«

»

Recenze vodní vakuové pumpy Bathmate

Málo kdy se nám dostane v tomto oboru do rukou hračka, která není ani tak moc hračkou, ale splňuje i náročnější požadavky třeba jako zdravotní pomůcka. Vakuová pumpa Bathmate je založena na novém patentovaném principu, kdy podtlak není vytvářen celkem dobře stlačitelným a rozpínavým vzduchem, ale vodou. Právě voda, díky svým vlastnostem, dokáže vytvořit lehce dostatečný podtlak pro fyziologické účinky vakuové pumpy na penis. Tyto účinky jsou výrazné prokrvení a následné ztopoření a hlavně zvyšování kapacity topořivých tělísek, díky čemuž dochází k trvalému zvětšení penisu.

Video

Podrobnosti

Fotogalerie

Parametry a další fotografie

Hodnocení

Výrazně lepší provedení než jsme zvyklí u podobných čínských výrobků dává této pomůcce  důvěru, že podobná věc může fungovat. Během čtyřtýdenního téměř každodenního používání ve sprše jsem musel uznat, že lze dosáhnout zvětšení penisu. Penis jsem zvětšil o 4 mm což není mnoho, ale také o tři milimetry jeho průměr a to bych řekl, že lze i poznat okem. Změnil jsem i proporce, když se mi trochu více zvětšil žalud a také předkožka se stala více volnější. Nečekejte, že se Vám penis zvětší za měsíc o dva centrimetry, to opravdu nejde, ale myslím, že třeba za rok je to možné.

Používání je v celku dobré. Zacpu spodní ventil a do válce napustím vodu, potom nasadím na penis uvolním ventil a asi čtyřmi stlačeními směrem k tělu vytlačím ventilem přebytečnou vodu. Tím vznikne celkem slušný podtlak a manžeta s těsněním se přicucne k tělu. Tlak udržuji občasným stlačením během sprchování tak cca 10 minut. Potom vypustím vodu stlačením ventilu.

Výhody proti vzduchové vakuové pumpě jsou silnější podtlak bez vedlejších účinků, což znamená že se na kůži netvoří malinké podlitinky. Lepší přilnavost manžety k tělu, aniž by podtlak vcucával do válce víc než by měl. Pumpa se nemusí mazat lublikantem a tak je velmi jednoduché ji jen vypláchnout a omýt. S obyčejnou vakuovou pumpou jsem nedosahoval takovýchto výsledků.

Nevýhoda je, že ji nemůžete použít v posteli, ale pouze v koupelně.

Výrobek je možné objednat zde >>

Pro:

+ silný podtlak
+ nedělá cucfleky
+ dobře těsní

Proti:

- Použití pouze ve vaně nebo sprše

Hodnocení

7/10


7 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-vodni-vakuove-pumpy-bathmate/

2 pingů

  1. Radek

    Me se delaji male fialove modrinky a je jich hodne,nevis asi proc.

  2. Jirka

    Zdravím ,nemáte někdo video při použití??? Asi něco dělám blbě:-)

Napsat komentář