«

»

Recenze krásného vibrátoru Delight od Fun Factory

Dnes vám představujeme snad jeden z nejkrásnějších vibrátorů, který jsme kdy drželi v ruce a nejen v ruce. Osmička ve svém novém voděodolném provedení. Je to první erotická pomůcka, která dostala prestižní cenu za design Red Dot Design Award. Dá se říct, že firma Fun Factory svými vibrátory  nastartovala ve světě novou éru hezkých a kvalitních hraček. Myslím, že tato osmička neurazí žádnou ženu.

Funkčnost

Hezký design není jen samoúčelný, i když je u této hračky na prvním místě. A v tom to právě je. Jak jinak se má citlivá žena uspokojit s náhražkou, než když z ní číší ladnost a hebkost. Osmička má ale taká své tvarové výhody při dráždění. Rozevřený konec z pružného silikonu slouží k zasunutí do vagíny. Střed vibrátoru se opře o vulvu a malý výstupek přitlačí na klitoris.  Při takto zaháknutém delightu potom stačí pohybovat menším zamotaným koncem osmičky ve směru od podbřišku a vibrátor sám zajíždí po krásném kruhovém pohybu do vagíny až ke G bodu. Při jeho vývoji bylo spolupracováno také s gynekologem, který pomáhal navrhnout optimální tvar tak, aby vyhovoval co nejvíce ženám.

Mrkněte nezávazně na cenu tady>>

Vibrátor lze používat i análně a to dokonce i u mužů, jelikož dokáže celkem dobře stimulovat prostatu a je dobře omyvatelný. Pokud si jej partneři půjčují, doporučujeme pro anální hrátky používat prezervativ.

K ovládání slouží dvě snadno přístupná a podsvětlená tlačítka plus a mínus. Delight má uvnitř velmi silný vibrační motorek, který je ovládán mikroprocesorem. Díky tomu máte k dispozici osm stupňů vibrací a tři programy. První program zapíná vibrace asi jednou za vteřinu, druhý program jednou za dvě vteřiny a třetí mění stále dokola intenzitu vybrací. Podle mého názoru by tato cenová kategorie zasloužila nápaditější a delší programy. Ženské tělo si na krátké změny vibrací rychle zvyká a potom jsou monotonní a méně vzrušující.

Nabíjení probíhá přes magnetickou nabíječku Click ‚N‘ Charge, která není součástí balení a je třeba ji objednat zvlášť. Pokud jako já vlastníte už nějaké jiné pomůcky od Fun Factory s magnetickým nabíjením, tak vám samozřejmě stačí jedna pro všechny hračky. Po cca 4 hodinách je vibrátor zcela nabitý a vydrží naplno vibrovat přes dvě hodiny.

Materiál

Vibrátor je tradičně vyroben ze 100% silikonu, jak je u Fun Factory dobrým zvykem. Tvar a tuhost mu dodává ABS plast, který navíc velmi dobře rozvádí vibrace do celého těla vibrátoru. Spojení plastu a silkonu je vcelku slušně vyřešeno, do vany to asi nebude, ale sprchu to zvládne určitě. Vibrátor obsahuje NiMh akumulátor, je tedy lepší ho úplně vybít před dalším nabíjením. Používat samozřejmě pouze s lublikantem na vodní bázi.

Fotogalerie

Oficiální parametry a fotografie >> 

Hodnocení

Vibrátor je hezký a tak jsme k němu i s partnerem přistupovali. Kombinace s plastem je také velmi dobrý nápad, i po namazání lublikantem se dobře drží zvlášť za osmičkové očko. Na silikonové hračky se nemusí dávat moc lublikantu, za to je ho potřeba doplňovat, jelikož vysychá. Díky rozměrům šel vibrátor snadno zasunout. Zajíždění po kruhu, který naznačuje silikonový konec, je velmi vzrušující. Myslím, že velmi mnoho žen vyžaduje dráždění přední stěny pochvy a to ne příliš vzadu. Mě naprosto vyhovuje. Partner mi s ním nikam nešťoural, pouze tento houslový klíč zatáčel hlouběj do mě a zase ven. Bylo to milé a něžné.

Vibrátor se v naší ložnici stal celkem oblíbený. Dokonce jsme si pohráli i s provázky, když mi partner spoutal ruce za zády a na zaháknutý delight přivázal provaz, který protáhnul pod bradou očkem v obojku. Já jsem mu potom naoplátku zasunula vibrátor do análu, provaz protáhla mezi půlkami a přivázala k obojku tentokrát za krkem. Nevím jestli výrobce tušil, k čemu všemu půjde jeho vibrátor použít 🙂

Zjistěte aktuální cenu po slevě v internetovém obchodě>>

Parametry

  • Celková délka 15cm, zasunutí 6-8 cm
  • Průměr 3-3,5 cm
  • Celkem 11 programů vibrací
  • 100% silikon
  • Vodotěsný
  • Zabudovaný akumulátor
  • K dispozici je v černo-bílé, růžové a fialovo-červené barvě

 

 

 

Pro:

+ Ojedinělý funkční tvar
+ Voděodolnost
+ Snadné držení

Proti:

- Vyšší cena
- Krátké a nenápadité programy

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-krasneho-vibratoru-delight-od-fun-factory/

Napsat komentář