«

»

Repase staré vakuové pumpy na penis

Koupili jste si kdysi vakuovou pumpu s balonkem a nechali ji několik let pod postelí steřit, protože jste od ní čekali víc? Nebo jste ji koupili nedávno a chtěli byste jí trošku zvýšit výkon? Tak pro vás tu máme návod jak na to. Není to vůbec nic složitého a dokonce nebudete potřebovat žádné nářadí jen samostatně dodávané náhradní díly.

Něco o vakuových pumpách pro muže

Nechceme vám tady popisovat žádné zázraky. Vakuová pumpa slouží k podtlakové stimulaci penisu. Do plastového válce vsunete přes gumovou těsnící manžetu penis (manžetu předtím nalublikujte) a potom už balonkem nebo pumpičkou odsajete z válce vzduch, podle libosti. V penisu dojde k rychlému roztažení cév a prokrvení. Penis se v pumpě zvětší a tento efekt mu chvíli vydrží. Tvrdí se, že pravidelným používáním dochází k lepšímu tvoření topořivých tělísek a dojde k trvalému zvětšení vašeho penisu. Tuto informaci my potvrzenou nemáme, ale momentálně probíhá test kde se to snažíme ověřit.

Stará pumpa s balonkem

Kdysi jsem koupil vakuovou pumpu. Chvilku jsem ji zkoušel používat, ale efekt žádný neměla. Problém byl v tom že gumový balónek nedokázal vytvožit žádný větší podtlak. Ikdyž měl zpětný ventil, prostě neměl sílu se po zmáčknutí vrátit do původní podoby. Po krátké době mi také praskla gumová manžeta takže pumpa přisávala falešný vzduch a bylo po ní. Naštěstí jsem ji nevyhodil, ale pouze uklidil hluboko do skříně a před nedávnem ji objevil.

Nové díly

K mému překvapení jsem zjistil, že již lze koupit náhradní gumová manžeta (odkaz zde) a také podstatně lepší provedení vlastního odsávadla (odkaz zde). Jakousi pumpičku do jedné ruky, ve tvaru kleští a rozhodl jsem se to vyzkoušet.

Náhradní manžeta k vakuové pumpě – černá

Výkonější ruční odsávací ventil k vakuové pumpě 

Oprava vakuové pumpy

Nečekejte nic světoborného, kutil moc nejsem, ale tohle jsem zvládnul. Odstranil jsem z plastového válce steřelé gumové součásti a pořádně ho očistil. Připojil novou pumpičku, pomocí pěkných gumových hadiček, které celkem pěkně drží. Na spodní část pumpy jsem navlékl novou manžetu ahurá testovat.

Hodnocení nové pumpy

Negativní zkušenosti s vakuovou pumpou jsou ty tam. Po nalublikování manžety a pár pumpnutí se penis báječně nasaje dovnitř. Postupně jsem si přidával podtlak. Poprvé byste měli pozvolna, aby se neudělali nějaké podlitinky. Nechal jsem ji půl hodinky odpočinou a znovu. Zkusil jsem pumpovat co to dá a můžu říct, že lze vyvolat až nepříjemně silný podtlak. Nechal jsem si tedy snesitelný, ale stále silný několik minut a po vyjmutí penis sice ihnet ochabl  nicméně byl opravdu mnohem větší. Po minutě se opět ztopořil a bylo v něm cítit pnutí a takové vrnění. Efekt zvětšení vydržel cca 15 minut.

Momentálně používám pumpu každý den cca 30 minut a testuji zda dojde k dlouhodobému zvětšení penisu. Potom Vám určitě napíšu výsledky.

Fotogalerie

původní pumpu s oranžovou prasklou manžetou a nefunkčním balónkem nahradil kvalitní černý odsávač a nová manžeta

Cena repase kolem 500 korun, přesněji níže:

Náhradní manžeta k vakuové pumpě – černá

Výkonější ruční odsávací ventil k vakuové pumpě 

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/repase-stare-vakuove-pumpy-na-penis/

3 pingů

  1. tease

    Prosím jak opravit prasklý balonek (tělová barva) k vakuové pumpě. Nedaří se jej ničím slepit.

  2. Pavol

    Mě se osvědčila jako pořádně výkonná dvoučinná pumpa. Nasunutím hadice do druhého otvoru funguje jako vývěva a lze dosáhnout velkého podtlaku.

  3. hejhula

    Přesně tenhle typ mám. A po pár použití netlakuje..

Napsat komentář