«

»

Recenze černého nafukovacího křesla pro bondage

Nafukovací hračky, jako je například tohle křeslo, jsou kompromisem pevného erotického nábytku. Každý nemá možnost mít doma větší erotické hračky, takže možnost ho vyfouknout a schovat třeba do skříně se nám zdála lákavá.  Povrchová úprava navíc umožňuje snadnější čištění než třeba textilní sedačky. Rozhodli jsme se otestovat černé nafukovací křeslo opatřené navíc pásky na suchý zip, které mohou sloužit k lehkému připoutání partnera. Nápad se nám rozhodně líbí.

Karta zboží v sexshopu >>

 

Funkčnost

Nosnost uvádí výrobce do 100kg, není tedy možné na něm souložit, jelikož neunese dva lidi současně. Na nafouknutí raději použijte pumpu, aby vám ještě zbylo tochu síly na akci. Tvar a efekt je výborný. Křeslo lze nafouknout do slušné tvrdosti, je pohodlné a hezké.

Materiál

Je vyrobeno z neprůhledného černého PVC, bohužel dost tenkého a sváry nejsou příliš kvalitní, jak se ukázalo.

Fotogalerie

Další fotografie >>

Hodnocení

Vzhledově je křeslo pěkně provedené. Lze jej dostatečně nafoukat, tak že se člověk neboří. Při druhém nafouknutí nám křeslo v polovině akcičky začalo ucházet a to mám jen 54kg 🙂 Při prohlídce jsme zjistili, že se rozlepil jeden spodní spoj a vytvořila se postupně velká díra. Materiál by si pro pořádné provedení rozhodně zasloužil vylepšit. Takové křeslo z Gumotexu by nebylo k zahození, ale to by asi nestálo pár korun. Materiál rovněž umožňuje pouze velmi lehré bdsm hrátky. Nějaké ostré hrany pout, přezky atd. nelze použít. Zapomenout můžete i třeba na hrátky s voskem.

Křeslo není úplně stabilní, neměli byste opouštět připoutaného i když pouta na suchý zip by v krajním případě nejspíš povolily. Rozhodně nezkoušejte připoutat partnera na křeslo plovoucí v bazénu, jak jsem někde viděl ve filmu. To jsou hry určené spíše pro kameru než pro bezpečné partnerské hrátky.

Pásků by mohlo být víc a křeslo by mohlo umožňovat i jiné kombinace připoutání. Tak aby byl třeba přístupný zadek pro naplácání, případně lepší přístup ke genitáliím. Takhle je vhodné spíše na to že partnera připoutáte a potom před ním udělaté striptýz nebo budete masturbovat tak abyste vyprovokovali jeho vzrušení pokud se mu to líbí.

Jinak je černé křeslo s měkkými pohodlnými páskami na suchý zip efektní bezbolestné a lehké splnění erotických snů.

Karta zboží v sexshopu >>

Pro:

+ nápad
+ tvar

Proti:

- materiál
- nosnost
- malá variabilita
- nestabilní

Hodnocení

5/10


5 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-cerneho-nafukovaciho-kresla-pro-bondage/

Napsat komentář