«

»

Vaginální fisting – jak na to

Tento termín je pro někoho naprosto neznámým pojmem, pro jiné je známo, že „fist“ je v překladu „pěst“ a zbytek ví, že je to „pěstování“ – tedy ještě přesněji – „pěstění“. Dalo by se to možná i připodobnit k jeho předchůdci a hlavně zcela jistě i předehře = „prstování či prstění“. Prní i druhé skupině už přihořívá. Ano je to další, tak trochu jiná, sexuální praktika. Je-li slovním základem „pěst“, pak půjde skutečně o činnost spojenou s pěstí. Fisting spojuje vkládání jakékoliv ruky do jakékoliv dutiny – v heterosexuálním i homosexuálním vztahu. Hlavním tématem ponechme vaginální fisting. Anální fist je mírně odlišný a rozdíly probereme později.

Proč?
A proč ne…? Jak jsme každý jiný ve tváři, tak jsme jiní i tam dole. Kontrastem k malému penisu je nejen obří falus, ale k malé pochvičce je to také gigantická aréna. Fisting ovšem není jen pro speleology. Fisting je možné úspěšně provést i u průměrné velikosti vagíny. A tedy hlavně PROČ? – Protože všechny fistované ženy se shodují v jednom…. Je to praktika, která přináší neskutečnou rozkoš a extrémní vzrušení. Přináší úplně nové pocity hlavně (a doslovně) pocit naprostého naplnění. Přestože řada žen při fistu orgasmu nedosáhne, tak ve valné většině považují tuto praktiku za úžasně vzrušující.

Mýty:

  • Vagína se vytahá – Nevytahá se, ale zvětší se její elastičnost, možnost uvolnění.
  • Běžným penisem jí už pak neuspokojím – Ženy nejsou muži. Uvažují jinak a mít „svého“ chlapa v sobě tím správným koncem bude pro ně vždy prioritou. Jen se možná stane, že Vám Vaše zmrzlé ruce občas ráda ohřeje znovu.

Rozhodnutí:
K fistingu bychom měli přistupovat jako k análnímu sexu. Tedy po vzájemné dohodě, domluvě a přípravě. Žena by měla vše vědět a souhlasit předem. Překvápka se moc nevyplácejí. Například může mít drobné gynpotíže, o kterých Vám ani neřekla. Drobné záněty či mykózy se mohou pak při takovém zatížení i zhoršit nebo je třeba z minulého milování „odřená“ apod. Buďte si proto jisti, že v den „D“ je vše v pořádku.

Příprava:
Žena ať těsně před tím necvičí a neposiluje. Unavené nebo bolavé svaly nejsou ideální. Dopřejte jí delší horkou koupel, aby se celé tělo prohřálo a uvolnilo. Naprosto dokonale si ošetřete ruce. Ztvrdlá kůže, mozoly, stroupky – to vše musí pryč. Nehty jsou největší riziko. Ty se musí nejen hladce ostříhat, ale i obrousit. Uvažujte tak, že byste si měli sáhnout třeba do oka. Do rukou vetřete i zjemňující krém. Udělejte partnerce příjemnou a nenáročnou masáž. Pomilujte se.  Po orgasmu se ženské tělo uvolňuje lehčeji, vzrušení přichází dříve, mozek je zaplavený biodrogami a obavové myšlení je omezené.

Pomůcky:
Mimo manikůry je nezbytné, aby jste měli po ruce skvělý lubrikační prostředek. Nešetřete na něm. Laciné gely na vodní bázi po určité době tuhnou a začnou lepit. Pro klasickou soulož sice stačí – ale u fistingu ne. Renomované firmy mají v nabídce vyhovující lubrikanty. Nejde pouze o zvlhčení, ale hlavně o kluznost – vybírejte spíše gely na silikonové bázi s dlouhodobou účinností. Další podceňovanou pomůckou jsou latexové rukavice. Důvodů je hned několik: Ochrana před jakýmikoliv zavlečenými choroboplodnými zárodky na pokožce ruky, ochrana před ztvrdlou kůží na rukách, mnohem dokonalejší průnik ruky apod. Rukavice existují v klasickém transparentním latexu
(lékařské) – ale i barevné, často používané na operačních sálech. Vyloženě sterilní rukavice nejsou nezbytné, ale jsou lepší. Černé rukavice jsou mnohdy i vzrušující právě svou barvou. Ukážete-li partnerce, že na ní myslíte ve všech těchto aspektech – bude klidnější, uvolněnější. Snížíte její nervozitu. Dále si můžete připravit i čistou látku na topení (horký hadr), fén, domácí vibrátor s infrahlavicí, thermovaky apod. Při smyslné masáži prohřejte její pánevní oblast. Mějte po ruce i tišší vibrátor, který můžete Vy nebo ona sama použít v průběhu fistingu na klitoris.

