«

»

Klitoris – vše co musíte vědět

Malinký kašpárek, který skutečně dokáže velké divadlo. Každou vteřinu se tento uzlíček nervů stává někde na světě středem vesmíru.

Bohužel mnoho mužů neumí stimulovat klitoris. Buď se ho dotýkají příliš silně, nebo neumí přizpůsobovat hlazení, popřípadě příliš tlačí přímo na toto erotické pásmo a dělají příliš rychlé pohyby. Proto hlazení prováděné mužem nezasvěceným do umění lásky může být příliš násilné nebo příliš pomalé, a tak těžko najde nejvzrušivější rytmus nebo obdoby dráždění, které si žena přeje. Přitom ženy touží neustále, aby byly hlazeny silněji, nebo lehčeji, ale velice zřídka se odváží tyto touhy odhalit. Abychom dokázali vyvolat co nejintenzivnější erotické potěšení povězme si všechno o tomto ženském klenotu, o klitorisu.

Pomůže klitoris „odhalit“ falešné blondýnky?

Ano a je to dokonce průkazná metoda. Klitoris, který má růžovou barvu ukazuje, že tvoje milenka je autentickou blondýnou nebo případně autentickou zrzkou. Naopak ohnivě červený nebo fialový klitoris říká velice jasně, že je skutečnou brunetkou, a jestliže jí není teď, tak jí byla v dřívějším životě. A na konec, jestliže má tmavší zabarvení, je pravděpodobné, že jsi ve společnosti opravdové brunetky, nebo, proč ne – aviatické nebo afrikánské ženy.

Klitoris se ne nachází tam a jenom tam a není třeba dotýkat se ho přímo! 

Jak velmi příjemné je hladit okolí, nejdřív trošičku doleva, pak trochu doprava… Ano, to vůbec není špatné! Podívejte se, že jste tak s minimální dobrou vůli lehce „přistáli“ nad vaginálním otvorem, kde se ukrývá tak silné erektivní tělísko s rozměry zrnka hrášku, fazole nebo dokonce ořechu, podle toho, co se vám líbí více.

Klitoris myslí neustále na stejnou věc.

Je to jediný orgán, který neslouží k ničemu jinému, než že vyvolává slast jeho šťastné majitelky. Jestliže známe tento fakt, je normální, abychom se o něj trochu starali, ne?

Nikdy nezapomínejte na klitoris!

Toto slovo pochází z řečtiny a znamená „klíč“. A ne náhodou. Vypadá male, skoro bezvýznamně, ale je důležitější než se zdá. Klitoris je spojený s nervovým pletivem a erotogenní tkání. Je udělán tak, aby poskytoval své majitelce maximální potěšení. Jestliže při milování přijde chvíle nepozornosti, kdy milenec zapomene stimulovat klitoris, pak bude milenka na orgasmus dlouho čekat. Klitoris je výchozím bodem a vrcholem potěšení, třebaže v pochvě se odehrává to hlavní.

Klitoris miluje vytříbenost.

Je ještě diskrétnější než jeho mužský odpovídající orgán (mluvíme o penisu), proto omezuje nekonečnou rozmanitost dotyků, které mohou nastat při senzační felaci. Přitom pár technik zajistí jistý úspěch v jeho společnosti. Důležité je, aby pohyby dodržovaly co nejpřesnější rytmus.

Oblíbený vibrátor pouze na klitoris ve tvaru motýlka

Klitoris má své principy.

Zkuste si představit muže ležícího na posteli. Dále si představte ženu ležící na něm tváří dolů. Takto snadno vyniknou výhody, které tato poloha nabízí: jeho penis a její klitoris jsou ve spojení. Velice jemná nervová zakončení ženského orgánu se začínají probouzet a vyvolávají dostatečné vzrušení pro dosažení orgasmu, který se rozšiřuje dále do pochvy. A penis nebude nikdy litovat, že je taky přítomen.

Spokojený klitoris má vždy stejné reakce.

Při sexuálním vzrušení klitoris tepe v rytmu přibližně jedenkrát za vteřinu. Čím více se žena přibližuje orgasmu, tím se rytmus tepu zrychluje. Během orgasmu jsou tyto nárazy ještě rychlejší (2x až 3x za vteřinu). K návratu do normálního rytmu pak klitorisu stačí deset vteřin.

Moderní minivibrátor We-vibe Tango

Jak nalézt klitoris

K podrobnému prozkoumání klitorisu je nutné, aby mužovi oči zaujaly správný vizuální úhel. Měl by široce otevřít stehna ženy a prsty lehce rozevřít velké stydké pysky. Tak zjistí, že ve vyšší části genitálního pásma se stydké pysky spojují dvojitým záhybem ve tvaru kapuce pláště. Toto je obal klitorisu. Tato kapuce má být velmi lehkým pohybem posouvána nahoru aby odkryla velký rubín o rozměrech kuličky rybízu. To je klitoris.

