«

»

Strapon – když si žena půjčí penis

Strapon nebo-li připínací penis je hračka určená všem, kteří si chtějí zpestřit svůj sexuální život.Využití najde nejen při lesbických, bisexuálních či bdsm hrátkách, ale je i vhodným doplňkem pro heterosexuální páry, které rády experimentují a chtějí si občas vyměnit své sexuální role.

 

Při používání straponu ženy se ženou jde o napodobování klasické sexuální dvojice, zatím co při strapon hrátkách ženy s mužem je zavedeným dildem drážděna a masírována prostata, což samo o sobě vyvolává příjemné pocity. Kromě toho jsou drážděny nervová zakončení kolem análního otvoru. U většiny mužů je  to po úvodních strnulých pocitech velmi vzrušující druh sexu. Masáž prostaty alespoň prstem lze přinejmenším doporučit úplně všem mužům.

    

 Nejvhodnější polohou pro použití straponu je poloha ze zadu. Muž klečí před ženou a má dobře přístupný svůj anální otvor. Další oblíbená poloha, kdy muž leží na zádech na posteli nebo na stole a žena stojí mezi jeho roztaženými stehny umožňuje ženě snadný přístup k penisu a volné ruce mohou masturbací pomoci k orgasmu. Najdeme také různé bdsm variace těchto poloh, kdy bývá muž různě svázán. Tyto polohy doporučujeme zkušeným párům, kde muž překonal veškeré zábrany a umí dobře uvolňovat anální svěrače.

   

  

Fixace straponu k tělu ženy je řešena nejrůznějšími způsoby. Nejrozšířenějším jsou speciální latexové kalhotky, ke kterým se připne rozšířená základna umělého penisu.  Můžeme se  setkat i s nejrůznějšími připínacími pásy či speciálními korzety, zajišťujícími dokonalou stabilitu straponu. Existují také strapony, kde je fixace k tělu řešena bez popruhů a to speciálními výstupky pro anál či vagínu či oba dva otvory.

 

 

V klidu si vyberte pomůcku dle Vašeho vkusu přímo v obchodě…

 

Druhy straponů

 Tradiční

Nejčastěji se vyskytující typ připínacího penisu. Jeho tvar bývá rovnoměrně široký, po celé délce, v některých případech se může zužovat, nebo má naopak rozšířené zakončení s imitací penisu včetně žaludu. Tradiční připínací penisy jsou používány jak k análnímu, tak k vaginálnímu sexu. Penis může mít napodobeninu varlat, které někomu mohou napomáhat při vzrušení. Dodávají se v různých velikostech, materiálech a barvách – viz obrázky.  Některé modely umožňují bajonetovou výměnu penisu.

 Bod-G / prostata

Jak již název napovídá, erotické hračky jsou navrženy speciálně ke stimulaci bodu G  nebo prostaty. Odlišují se od normálních užším tvarem, zahnutím a zakulaceným rozšířením na konci. Tento druh zajišťuje silnou vnitřní masáž bodu G nebo prostaty a napomáhá velmi silným análním a vaginálním orgasmům.

 Dutý  strapon

Tento typ dilda umožňuje zasunutí penisu dovnitř. Pomáhá při problémech s erekcí nebo předčasným výronem semene. Lze si také užít pocitu s velkým a stále připraveným přirozením, což je pro většinu mužů vzrušující.

 Dvojité

Vyrábějí se také druhy, které mají připnuty 2 penisy, jeden vně kalhotek pro stimulaci partnera a druhý uvnitř kalhotek pro stimulaci partnerky. Při používání dochází k stimulaci obou partnerů zároveň.

 Trojité

Zde jsou umístěny dva penisy uvnitř kalhotek pro stimulaci análu a vagíny a jeden vnější penis pro uspokojení partnera. Výhodou dvojitého či trojitého dilda je větší fixace straponu na těle ženy.

 

Speciální

Jde o samodržící dilda např. firmy Fun factory (viz. naše recenze). Silnější konec se zavede do vagíny partnerky, silikonová ploška dosedne na venušin pahorek a dildo trčí dopředu. Velmi chytrá a elegantní pomůcka. Při jejím používání dochází k velmi silnému dráždění obou partnerů.

 

Na nohu

Dildo, které se připíná popruhem na stehno. Na úd potom žena nebo muž nasedá.

Všechny druhy straponů se prodávají i v různých vibračních variantách, včetně variant zajišťující stimulaci klitorisu majitelky umělého penisu. Seznam naleznete zde.

  Chcete to vyzkoušet ?

 Pokud chcete, aby používání straponu bylo ve vašem sexuálním životem přínosem, je dobré dodržovat několik základních pravidel.

 Anální hygiena

je pravděpodobně jedna z hlavních brzd. Většina párů má z špinavé nehody velký strach. Je lépe se na takovou praktiku připravit lehkým výplachem. (viz. hygiena před análním sexem)

 Uvolnění a psychická pohoda

Jestliže s análními hrátkami svého partnera teprve začínáte, je dobré postupovat podobně jako při klasickém análním sexu. Anální otvor si musí na přítomnost cizího tělesa přivyknout. Nejlépe je začít prstem a masáží prostaty. Po dostatečném uvolnění postupně zkusit zavádět strapon.

 Lubrikační gel

Při análních strapon hrátkách je taktéž důležité neustále používat lurikační gel, který zajistí hladký průnik penisu do análu partnera, případně pomůže z tréninkem a roztahováním análu. Vhodný je gel pro anální použití jen dejte pozor aby byl určen pro materiál vaší hračky.

 Mezi nejčastější strapon praktiky patří:

 Lesbický sex – využití při sexuálních hrátkách ženského páru, kde jsou i bisexuální sklony, případně touha experimentovat.

 Pegging – při této praktice žena proniká do análu svého partnera, čímž dochází k masáži prostaty, což je pro muže velni vzrušivé. Aby tato praktika byla úspěšná, je důležité vybrat správný druh straponu.

 FemDom strapon – zde se již jedná o bdsm praktiku, kdy je muž v rámci hry zneužitý a ponížený ženou, případně nucen k felaci umělého údu.

V pornografických materiálech jde o velmi rozšířenou praktiku lesbických žen, bdsm her. Praktika se nyní velmi rozšiřuje mezi otevřenými experimentujícími páry, které si touží okořenit svůj partnerský sex.

V klidu si vyberte pomůcku dle Vašeho vkusu přímo v obchodě…

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/strapon-kdyz-si-zena-pujci-penis/

2 pingů

  1. jack

    ahoj,chtěl bych se zeptat,zda je lepší dildo strap on duo nebo factory share,aby došlo k co největšímu prožitku.U druhého mi vadí že je nevibrační a dražší,duo je zase menší..nemáte někdo zkušenost?

  2. P.

    Nejlepší je připínací strapon (třeba fialový v recenzích). Drží a nejlíp se s ním zachází. Strapon do vagíny je spíš taková hra, ale pěkná. Testovali jsme jen Share a ten netlačí, ale na uvolnění a prožitek to moc není.

Napsat komentář