Kde:
Vyberte prostor, kde je teplo, ticho, jemná hudba, mírné přítmí. Vyberte také prostor, kde si bude mít možnost skutečně zařvat. Vyberte prostě takový prostor, aby na něj a na okolní okolnosti nemusela vůbec myslet. Bude-li ležet dlouho nahá, nesmí jí být zima. Musí ležet na maximálně pohodlné dece nebo peřině, nesmí jí nic tlačit a obtěžovat. Udělejte vše pro to, aby se její vagína spojila pouze s mozkem a odpojily se naprosto všechny vedlejší vjemy a myšlenky.

Kdy:
Raději večer než ráno. Před spaním – ale bez větší únavy. Pokud se ptáte proč, tak nevím – prostě si to ale myslím 🙂

Polohy:

  • Základní – na zádech.
  • Pokročilá – na všech čtyřech.
  • Alternativní – na boku.
  • Profesionální – vlastní nasednutí „z bobku“

V každé poloze musí mít fister dokonalý a také pohodlný přístup k vagíně. Předem na to myslete. Není nic horšího, než když Vám uprostřed akce přebrní nohy. Fistování není o minutách, ale o hodinách. Gynekologové nejspíš došli ke svému křeslu dlouhodobým fistingem a zjišťováním ideální polohy. Jenže při zpovědích fistovaných žen jsem se dozvěděl zajímavou skutečnost: Doktoři asi vidí na křesle lépe, ale ženy to v poloze na čtyřech zase lépe cítí.

Základní poloha: (gynekologická)

Vleže na zádech, krk mírně podložený, ale hlava rovně na podložce. Nohy rozevřené a podložené. Nezapomínejte, že je žena nesmí držet svými svaly. Pánev jí posuňte na okraj postele a na délku stehen postavte k posteli dvě křesla. Přes jejich opěradla jí dejte nohy a mezi křesla se pohodlně usaďte sám. Poloha ideální pro začátečníky – velmi pohodlná a nerušící.

Na všech čtyřech:

Pod koleny i lokty dostatečně měkké podložky, zadeček vystrčený vzhůru. Doporučovanou alternativou je klečení na zemi a horní polovina trupu leží na posteli. Nohy jsou roztaženy mírněji než při poloze na zádech – přesto se pokuste zajistit, aby se jí nerozjížděly. Poloha lehce zvířecí, mírně submisivní. Pánev i pochva má jiný sklon a průnik ruky je hlubší. Pro mírnější roztažení nohou je navíc sevřenější = intenzivnější. Poloha pro pokročilé (není vidět mimika obličeje – nutná kontrola při počátečních pokusech)

Profesionální:

jestliže ležící muž vztyčí v předloktí paži – již sevřenou pěst – a žena přitančí a rozšafně si na tuto ruku navlékne svůj rozkrok, pak nemá cenu víc psát, protože tito spoluobčané se zde již mnoho nového nedozvědí….

Jak:

Žena je již pohodlně připravena, vše máte po ruce, oba máte pohodlí. Pánev je prohřátá a uvolněná. Seďte tak, abyste v každém jejím okamžiku viděl její tvář! Mimika je mnohdy důležitější než zvuky. Už jen křečovité zavření očí nebo nadzdvihnutí tváří pod očima a zatnutí zubů může znamenat, že je nutno zvolnit útok. I když fisting může zabolet – musí to být bolest vzrušující a příjemná.

Navlečte si rukavici, (neoblékejte jí později – rušilo by to). Naneste na ruku v rukavici lubrikační prostředek, nejlépe přímo určený pro tuto praktiku (podívejte se jak vypadá) a otírejte jej na poševní vchod. Masírujte jemně poštěváček i stydké pysky. Ohřejte si prsty a ruku o její rozkrok a začněte zasunovat jeden či dva prsty. Pamatujte důležitou věc. Fisting není o rovném pronikání zvětšujícího se počtu prstů. Fisting je o uvolňování a roztahování. Toho docílíte především krouživými a otáčivými pohyby. Ruku otáčejte v podélné ose a neustále přidávejte lubrikant. Vagína musí být dokonale promazaná i uvnitř. Rozměry nejsou dané pouze svalovinou, ale i postavením kostí. Pánevní kosti spolu se stydkou tvoří prostor, který zvětšit nelze. Pakliže je velikost vaší dlaně větší, je reálné, že úplného zasunutí ruky nedocílíte. To ovšem ještě neznamená, že nebude partnerka spokojena! Při veškeré této postupné činnosti můžete jemně masírovat klitoris Vy, nebo ona sama. Pomalu… Pomalu, jemně, něžně, vytrvale, rozumně, galantně…. To vše a mnohá další pravidla jsou nezbytně nutná si neustále opakovat.

