«

»

Recenze kovového kuličkového dilda

Kovové hračky jsou stále v oblibě. Je ale třeba dobře vybírat, protože kvalita kovu a pokovení není vždy vyhovující. Jedním z velmi povedených výrobků je toto kvalitní stupňovité kuličkové dildo s výborným držátkem vhodné jak pro muže tak pro ženu a to i vaginálně ńebo análně. Těžký, tvrdý a chladný kov je velmi vzrušující hračkou lastní potěšení, párové hry nebo bdsm.

Více informací

Provedení

Do dilda jsme sice nevrtali, ale jde o velmi dobře pokovený kov. Dildo je těžké a tepelná setrvačnost velká. Povrchová úprava je na jedničku. Nikde žádné bubliny nebo odchlipující se povrch ve spojích. Vše je pervektně hladké a výborně omyvatelné i desinfikovatelné. Kuličky jsou spojeny plynule bez ostrých hran nebo špinavých záhybů.

Fotogalerie

Více informací

Hodnocení

Musím uznat že jde opravdu o povedené kovové dildo. Jeho největší využití vidím v análním otvoru, protože je velmi dobře lublikovatelné a tak super kluzké, že se mu nevyrovná žádný jiný materiál snad až na sklo. Kuličky jsou svým stupňovitým zvětšováním schopné perfektně zajíždět dovnitř a postupně přizpůsobovat otvor se vší opatrností a elegancí.  Po úplném zasunutí zustane venku pouze perfektně tvarované držátko, se kterým můžete sedět, chodit, cokoli, prostě nezavazí a netlačí. Přitom se nemusíte obávat, že by dildo nešlo vytáhnou. Držátko je perfektní i když máte ruce od lublikantu. Stupňovitý tvar je vhodný i pro začátečníky s análním pronikáním, nemusíte spěchat a svěrače se sami přizpůsobí a uvolní. Pokud se s dildem projdete, pořád ho, díky jeho váze, budete cítit, což je velmi příjemné. Také velmi dobře drží. Zajede totiž největší kuličkou dost hluboko, aby se svěrač mohl opět stáhnout. Příjemným překvapením je i společně dodávaný  látkový pytlík, ve kterém si jej uložíte v nočním stolku.

 

 

Pro:

+ Snadné čištění
+ výborný tvar

Proti:

- Když spadne rozbije dlažbu

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-kovoveho-kulickoveho-dilda/

Napsat komentář