Když je klitoris přirozeně velmi vyvinut, nebo během vzrušení, je možné cítit malý sférický vrchol položený na oblasti, nad kterou se válí když jej stimulujeme prstem. Zkoumáním tohoto místa může žena vyvolat velmi slastné pocity. Také milenec může hlazením tohoto pásma vyvolat ženě velmi silnou rozkoš. Ta jeho snažení může řídit hlasem, gesty nebo pohledem.

Hlazení klitorisu několika prsty

Ukazováček a prostředníček: každý prst je umístěn na vnější straně klitorisu.
Ukazováček, prostředníček a prsteníček: ukazovák a prsteník jsou na vnější straně klitorisu, prostředníček na vrcholu kapuce.
Pravý ukazováček a levý ukazováček třou mezi sebou kapuci a klitoris, jakoby třeli pšeničný klas, ale jemně.
Čtyřmi prsty: prostředníček a prsteníček na obou rukách třou mezi sebou kapuci a klitoris. Ostatní prsty (malíček a ukazováček) se nachází na stydkých pyscích.
Palec a ukazováček (nebo prostředníček a prsteník) chytí jemně kapuci a klitoris a hladí jej.

Hlazení klitorisu rukou

Pomocí dlaně: vnitřní část dlaně přejíždí pásmo klitorisu
Celou rukou: dlaně a bříška prstů se dotýkají klitorisu. Optimální tlak se liší podle ženy, ale nikdy jej není nutné „rozdrtit“. Pokud silně stimuluje klitoris žena sama, nejčastěji to provádí se sevřenými stehny. Když ženu stimuluje milenec, začíná lehkým tlakem, který postupně zvyšuje do míry, kdy potěšení roste a orgasmus se blíží. Udržuje rytmus až žena poprosí o „milost“. Nejžádanější pro ženu je klouzavý pohyb prsty, které se otáčejí kolem klitorisu v malých kruzích. Aby se prsty přemisťovaly, není nutné je vzdálit od klitorisu, protože lubrikant, který kapuce vyměšuje, dovolí prstům, aby klouzaly.
Pohyby tam a zpět nad osou pochvy. Na klitoris pod kapucí je vyvíjen lehký tlak palcem a ukazováčkem, prsty ho jemně rolují.
Lehká stimulace klitorisu mezi dvěma prsty: palec a ukazováček, nebo ukazováček a prostředníček. Transversální (svislý směr) rolování prsty.
Optimální rytmus udává žena, důležité je ho neměnit a udržovat. Některé ženy ale mají rády stupňující hlazení: pomalu na začátku, se zrychlováním, až postupně potěšení roste, aby se stalo dostatečné pro vyvolání orgasmu.

Rytmus musí být pravidelný, udržovaný nepřerušeně, tak nejlépe podporuje vzrušení milenky, které zajišťuje růst stimulace a vzrušení. Jakákoli změna tlaku, pohybu nebo rytmu riskuje vyvolání snížení vzrušení.

Nemají se měnit ruce ani jejich poloha. Žena je ta, kdo určuje čas pro stimulaci klitorisu. Hlazení se nikdy nezastaví dříve než o to žena požádá, nepřerušuje se ani pokud přijde orgasmus, jinak se klitoris stáhne zpět. Milenec musí udržovat rytmus, neustálé spojení a tlak. Líbání a hlazení dalších dostupných částí těla (rty, ňadra, …) vyvolává růst rozkoše.

Krajina pásma klitorisu je velice citlivá a proto ji musíme stimulovat pomalu, rytmicky a bez přestávky. Pokud vzdalujeme od sebe velké a malé stydké pysky, narazíme na kapuci klitorisu, který můžeme dráždit pomocí stydkých pysků.

Proč je klitoris tak citlivý?

Samotný klitoris je pouze malou viditelnou částí rozsáhlejšího erektivního systému a tvoří z něho pouhé 4%, zbytek je skryt uvnitř těla. Při vzrušení se tento erotogenní systém naplňuje krví, což se projeví zčervenáním a nafouknutím klitorisu i velkých stydkých pysků a vestibulárního pásma. Dotykem můžeme pocítit jemnost těchto tkání. Takto v celku je krevní tok na úrovni klitorisu bohatší než ten na úrovni penisu, ale zatímco erekce penisu je vnějším projevem, v případě ženy se uskutečňuje z velké části uvnitř těla. Klitoris je pouze viditelnou špičkou ledovce rozkoše, nebo prvním klenotem nádherného uměleckého díla. Svou citlivostí a účinností nemá srovnání. Citlivost klitorisu je způsobena jeho zvláštní strukturou. Bohatý krevní oběh mu dovoluje intenzivní růst a nesrovnatelná bohatost nervových zakončení mu nabízí výbušnou citlivost. Díky hojnosti receptorů slasti v tomto pásmu představuje klitoris opravdový symbol erotismu.

Má tak mimořádnou citlivost, že se jeho tkáně mohou lehce naplnit vášnivou rozkoší. Je tak jemný, že se doporučuje nepřímá stimulace, stačí hladit jeho okolí a jej stimulovat pouze letmými dotyky. Přímý kontakt klitorisu bude vždy výbušný, proto je často přirovnáván k živé výbušné náloži.

 

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/klitoris-vse-co-musite-vedet/

Napsat komentář