«

»

Kožená pouta na ruce

Nabídka kožených hraček na trhu je sice široká, ale ceny kvalitních věcí jsou mnohdy dost vysoké. Naše redakce se rozhodla otestovat výrobek jednoho soukromého výrobce kožených pomůcek pro bdsm.

Rozhodli jsme se otestovat jednu z nejčastěji používaných pomůcek i lidmi kteří nejsou přímo bdsm pozitivní. Kožená pouta lze použít ke spoutání rukou partnera nebo partnerky,  případně pro připoutání třeba k posteli. Takovéto rozptýlení si určitě ráda užije téměř každá dvojice. Klasická policejní kovová pouta nabízí velice pevné spoutání, ale jsou nepohodlné a pro delší použití spíše nevhodné.

Objednávka

Na internetových stránkách výrobce jsme vybrali model, zvolili barevné a materiálové provedení a systém přezek. Pro objednávku bylo také nutné uvést orientační obvod zápěstí. Balík se zbožím dorazil zhruba za týden v klasické poštovní krabičce bez jakýchkoli viditelných informací o druhu obsahu balíku.

Vzhled a funkčnost

Provedení pout je precizní již na první pohled. Kůže je dobře barvená, přezky opravdu nerezové. Marně byste také hledali zkroucené nýty nebo popraskanou kůži.

Pouta díky své šířce 6 cm, kterou jsme zvolili, velmi dobře sedí. Při nasazení se ruky nedotýká žádná kovová část a lze s nimi pohodlně otáčet. Variabilita přezky je dokonce umožňuje použít i na nohy. Ke klasické přezce jsme při objednávce ještě zvolili uzamykací trn, který umožňuje nasadit malý zámeček a vytvořit tak ještě dokonalejší pocit bezmocnosti.

Rozměry

Přehled parametrů

DélkaVolitelně
Šířka6 cm
BarvaČerno-červená
MateriálKůže (tloušťka 5mm)
Cena700 Kč za pár

Závěr

Těžko se na tomto výrobku hledá něco co by nám vadilo. Pouta jsou jak z estetického tak z funkčního hlediska vynikající.

Galerie z testování >>

Pro:

+ pečlivé provedení

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/kozena-pouta-na-ruce/

2 pingů

  1. Jeannie

    Prima, a teď jen kontakt na toho výrobce…

  2. T.

    http://www.samshop.cz/

Napsat komentář