«

»

Recence automatického masturbátoru Suck-o-mat

Dnes jsme pro Vás testovali nejrevolučnější masturbátor, který za posledních pár let vznikl. Někdo z Vás možná zahlédl na videích podtlakový masturbátor většinou z produkce USA. Nyní máme možnost koupit za zlomek ceny toto zařízení i u nás.

Masturbátory už nejsou dnes nic převratného. Špičkové masturbátory Fleshlight, které se perfektně osvědčily, spustily vlnu rozmanitých výrobků. Jenže, snad každý muž touží po HandsFree potěšení. Prostě ať se o mě někdo(něco) postará. S ženami to obvykle není tak jednoduché v tomto ohledu, tak vynalézáme stále dokonalejší přístroje.

Jeden z nich tu teď stojí předemnou.

Výhodná koupě tohoto modelu zde

Funkčnost

Jde o vývěvu a kompresor v jedné krabičce. Impulzy řídící jednotky střídají směr tlaku a podtlaku, který je pomocí hadičky přenášen do silikonové manžety. Ta nasává a pohybuje penisem sem a tam.


Materiál

Základní jednotka je pevná a ovládání jednoduché. Manžeta je vyrobena ze silikonu se zvýšenou klouzností. Po použití lublikantu jezdí jako po másle. Je bezproblému omyvatelná.

Hodnocení

Sestavení je poměrně jednoduché, zvládne jej každý. Pak už stačí jen namazat lublikantem na vodní bázi a hurá na to. Materiál manžety působí velmi jemně. Nasávání na nejnižší stupeň připomíná felaci. Na jednotce lze měnit intenzitu podtlaku, ale i rychlost přepínání mezi tlakem a podtlakem. Při maximalní intenzitě i rychlosti už není možné mluvit o felaci, ale celkem rychlém honění. Je pozoruhodné, že nejde o pouhý přerušovaný podtlak, ale opravdu o střídání tlaku a podtlaku. To v praxi znamená, že manžeta nenasává a nepovoluje, ale opravdu cestuje na penise. Tlak ho vytlačí a podtlak zase nasaje. Samozřejmě penis neopouští zcela manžetu.

Využití je možné i v páru, třeba při partnerské bondáži si to dovedu barvitě představit.

Zjistěte si nezávazně cenu tohoto modelu v obchodě kliknutím sem

Martin

Pro:

+ masturbace bez rukou
+ překvapivá účinnost

Proti:

- poměrně hlučné

Hodnocení

10/10


10 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recence-automatickeho-masturbatoru-suck-o-mat/

Napsat komentář