»

Skleněné oboustranné dildo

Dostal se nám do rukou k recenzi skleněný skvost. Oboustranné skleněné dildo zaujme na první pohled svým  chladným lákavým designem, který přímo vybízí k doteku. Dildo ze skla je svou technologií výroby vždy originál. Nelze tedy vyrobit naprosto shodné kusy a každý vlastní právě ten svůj jediný originál. Sklo působí velice čistě a hygienicky. Jeho křehkost a zároveň tvrdost probouzí vzrušující pocity.

Dildo, které jsme měli možnost testovat, bylo dlouhé něco přes 28cm zakončené na obou koncích zdařilou imitací žaludu o maximálním průměru 3,5cm. Sklo je jak známo materiál, který snese každý lublikant i čistící prostředek. Dildo může klidně šoupnout i do myčky.

Tím ovšem přednosti tohoto materiálu nekončí. Dildo lze ohřát v teplé vodě nebo nachladit v ledničce. Má poměrně velkou tepelnou setrvačnost, což znaméná, že po vytažení z teplé vody chládne pomalu a umožní Vám tak prohřát nejintimější místa.

Dvojité provedení lze využít pro lesbický sex, zasunutím každé strany do pochvy a přirážením partnerek k sobě.  Heterosexuální dvojice ocení i docela dobré držení za jednu stranu a uspokojování partnerky. Odvážnější páry mohou také dildo využít k oboustranému análnímu sexu, případně spojení anál-vagína.

Jak vidíte na dalším obrázku dildo je celkem těžké. Váží celých 185g a při manipulaci s ním, zvláště pak pokud je potřené lublikantem doporučujeme opatrnost, může vám lehce vyklouznout a spadnout třeba na nohu, což dost bolí 🙂

K tomuto nádnernému kousku skla, který padne krásně do ruky, dostanete také hezký semišový vak vhodný k uchování výrobku pokud není používán.

Současná nabídka – Skleněné dildo

Ještě dodáme přehled:

Délkacca 28 cm (dle každého kusu)
Největší průměr3,5 cm
Průměr těla2,5 cm
Barvačírá
Hmotnost185 g
Cena990 Kč (v roce 2010)

Pro:

+ možnost ochlazení nebo zahřátí
+ omyvatelnost

Proti:

- nepoddajné

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/sklenene-oboustranne-dildo/

Napsat komentář