«

»

Ženská masturbace se zeleninou a ovocem

 

Masturbace je jednou z možností, kdy lze využít fantazii a se svým tělem experimentovat. Každá žena si přeje dosáhnout maximálního orgasmu. Když se nejcitlivější místo ženského těla rozechvěje, nelze utišení odkládat. Za vyzkoušení stojí různé postupy a techniky, hračky a pomůcky. Někdy přijde řada i dary přírody – zeleninu či ovoce.

Autoerotika má přinést jenom příjemné pocity, proto si správně výberte druh, tvar a délku. Nejlépe se hodí zelenina a ovoce s tvrdou slupkou a nezapomínejte  na fakt, že přírodní pomůcka může prasknout nebo se rozlomit přímo uvnitř vašeho těla. Nejbezpečnější je na ni navléknout kondom. Pokud ovšem chcete používát neloupanou zeleninu bez kondomu je třeba ji velmi důkladně omýt. Pro ošetřování zeleniny se totiž používají chemické přípravky, které mohou způsobit alergické reakce či exémy.

Masturbační favorité z přírody

Okurka hadovka

Nejoblíbenějším plodem nahrazující svou podobou penis je okurka hadovka. Nabízí rozmanité tvary a velikosti.

Návod pro nezkušené může znít třeba takto: Okurku omyjte, případně oloupejte, vložte na chvíli do horké vody, oblečte na ni kondom, potřete oblíbeným lubrikantem. Začněte se dráždit, postupně vsuňte do pochvy a nenechte se rušit…

Zkušenější mohou vyzkoušet dráždění drobných výstupků na slupce, případně si do slupky vyřezat vlastní drážky či tvary. Lze si také v létě okurku vychladit v ledničce a užít si chladivou rozkoš.

Banán

Banán zvolte lépe zelenější, aby slupka při činnosti nepraskla. Někdo je sice raději oloupané, ale pro větší bezpečnost slupku raději ponechejte – tím je menší šance na přelomení uvnitř vagíny.

Kukuřice

Jako by ji příroda stvořila právě k tomuto účelu. Semínka tvoří pravidelné hrbolky, které dokážou dobře dráždit poševní vchod. Nedozrálé jsou vhodnější, protože semínka v ní dobře drží a celá kukuřice je tvrdší.

Cuketa

Máte raději větší rozměry? Potom zkuste cuketu. Je podobná jako okurek, trochu tvrdší. Rozhodně však v obchodě vyberete dostatečně velké.

Mrkev

Mezi oblíbené hračky rozhodně patří i mrkev. Převážně pro svoji dostupnost. Ostrouháním a zakulacením z ní snadno vytvoříte roztomilé, přiměřeně velké dráždilo, které vás nezradí a určitě přivede až k vrcholu.

Lilek

Pro opravdové gurmány. Tvar, velikost a svůdná hladkost jeho povrchu přímo vybízí k využití. Vzhledem k rozměrům určitě hodně lublikujte a pokud je právě rozměr vaším hobby, určitě Vás nezklame.

Pórek

Oblíbená hračka pro ty co chtějí vidět, čím se uspokojují. Dlouhá nať omožňuje snadné držení, rozšíření u kořene připomíná žalud a zesiluje dráždění.

Jablka, pomeranče…

Kulaté ovoce není pro masturbaci příliš vhodné, nicméně některé ženy vrušuje zastrčení pomeranče a jeho postupné vytláčení.

Bobule hroznového vína a ostatní malé plody

Ty  se používají k lokálnímu vzrušení v oblasti klitorisu. Nedoporučujeme je rozhodně strhat do pochvy. Kuličky můžete válet po těle, hladit se, rozmačkávat, pojídat prostě co Vás napadne.

Nenechte rozkoš zvítězit nad zdravím

Přírodní pomůcky vás dokáží skvěle uspokojit, ovšem nenechte se vášní zaslepit tak, že opomenete základní hygienické zásady. Nechráněná a neumytá zelenina může vnést do poševní oblasti mikroorganismy způsobující infekce, může vám přivodit zranění, alergické reakce nebo zánět. Většinou nestačí zeleninu a ovoce jenom omýt teplou vodou. Použijte antibakteriální mýdlo, odstraňte ostré konce a rohy a na pečlivě omyté a hladké plody navlečte kondom. Pro snadnější zavedení do pochvy použijte lublikant, případně olivový olej.

Pokud si zeleninu před použitím hodláte zahřát, preferujte metodou ponoření do horké vody. Jestliže používáte mikrovlnku, dávejte velký pozor, protože uvnitř může být vaše domácí sexy hračka velmi horká a místo orgasmu způsobí vážné popáleniny. Stejně tak k vychlazení používejte chladničku nikoli mrazničku.

Erotické pomůcky s krátkou životností

Byla okurka nebo mrkev vynikajícím masturbačním nástrojem a dlouho nezapomenete na dokonalý orgasmus? Podobných nebo i lepších pocitů můžete také dosáhnou pomocí kvalitního vibrátoru, podívejte se co jich tu je. Navíc bez rizika a pravidelně. Zeleninu, ale rozhodně stojí za to vyzkoušet a občas si zpříjemnit masturbaci rozmanitým tvarem, který Vám příroda sama podstrčila pod nos.

 Marika

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/zenska-masturbace-se-zeleninou-a-ovocem/

11 pingů

 1. Danuška

  Já si to dělám lilkem,protože mám širokou kundičku a jedině lilek mě uspokojí.Hodně olejíčku a vklouzne tam jak po másle.

 2. Lucka

  U mě vede kukuřice, otáčení mě velice rychle udělá.

 3. Dana

  Ahoj holky,
  u mě vede okurka hadovka, ta mě krásně uvolní po celodenní honičce a je v každém supermarketu do večera.Jednou si můžu vzít tenkou, jindy silnější. To u jednoho chlapa nejde. D.

 4. Janča

  Okurka je nejlepší.

 5. Monča

  Mě je jedno jakou zeleninou se dělám, připadne mi to stejné s čímkoliv a vzhledem k tomu že se potřebuji uspokojovat několikrát denně a nemám přítele tak je mi jedno jakou zeleninu použiju.

 6. zuzka

  Ja mrkev. Jestli se fak chcete utěšit tak kupte mrkev navlecte kondom a jedte

 7. Naty

  Já to dělám s okurkou

 8. Maruš

  Já mám ráda poradny lilek

 9. Aničkatomáráda

  Já miluji lilek. Mám totiž větší kundičku a lilek je tak akorát. Pořádně lubrikantu a pak jedu. Za mně nejlepší!!!

 10. Andulička pička

  Za mě vyhrává lilek. Mám větší kundičku takže mě to hezky dráždí. Pořádně namažu librikantem nebo olejem a jedu dokud nemám orgasmus. Jednou se mi povedlo si ho tam strčit celý. Když masturbuju s lilkem mám většinou mokrý orgasmus. Určitě vyzkoušejte!!!

 11. KundičkaAnička

  Já si jakžtak vy jste vystačím s lilkem protože mám obrovskou kundičku ale lilek funguje tak nějak taky jen začátku ale potom už to taky marný mám totiž hlubokou velikou kundičku použiju hodně lubrikantu na kundičku i na llilek a strčím ho dovnitř a už jedu a jak se říká kdo maže ten jede tady u tohodle toho to fakt platí

Napsat komentář