«

»

Recenze masturbátoru Fleshlight Vibro Pink Lady Touch

Rozhodl jsem se vyzkoušet tolik oblíbenou umělou vagínu Fleshlight. Vybral jsem verzi vibro, která navíc proti klasické umožňuje do vložky zasunout až 3 přiložené vibrační motorky. Pokud se motorky nezasunou funguje vagína jako klasická bez vibrací pouze na mechanickém principu.  Navíc jsou v tomto modelu uvnitř stimulující výstupky. Masturbátor je oblíbený hlavně kvůli měkké, poddajné vložce vyrobené z patentovaného Real Feel Super Skin materiálu. Plastové pouzdro na tuto vložku připomíná větší baterku a umožňuje jednoduché a diskrétní skladování. Tato vagína je bezpečná, velice snadno se používá a pokud se o ni dobře staráte má neomezenou životnost, což zatím nemohu potvrdit.

Výhodná koupě tohoto modelu zde

Funkčnost

Vagína funguje hlavně na mechanickém principu. Moje verze s vibračními patronami je spíše nadstavba. Začal jsem, podle návodu, zahřátím Fleshlight vložky v umyvadle naplněném teplou vodou. Ohřívání v mikrovlnná troubě určitě nezkoušejte.  Vyjmul jsem vložku z vody, otřepal a vložil zpět do baterky.  Šroub na baterce jsem povolil, protože pokud by zústal utažený zasunutí penisu by šlo proti tlaku vzduchu. Vstup do vagíny jsem natřel lublikantem na vodní bázi.  Po zasunutí penisu se šroub dle potřeby utáhne aby vytvořený podtlak budil dojem sání.

Testovaná verze umožňuj navíc zasunout po obvodu vstupu do vagíny tři vibrační válečky, které je třeba před zasunutím zapnout.

Vagínu je také možné používat ve sprše nebo ve vaně, ovšem bez použití mýdla.
 

Materiál

Vnitřní část tedy vagína je vyrobená z amerického patentovaného materiálu SuperSkin. Tento materiál neobsahuje rozpouštědla, je netečný a má podobné zdravotní vlastnosti jako silikon.  Snáší lublikant na vodní bázi. Baterka je výlisek z plastnu na můj vkus až příliš neopracovaný. Na některých místech jsou dokonce nezabroušené ostré hrany a výčnělky. Balení v plechovce působí exklusivně.

Čištění a údržba

Při čištění stačí vypláchnout odnímatelnou Fleshlight vložku teplou vodou v umyvadle a nechat dostatečně dlouho vyschnout. Nepoužívejte mýdlo. Vložka je vyrobena z materiálu, který by po čase mýdlo narušilo. Pokud dojde k většímu znečištení můžete použít trochu isopropyl alcoholu na hadřík a nečistoty vyčistit.

Pro sametově hebký povrch je po vyschnutí dobré vagínu zaprášit kukuřičným škrobem. Výrobce nedoporučuje používat dětský pudr. Já jsem si raději objednal prášek přímo v sexshopu s vagínou. 

Mě osobně čištění nepříjemně překvapilo. Po propláchnutí vagíny je téměř nemožné jí nějak utřít nebo vysušit hadříkem. Nedaří se mi ji ani uložit tak, aby mohl vzduch procházet skrz vložku. Vždycky se mi slepí. Poprvé se mi slepila tak, že jsem si nevěděl rady. Stačilo ji namočit do teplé vody a slepená místa se rozlepila, ale vyděsilo mě to.

Hodnocení

Materiál je opravdu to, co je na tomhle masturbátoru jedinečné. Po nalublikování a zahřátí dává velmi věrný pocit opravdové vagíny. „Baterka“ umožňuje i tvrdší zasouvání a přirážení. Pocit uvnitř je fakt skvělý. Vibrační válečky jsem začal používat až po delší době a i tak je nasazuji jen občas.  Mechanický pohyb je díky perfektnímu přilnutí materiálu dostatečně stimulující.

Podtlakový šroub neudrží všechen podtlak, nicméně pocit vcucnutí je slušný.  Ve vaně je to, ale o třídu výš a ti co milují sání až do konce, ať si vlezou do vany. Je to super.

Pokud nemáte do čeho „píchnout“ je to ideální náhrada. Pokud jako já máte klasický sex pravidelně, není to nic převratného. Je to náhražka a snad jen s vyjímkou funkčnosti ve vaně vás nepřekvapí ničím novým. Jeden náš čtenář, který je občas bez partnerky si ji nemůže vynachválit.  Doporučuje umístit vagínu Fleshlight mezi matrace a zalehnout jako při klasické souloži. Při trošce fantasie je fyzický pocit téměř dokonalý.

Fotogalerie

Další fotografie >>>

Fotogalerie z testování

http://www.amateri.cz/g585573-test-vaginy-fleshlight

Rozměry

Zjistěte si nezávazně cenu tohoto modelu v obchodě kliknutím sem

Pro:

+ Reálný pocit
+ Tichý provoz

Proti:

- Složitější údržba

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-masturbatoru-fleshlight-vibro-pink-lady-touch/

4 pingů

 1. lior

  Kdyby jste měl doporučit Cobra Libre, nebo tuto vagínku, co by jste doporučil z hlediska lepšího uspokojení? 😉

 2. P.

  @lior
  Mě lépe vyhovuje cobra, protože použití je rychlejší, snadněji se očistí a dělá něco za mě. Fleshlight je zase více podobná klasickému sexu a ten mám raději s partnerkou. Řekl bych to takhle, cobra je masturbace a fleshlight je sex.

 3. cen

  jakej se do ni vleze, ja 21/6cm. bude i pro me

 4. eM,

  pred pár dnami som si kúpil fleshlight pink lady touch a anal jenna haze (ten som ešte neskúšal), ak váhate či ísť do toho, tak na 100% áno. je to vážne podobné originál holke, jediné čo človeku môže chýbať je fyzický kontakt a bozkávanie sa, ale inak je to totálne to isté (without the bitching) 🙂

Napsat komentář