«

»

Recenze vibrační vakuové pumpy pro ženy

Na četná přání přinášíme recenzi vakuové pumpy pro ženy, tzv. vagina sucker. Model, který jsme pro vás zkoušeli je s přídavným vibračním vajíčkem.

 

Funkčnost

Už podle balení a obalu, se jedná o klasickou v číně vyrobenou pomůcku. Nečekejte tedy žádné extra přesné zpracování. Obal je zbytečně vulgární, dle mého názoru, nás ženy spíše odpuzuje. Odsávací balónek s plastovou trubičkou se celkem pevně nasadí na  vývod baňky. Sundávání a nasazování by mohlo být lépe vyřešeno, aby šlo baňku pravidelně sundávat třeba kvůli mytí atd.

Baňka je dostatečně velká a myslím, že bude postačovat každé ženě. Jen mladší a útlejší kolegyně ji nejspíš příliš nedocení. Ovládání balónku nevyžaduje žádnou sílu ani zručnost, takže to žena hravě zvládne sama.

Do žlábku v baňce lze zacvaknout vibrační vajíčko  a ovladačem potom pohodlně ovládat. To je dobré řešení, jednou rukou můžete zvyšovat nebo udržovat podtlak a druhou regulovat vibrace.

 

 

Materiál

Baňka je vyrobena z průhledného plastu, na jejíž okraj je nasazeno silikonové těsňení. Gumový balónek s plastovou trubičkou zajišťuje odsávání vzduchu. Vibrační vajíčko z ABS plastu je spojeno tenkým drátkem s ovladačem vibrací. Ovladač ani vajíčko není příliš utěsněno proti vniknutí vody nebo třeba gelu.

 

Fotogalerie

 

Hodnocení

Na silikonové těsnění jsme nanesli trochu gelu na vodní bázi a baňku i s balonkem přiložili na vagínu. Pomalým odsávaním jsme na několikátý pokus nalezli optimální umístění. Podruhé už to šlo, ale mnohem rychleji. Po krocích jsme zvyšovali podtlak a hráli si s vibracemi. Ikdyž jsem si původně myslela, že první pokus nechci přehánět, protože nevím co to udělá, vagína vyplnila téměř celou baňku a musím uznat, že se mi to líbilo. Pravda, na pohled už méně, ale partner byl nadšený. Poprvé jsem nechala podtlak jen tak asi 2 minuty. Měla jsem trošku obavu, aby se vše vrátilo tam kam má. Podruhé jsem zkusila 15 minut. Se zapnutým vibrátorm to není žádná nuda a rychle to uteče.

Po sundání mě překvapilo, jakých rozměrů moje lasturka dosáhla. Prokrvení je opravdu vidět i cítit. Citlivost na pouhý dotek je mnohem vyšší. Během pár minut jsme vyzkoušeli jazyk, vibrátor a nakonec i klasický sex. Myslím, že zcela objektivně jsem vše vnímala mnohem citlivěji, příjemně. Červené zbarvení a citlivost vydrží tak 15 až 30 minut. Nedoporučuje se, ale používat podtlak déle než 30 minut nebo pokud by podtlak způsoboval bolest, pálení nebo štípání!

Mrkněte nezávazně na cenu tady>>

Jsem celkem ráda, že tuto hračku doma nyní máme.  Myslím že jde o krásnou změnu při sexu nebo masturbaci. Už ta příprava dokáže velmi vzrušit a nejen mě. Kdyby byla hračka navíc hezká, dala bych jí určitě 10 bodů.

Další test prováděla kamarádka, o dost hubenější asi 50 kg. Hračka jí moc nevyhovovala. Tlačila ji do pánevní kosti a pumpa neměla dostatečnou sílu vagínu natáhnout. Po pár pokusech s nevalným úspěchem to vzdala. No alespoň někdy je pár kilo navíc k něčemu dobré, takže nic pro hubeňourky.

 

Pro:

+ originální zážitek
+ cena

Proti:

- vulgární balení
- čínské provedení

Hodnocení

8/10


8 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-vibracni-vakuove-pumpy-pro-zeny/

1 ping

  1. Natali

    koupila jsem si pumpu na klitoris k vánocům, s vibračním vajíčkem,,,,bylo to fajn, orgasmus do minuty,,,,co jsem nečekala, že plast (který se nasazuje na vagínu) kolem je měkký,,,,tudíž podtlakem se deformoval,,,,moje malé pysky jsou moc velké,takže klitoris moc nasátý nebyl,,,málo prostoru, přesto to bylo fajn,,,,jdu si koupit další a dám pozor, aby ta plastová část byla pevná….

Napsat komentář