«

»

Recenze největšího vibrátoru G4 od Fun factory

Není jednoduché sehnat na trhu kvalitní vibrátor větších rozměrů. Většina moderních vibrátorů sice vypadá mile, ale je uspůsobena univerzálně pro většinu žen. Pokud, ale není zamřena na klitoris a upřednostňuje raději hluboké vniknutí a vyplňení, má na výběr spíše z neznačkových vibrátorů případně nevibrační dilda. Tento představitel řady G4 firmy Fun Factory sice nepatří k největším pomůckám, ale je jeden z největších vibrátorů vyrobený z kvalitního materiálu a vybavený moderní elektronikou.

Provedení

Má kvalitní tělo vyrobené ze 100% silikonu. V plastové rukojeti tvarované do dobrě uchopitelného očka je umístěno ovládaní programů vibračního pohonu. Vibrátor má zabudovaný akumulátor nabíjený pomocí standartní Click magnetické nabíječky. Díky tomu je celý vibrátor vodotěsný.
Vibrátor se vyrábí ve dvou barevných provedeních více zde.

Fotogalerie

Více fotografií

Hodnocení

Velmi zajímavé boubelaté tělo se dobře maže lublikantem a také velmi dobře umývá. Nemá žádné ostré hrany a špatně omyvatelné záhyby. Tělo se postupně rozšiřuje od špičky k rukojeti. Je velmi přijemné, že lze tělo během masturbace zasunovat čím dál hlouběji, jak se postupně rozšiřuje vstup do pochvy. Vynikající očko, ve které plynule přechází tělo, umožňuje dobré držení i během velmi hlubokého zasunutí. Výhodné je i ovládání síly vibrací zvlášť tlačítky + a – a zároveň tlačítkem * přepínání programů. Pervektní je otřesem aktivováné osvětlení. Vibrátor začne podsvětlovat ovládací tlačítka jen když ho vezmete do ruky.
Zahnutí špičky mi naprosto vyhovuje. Je zpestřením při otáčení a hledá výhodný bod ke dráždění, který se někdy vyvíjí a postupuje.
Naproti tomu vibrace se celkem málo přenáší do silikonového těla. Silnější vrčení je cítit pouze uprostřed mezi špičkou a očkem k držení. Také je škoda, že není žádná další větší varianta s délkou kolem dvaceti centimetrů.

Možno objednat nebo zjistit cenu zde

Pro:

+ podsvětlení tlačítek
+ nabíječka
+ očko v rukojeti

Proti:

- Slabší vibrace

Hodnocení

8/10


8 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-nejvetsiho-vibratoru-g4-od-fun-factory/

Napsat komentář