«

»

Recenze menšího gelového dilda s přísavkou

Pomůcku, kterou dnes zkoušíme, tu si může dovolit snad každá žena i muž. Levná a přitom hezká, tichá a funkční náhražka opravdového penisu v transparentním gelovém provedení. Myslím, že mě tato hračka dostala už při prvním vybalení z blistru. Vypadá opravdu efektně. Průhledné provedení mi ve skutečnosti připadlo mnohem lákavější než když jsem ho viděla na obrázku.

Aktuální cenu zjistíte zde >

Funkčnost

Gelový penis je vyroben z příjemného gelového materiálu, který většina lidí dobře snáší. Na jedné straně je opatřen pěkně tvarovaným žaludem s předkožkou a na druhé straně jsou malá varlata a přísavka. Přísavka by mohla být větší, nicméně ve sprše se obavy nepotvrdili, když po navlhčení a připevnění na svislou stěnu penis krásně držel po celou dobu vodního testu. Varlata slouží nejen k dotvoření celkového dojmu, ale také pro pohodlné držení dilda. Gelový materiál se příjemně lublikuje, je vzrušující ho i mazat a hladit. Rozměry jsou vhodné pro vaginální i anální použití ženou i mužem.

Fotogalerie

Další fotografie zde >>

Rozměry

  • délka funkční části 14cm
  • průměr v nejširší části 3 cm

Hodnocení

Jedním slovem – nadšení. Opravdu pěkná hračka. Na rozdíl od podobných šuntových gelových výrobků nepáchne a   údajně neobsahuje thaláty. Použití je možné všude. Židle, vana i sprcha. Menší přísavka kupodivu po namočení celkem slušně drží. Penis trčí přisátý vodorovně na stěně, stačí jen zakápnout gelem a hups na něj. Díky měkkému materiálu si ho ohnete dovnitř v jakékoli poloze. Tuhost je velmi příjemná a rozměry rajcovní. I pěkně vypracovaný žalud působí efektně. Je to moje první gelová hračka normálních rozměrů, což mi umožňuje divočejší jízdu a klidně i do zadečku. V análu žilnatý povrch pěkně dráždí a větší žalud působí parádně při proniknutí a zároveň díky němu celé dildo nevyjede při přirážení.  Prostě super.

Mrkněte nezávazně na cenu do obchodu…

Pro:

+ normální rozměry
+ hezká barva
+ přísavka
+ cena

Proti:

- menší přísavka

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-mensiho-geloveho-dilda-s-prisavkou/

Napsat komentář