«

»

Recenze luxusního vibrátoru Lelo Tiani

Video

Podrobnosti

Fotogalerie

Další fotografie a parametry

Hodnocení

Opravdu luxusní vzhled i balení dělá z tohoto vibrátoru nádherný dárek. Jde o partnerský vibrátor podobný we-vibu, který můžete mít zavedený v pochvě během pohlavního styku a dopřát si tak zpestření pro oba. Vibrátor má velmi nápadité programy, kromě samostatných programů s rozmanitými vibracemi lze intenzitu řídit pouhým nakloněním ovladače. Čím kolměji jej budete držet, tím bude mít větší vibrace. To je naprosto úžasná vlastnost, protože tak lze vibrátor jednoduše ovládat během sexu, přidávat či brzdit. Další zajímavý program je, že rychlostí, kterou kroužíte ovladačem v ruce zesilujete vibrace. 

Prakticky se nám nejvíc líbil program, kdy náklon reguluje vibrace a hladkým ovladačem mi partner hladil prsa a tělo. Každý náklon po mých křivkách znamenal silnější dráždění klitorisu. Kromě toho ve stejném rytmu vibruje i dálkový ovladač, takže s ním masíruje a dráždí prsa, bradavky i zadek.

Vibrování ovladače bychom při klasickém sexu uvítali, kdyby šlo vypnout a dálkáč nevibroval což bohužel nejde. Také se nám jednou stalo, že když jsme vibrátor zalehli zcela mezi sebe tak se ovladač musel dát mnohem blíž, aby dosáhl signál, tak na cca 50cm. Hold zpocená těla dobře izolují. Jinak je dosah bezproblémů.

Až na tyhle malinké mouchy je to rozhodně jeden z nejlepších výrobků, co doma máme. Perfektní zpracování, dobrá výdrž akumulátoru, dálkové ovládání, kterým lze opravdu intuitivně ovládat během soulože, to je prostě krásný sen. Není to umělý penis a není vhodný pro masturbaci. Je to nádherné zpestření partnerského sexu.

Můžete se nezávazně podívat na cenu výrobku zde >>

 

 

Pro:

+ vzhled
+ programy

Proti:

- Nelze vypnout vibrace ovladače
- Dosah ovládání

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-luxusniho-vibratoru-lelo-tiani/

3 pingů

 1. Karel

  Je možné použít tenčí část análně a tlustší vaginálně?

 2. M.

  Možné to určitě je. A není to vůbec špatné…

 3. Alex-ba

  Náročnejším nedoporučujem. Bola som maximálne sklamaná. V slabších režimoch vydrží max 60min a nie avizovaných 120 a pri maximálnom výkone maximálne 35-40minút.
  Pekný ale to je asi tak všetko.
  Osobne mám doma we-bibe 2 tam je trošku problém s prepnutím režimu – klže sa xixi škoda že v we-vibe3 nám z 9 režimov ukradli 3
  Ale má dva vibračné body.
  Jednoznačne idem reklamovať svoje vytúžené Lelo Tiani 2 za We-vibe3

Napsat komentář