«

»

Recenze latexové masky s otvorem pro ústa se zipem vzadu

Jednou z nejčastěji používaných pomůcek v bdsm jsou masky na hlavu. Používá se pro omezení zraku, anonymitu, pocit stísněnosti. Maska, kterou jsme pro vás otestovali je z klasického latexu, opatřená vzadu zipem pro snadné nasazování a sundávání. Nabízí úplné zakrytí očí i nosu a je vybavena pouze s otvorem pro ústa.

Materiál

K výrobě byl použit latex který je lepen do požadovaného tvaru. V zadu je prošitý a přilepený zip. Maska je velmi slušně zpracovaná.

Fotogalerie

 Hodnocení

Jde o velmi povedenou hračku učenou pro lidi, kteří rádi experimentují s dominancí a submisivitou. Kukla zcela omezí zrak a z partnera udělá skutečného anonymního otroka. K dispozici zůstanou pouze ústa, která jsou připravena splnit jakékoli vaše přání. Pod maskou lze celkem dobře dýchat i nosem, případně lze prostřihnout otvory pro nosní dírky.  Kukla se díky zipu vyjímečně dobře nasazuje, nádherně voní a perfektně vytváří atmosféru. Anonymita, kterou tato kukla nabízí dovolí vám i vašemu partnerovi vychutnat si svou roli bez omezení.

Výrobek dodal web www.spoutana.cz

 

Pro:

+ Zip vzadu

Proti:

- Nic mě nenapadá

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-latexova-masky-s-otvorem-pro-usta-se-zipem-vzadu/

Napsat komentář