«

»

Jak udělat partnerovi masáž prostaty

Prostata je nazývána mužským bodem G.

Prostata je žláza (předstojná) veliká asi jako kaštan. Naléhá na spodní část močového měchýře a spojují se v ní cesty pro sperma a moč, oba tělesné produkty dále putují stejnou močovou trubicí. Produkuje jednak látky podobné hormonům, jednak prostatický sekret který tvoří hlavní část ejakulátu.

Pro masáž prostaty je nezbytné dodržet několik pravidel:

Ideální poloha je když muž leží na zádech protože na kolenou je prostata hůře hmatatelná. Zaveď mu prst do análu (téměř celý), mírně jej pokrč a lehounce tlač proti břichu. Až na konci najdeš malé kulovité tělísko. Nedělej rychlé pohyby, netlač silou. Začni velmi zlehka a pomalu přidávej a sleduj jeho reakce. Můžeš kroužit, přejíždět všemi směry nebo jemně pomačkávat. Každý muž to má rád trochu jinak. Nejcitlivější místo je na okraji prostaty směrem ke konečníku – tam kde je křižovatka moči a semenných dopravníků.

Tato masáž vyvolá u partnera nejen záplavu vzrušení, ale i spoustu nových pocitů, které před tím nikdy nezažil. Počítej s tím. Má to ale i svá úskalí – stydlivostí spojenou s hygienou a nečistotami netrpí pouze ženy – ale samozřejmě i muži. Proto mnohdy striktně tuto praktiku odmítají. Pro přípravu na takovou akci doporučuji cca týden před tím jíst psylium  Samozřejmě by si měl před tím dojít na záchod nebo dokonce i vypláchnout.
Dále pak, pokud nemá submisivní a ponižovací potřeby, neoblékej si rukavici (ideálně černou) nebo alespoň prezervativ na prst ostentativně před ním. Udělej to někde mimo jeho dosah. Zvládneš-li to, začni s drážděním ústy a jazykem. Uvolní se a uklidni.


Důležité upozornění:

Masáž prostaty může vyprovokovat ejakulaci téměř bez orgastických stahů. V ejakulátu je pak minimum spermií a je tvořen především sekretem. Takový orgasmus není nijak příjemný. Je prázdný, planný. Není to pravidlem, ale může to nastat. Mnohdy tuto praktiku zneužívají prostitutky, kdy značně urychlí felaci.

Orální sex ve spojení s masáží prostaty je úžasné spojení, ale je třeba velmi citlivě vyvážit poměr stimulací. Ve většině případů by měla být masáž prostaty pouze doplňkem, jakýmsi katalyzátorem, který orgasmus z felace citelně umocní a zvýší. Při orgasmu nezvyšuj tlak na prostatu, spíše můžeš malinko pohyby urychlit. Na konci ponech prst v klidu a pak jen velice pomalu začni vytahovat – partner by si měl sám regulovat rychlost vyjmutí, která je mu nejpříjemnější. Rukavici či prezervativ svlékni otočením naruby a zauzlováním. Muž bude v tomto okamžiku velmi vyčerpán a velmi spokojen. Dopřej mu klid a pohodu.

Bohužel se musím ještě zmínit o několika důležitých věcech, má-li prostata větší velikost než větší vlašský ořech, je-li tvrdá, má-li na sobě citelné hrbolky nebo ztvrdlá místa a dále má-li partner potíže s močením, či se objevuje krev v ejakulátu, hajdy k doktorovi! Dnešní doba je krutá a jak může tvůj partner najít cokoliv divného na tvých prsou, tak i Ty můžeš znatelně pomoci jemu.

Můžete mu také pořídit nějakou hračku speciálně tvarovanou na masáž prostaty. Viz naše recenze zde nebo třeba zde .

Speciální hračky můžete taky omrknout tady.

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/jak-udelat-partnerovi-masaz-prostaty/

Napsat komentář