«

»

Anální vibrátor pro dráždění prostaty Naughty Boy od Rocks Off

Dráždění prostaty už není jen prevence nebo léčba, ale hlavně příjemná sexuální aktivita mužů i párů. Spousta mužů, kteří poznali orgasmus vyvolaný tímto drážděním mluví o velmi významném rozšíření svých erotických hranic. Orgasmus takto vyvolaný se často přirovnává k orgasmu ženy drážděním G bodu.

Funkčnost

Rocks Off je umístěn v malé krabičce. Po vybalení jsem do kovové části zašrouboval jednu tužkovou LR baterii. Vypínač je umístěn tak, aby šel ovládat i po zasunutí vibrátoru. Silikonové tělo masážního dilda lze velmi snadno nalublikovat. Zasunutí do análního otvoru není při trošce cviku a uvolnění vůbec žádný problém.  Vibrátor padne přesně a špičkou intenzivně tlačí na citlivé místo prostaty. Vibrace jsou tiché a vcelku silné.  Nalublikovaný Naughty Boy, ale příliš dlouho nevydrží na svém místě. Vibrace uvolňují svěrače a vibrátor začne samovolně vyjíždět z análního otvoru.

Opravdový zážitek byl ovšem v sedě na židli. Vibrátor se opřel o židli a dosedl přesně kam měl. Silnější tlak na prostatu i hráz a k tomu vibrace, které se frekvencí přesně trefují do rytmu těla, to byl opravdu zážitek, kterým Naughty Boy velmi mile překvapil.

I když je tento anální virátor určený hlavně pro muže, vyzkoušela ho i moje partnerka. Venkovní část, která u mužů dosedá na hráz u ní dosáhla mezi malý stydké pysky a dráždila vstup do vagíny. Při testu v sedě na židli potvrdila ambice tohoto vibrátoru uspokojit i ženu. I u ní bylo dráždění dostatečně silné a to i při dráždění G bodu přes stěnu, skrze anální otvor.

Zjistit nezávazně aktuální cenu v nejlevnějším sexshopu ?

Materiál

Vibrátor je vyroben firmou Rocks Off. Je z chirigického silikonu a vibrační jednotka je kovová. Spoje jsou velmi dobře zvládnuté, takže celý vibrátor je vodotěsný a bezproblému omyvatelný.

Rozměry

  • Maximální průměr 3 cm
  • Délka zasunuté části 12 cm
  • Barva černá nebo červená

Fotogalerie

Další fotografie…

Pro:

+ Frekvence vibrací
+ Voděodolnost

Proti:

- Moc dobře nedrží

Hodnocení

7/10


7 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/analni-vibrator-pro-drazdeni-prostaty-naughty-boy-od-rocks-off/

Napsat komentář