to je důvod proč tuto hračku mají rádi ženy i muži. Vynikající je i pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet moderní hrátky s připínákem.
Dynamický tvar umožňuje mít oba konce plně funkční, u žen dovoluje i oboustranný průnik najednou do obou otvorů.

httpv://www.youtube.com/watch?v=BZaeO4xwjto

Share XS

Velikost

  • délka celková 27 cm / 17 cm
  • průměr minimální 1,5 cm, maximální 4 cm
  • hmotnost 270 gramů

Zjistit aktuální cenu masturbátoru Share XS od FunFactory ?

Proti:

- menší venkovní dildo

Hodnocení

7/10


7 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-dvojaku-fun-factory-share-xs/

Napsat komentář