Prsty jsou již ve vagíně 4. Jsou sbalené do „volejbalové špetky“ a jen palec se opírá o klitoris. Stále rukou kroužíte (neotáčí se, ale vytváří uvnitř kruhový pohyb = mírně tlačíte v kruhu na vnitřní prostor. Po čase změňte kroužení na otáčení a naopak. Přitom pomalu – velmi pomalu – postupujte vpřed a vzad. Pouze dopředu vždy o malinký kousek více. Nastane-li skutečné uvolnění a žena si fisting skutečně užívá, připojte palec. Tlak na okolní kosti je již poměrně velký a tak otáčení nemusí být již tolik velké a hledáte ideální polohu ruky na hlubší průnik. Kritické jsou klouby na dlani. Nikdy se nesnažte jimi rychle proklouznout přes kosti. Stáhněte dlaň silou do nejmenšího možného průměru. Ruku stlačte spíše do spodní částí vagíny, aby se nevyvíjel moc silný tlak zespodu na stydkou kost. Pod touto kostí je nutno ruku jakoby podvléknout.

Možná napoprvé, možná počtvrté (nebo třeba se nestane i nikdy), že ruka vklouzne dovnitř. Vnitřní prostor vagíny Vám prsty samovolně uzavře v pěst a do prstů uschovejte palec. Ponechte krátký okamžik na uklidnění a pak teprve přichází onen opěvovaný okamžik kdy začnete pěstí pomalounku otáčet a pulzovat. Pár centimetrů dovnitř a ven. Obří píst jí nyní uvnitř vytvoří sexuální peklo. Při větších rozměrech vagíny je dokonce možno pěst dokonce jakoby pootevírat a jedna žena popsala i pocity, kdy jí byl jemně masírován poševní čípek buď lehkým tlakem, nebo i uchopením mezi prsty – přesněji řečeno snahou o uchopení – a jeho jemným masírováním.

Pokud dosáhne orgasmu, pak počítejte s tím, že bude velice bouřlivý. Na konci orgasmu ponechte ruku v úplném klidu. Bude nutno vagínu šetrně opustit. Pamatujte, že uvolnění není věčné, ale na druhou stranu neopouštějte vagínu v okamžiku maximálního vzrušení nebo jeho doznívání. Ponechte na partnerce – aby Vám dala znamení v ideálním okamžiku. Najděte opět dobrý prostor mezi kostmi a ponechte ruku volně, ale pomalu vyklouznout. Vytlačení ruky z pánevního prostoru je přirozenější – podobnější porodu.

V tomto okamžiku je žena uspokojena poměrně extrémním způsobem a sexuální dohra má velmi velkou důležitost. Šeptejte, hlaďte, líbejte lehounce lůno. Dejte ženě pohodlně napít a přikrejte ji.

Tipy:
Nemá-li partnerka velké výhrady proti bisexualitě – umožněte jí prožít první fisting s ženou. Jednak má mnohem menší ruku a rozhodně má větší představu jak to má proběhnout. Později to Vaše partnerka naučí i Vás.

Domluvte si znamení o nepříjemných pocitech. Ženy většinou raději udělají mimické gesto než aby použily konverzaci. Jsou hrdinky a tak i nepříjemnou bolest raději přetrpí.

Pokud to zabolí nad únosnou mez, ustaňte s pohyby, ale nevytahujte ruku příliš rychle. Spíše jen pouze uvolněte tlak. Pokud se to ve stejném místě opakuje, byli jste moc rychlí, nebo to není ten pravý den. Neútočte více. Natažená nebo dokonce natržená sliznice je krutě bolestivá a nepříjemná. Nepokoušejte se o další kolo hned druhý den – ponechte jí čas na zapomnění.

Použijte horkou látku (bavlnu), fén nebo infradiody na prohřátí pánve.

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/vaginalni-fisting-jak-na-to/

Napsat komentář