«

»

Recenze vibrátoru Lelo Liv cerise – krásný dárek

Dnes jsem dostala jako odměnu za psaní pro tento web krásný dárek. V nádherném růžovém balení byla krásná černá krabička. Úplně se mi tajil dech, když jsem ji otevírala. Uvnitř jsem našla vibrátor po kterém jsem už dlouho pokukovala. Holky, něco tak milého a hezkého jste ještě neviděly. Elegantní, růžové, pěkně zabalené a možná i funkční. Mám opravdu radost.

Funkčnost

V balení jsem našla vibrátorek, nabíječku a pěkný saténový sáček pro uložení. Byl už nabitý, kvůli předchozímu točení a focení. Ovládání jsem pochopila hned na poprvé. Při nabíjení i při ovládání svítí křížový ovladač bílým světlem, možná zbytěčně silným.

Vibrace lze regulovat velmi plynule v 10 krocích a naplno jsou nadprůměrně silné. Výborná je možnost přidávat intenzitu nezávisle na programu. Takže každý rytmus si můžete pustit s jinou intenzitou. Velmi mile mě také překvapil nejnižší stupeň intenzity, je to pomalé lehké vrnění neuvěřitelně příjemné úplně všude. Vibrátorek je moc hezký a jeho tvar příjemně zajede do pochvy. Pevnější tělo vibrátoru umožňuje snadno přitlačit na důležitá místa.

Mrkněte nezávazně na velmi příznivou cenu tady>>

Materiál

Firma Lelo si nezakládá jen na designu, ale také na použitých materiálech a provedení. Tělo vibrátoru je vyrobeno ze  100% silikonu. Rukojeť s ovládacím křížovým ovladačem a konektorem pro nabíjení je z perfektně zpracovaného ABS plastu. Výrobek je odolný proti stříkající vodě, lze jej použít i ve sprše.

Fotogalerie

Oficiální parametry a fotografie >>

Hodnocení

U tohoto vibrátoru nekupujete jen mechanickou hračku, ale roztomilý a krásný dárek. Jeho balení i provedení působí exclusivně a luxusně. Příjemné je že obsahuje akumulátor nového typu, který má zkrácenou dobu nabíjení a navíc nemusíte čekat až se úplně vybije. Nabíjet můžete průběžně mezi masturbacemi bez ztráty výdrže baterie, která je velice dobrá. Celkem se vrtěl 4,5 hodiny. Vydržel nádherný test v mém těle a pak ještě dlouho na polštáři. Nabíjení přitom trvá pouze 2 hodiny.

Tvar i provedení mi připadne vhodné. Plast sice v rukou trošku klouže, ale není to tak hrozné. Díky tvaru a velikosti stačí lublikantu opravdu málo a ruce zůstanou čisté. Omývání je super akorát dejte pozor na krytku konektoru pro nabíjení, myslím že konektor vodu moc rád mít nebude.

Zjistěte aktuální cenu po slevě v internetovém obchodě>>

Parametry

 • Celková délka 17cm, zasunutí 10-13 cm
 • Průměr 3 cm
 • Celkem 50 kombinací programů a intenzity vibrací
 • 100% silikon a ABS plast
 • Voděodolný nikoli vodotěsný
 • Zabudovaný akumulátor Li-Ion !
 • K dispozici je více tvarů a barev
 •  


  Pro:

  + cena
  + design
  + balení
  + funkce

  Proti:

  - neobjevila jsem

  Hodnocení

  10/10


  10 z max. 10 bodů

  Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-vibratoru-lelo-liv-cerise-krasny-darek/

  2 pingů

  1. Simča

   Hezké. Asi jsi mě přesvědčila. Na fotkách vypadá opravdu mile a cena je dobrá. Ještě nemám žádnou hračku, tak to zkusím.

  2. Jirka

   Tento vibrátor byl vybrán jako dárek pro přítelkyni. Jak zde mnozí píší, vypadá opravdu luxusně a nepůsobí tak vulgárně jako jiné vibrátory, takže se ideálně hodí například jako první do sbírky :-). Vibrátor je zabalen ve velmi hezké černé krabičce z tvrdého papíru s nápisem Lelo, díky čemuž je dojem z tohoto výrobku jako z dárku ještě větší. Na dotek je vibrátor opravdu jemný a ideálně tvarovaný. Ovládání se provádí přes podsvícený kruhový ovladač v rukojeti a je poměrně pohodlné, navíc je možné dlouhým stiskem celého ovladače ho zablokovat a nemusíte se tak bát náhodného stisku tlačítka. Někdo zde také psal, že přechod mezi aktivní částí vibrátoru a kovovým kroužkem na přechodu trochu „drhne“, což podle mě rozhodně není pravda, přechod je krásně hladký, nejsou zde žádné ostré hrany z tohoto hlediska se určitě není čeho bát. Celkově jde o krásný, promyšlený a kompaktní produkt, který bych jednoznačně doporučil.

  Napsat komentář