«

»

Recenze malého kolíčku Smile Hopper

Malý kolíček roztomilé barvy, to je příjemná hračka pro chvíle o samotě  i ve dvou. Použití jak pro tebe tak pro něj. Pokud chcete začít s análním sexem příjemnou cestou pomocí pomůcek, které postupně připraví anální otvor, jsou anální kolíčky to pravé. Lze je používat také při sexu, kdy zasunutím do análního otvoru zúží vagínu a sex bude pro muže i pro ženu dráždivější.  Také jen prostá přítomnost kolíčku například při masturbaci je velmi příjemná.

Aktuální cenu zjistíte zde >

Funkčnost

Smyslně tvarovaný kolíček z příjemného silikonu má pěkný tvar a příjemné rozměry. Díky tomu působí i pro ženu lákavě a né tak odpudivě jako některé jiné kousky. Po nalublikování gelem na vodní bázi je perfektně kluzký a velmi snadno pronikne kamkoli. Rozměry jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Zkoušeli jsme verzi M a je ho možné koupit i v o něco větší verzi L.

Fotogalerie

Další fotografie zde >>

Rozměry

  • délka funkční části 9 cm
  • průměr v nejširší části 3 cm

Hodnocení

Malá přísavka je spíše na přisátí, aby se nekutálela po umyvadle při umývání, nežli na nějaké použití při stimulaci. Bohužel přísavka a trochu tvar je to jediné co může zabránit vklouznutí celého kolíčku do vagíny nebo análního otvoru. Myslím, že díky tomu není tento typ pro anální dráždění vhodný a pro vaginální je zase příliš malý. Přítele napadlo, že bychom do něj zezadu vyvrtali otvor a vlepili do něj proužky kůže nebo umělý vlas a vyrobili si tak anální kolíček s ohonem pro divočejší hrátky typu pony. No uvidíme, ale určitě Vám potom napíšeme návod do kutilského koutku. No né vždy testujeme něco co nás nadchne…

Mrkněte nezávazně na cenu do obchodu…

Pro:

+ vzhled

Proti:

- Malá přísavka
- Nemá zarážku proti úplnému vklouznutí

Hodnocení

6/10


6 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-maleho-kolicku-smile/

Napsat komentář