«

»

Recenze nafukovacího balónu s vibračním dildem

Recenze této hračky se trošku zdržela. Nechtěla jsem se z balónu hnout. Vyřešil to až menší stoleček na notebook, abych u něj mohla sedět a pohupovat se. 🙂

teď vážně…

Zajímavá hračka svým nápadem. Nafukovací oválný podstavec pro trčící vibrující dildo s regulací ovladačem na kablíku slouží jako pružné sedátko.

Karta zboží v sexshopu >>

Funkčnost

Nafukovací balón je lépe nafouknout pumpou, ale lze to zvládnout i pusou. Nafoukněte tak, aby nebyl úplně tvrdý, optimálně pružil, ale aby dildo trčelo vzpříma nahoru. Folie pod dildem je ztužená a celý tvar je navržen tak aby při nasedání dildo drželo směr. Uvnitř dilda je zasunuta vibrační jednotka s ovladačem vibrací, které se nastavují plynule kolečkem.

Materiál

Nafukovací část je vyrobena z pvc, dildo ze ztuženého gelu. Hračka je přiměřeně omyvatelná, pouze na ovladač a přívod káblíku do dilda je třeba dát pozor.

Fotogalerie

Další fotografie >>

Hodnocení

Hračka je sice typicky čínský produkt, pvc příliš nevoní a provedení není žádný luxus, ale funkční celkem je. Při prvním nasedání se sice dildo zaboří do balónu, ale pro přiměřeném roztažení to jde už dobře. Na můj vkus by didlo mohlo být užší, delší a měkčí. Pro anální otvor je až příliš silné. Při zkoušení „trojky“ s partnerem, kdy jsem si zaklekla na balón a partnerovi vystrčila zadeček, by bylo pohodlnější určitě měkčí a delší dildo. I tak byla tato trojka užasná. Občas jsme měli strah, aby to neprasklo. Celou váhou jsme na to určitě nelehli, ale být to betelnější..?

Když jsem byla sama a chytila jsem se trubky topení, nasedání bylo velmi příjemné a dalo se to i dost rozjet a doslova skákat. Pružnost balónu hodně pomáhá s pohybem nahoru, takže to je slušně divoká jízda.

Rozměry

  • výška nafukovacího podstavce 21cm
  • délka dilda 16 cm
  • průměr 5 cm

Mrkněte nezávazně na cenu tady>>

Pro:

+ nápad
+ účinek

Proti:

- provedení
- velikost dilda
- nosnost

Hodnocení

6/10


6 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-nafukovaciho-balonu-s-vibracnim-dildem/

Napsat komentář