«

»

Ženská ejakulace neboli squirt

Tento často diskutovaný efekt dosahuje u některých žen až neuvěřitelných rozměrů. Přestože tomu řada lidí nevěří. Opravdu existuje,není to pouze filmařský trik a nejde o močení.

Ženy mají žlázy, které jsou vlastně obdobou mužské. Dokonce je nazývána ženskou prostatou. Najdeme je na přední straně pochvy, ejakulát vylučují dva drobné otvory, které se nacházejí u ústí močové trubice (proto ta záměna s močí). K výměšku z této žlázy dochází při silném orgastickém stahu a to při pohlavním styku, někdy při masturbaci nebo orálním sexu. K ejakulaci ovšem nedochází pokaždé, může se stát, že tento zážitek si žena prožije jen jednou za život. Přesto se některé ženy před svým partnerem za tento projev stydí, což je škoda, protože ejakulace u žen bývá příznakem velmi silného vzrušení, z čehož by měl partner naopak radost.

Ženy, které prožijí mokrý orgasmus, popisují tento svůj zážitek jako velmi silný, intenzivní a způsobující značnou rozkoš. Přesto se za to většina žen stydí a potlačují plné rozvinutí takového orgasmu.

Návod na dotažení ženy k orgastické ejakulaci nejspíš v univerzální podobě žádný neexistuje. Ale jsou jisté zaběhnuté postupy, které k tomuto fenoménu vedou nejsnazší cestou.

Polohy:

 • Je to možné při poloze zezadu, kdy je partnerka víc vzpřímena. Mnohdy už jakoby vestoje a podbřiškem se opírá například o opěradlo křesla. Penis zevnitř naráží na přední stěnu pochvy.
 • Jistější je když žena leží na zádech (třeba na stole) s mírně pokrčenýma nohama, partner přistoupí z boku. Ruku bližší její hlavě položí na podbřišek a mírně jej stlačuje. U druhé ruky použije prostředník a prstení – tyto prsty vsune do vagíny. Ukazovák a malíček masírují zvenku pysky. Střední prsty se ohnou do pravého úhlu a s paží se vytvoří jakýsi hák. Tím cyklicky tlačíme zevnitř na stydkou kost – jakobychom chtěli partnerku nadzvednout a naopak. Tlak nechť si určí sama. Zvedací pulzy jsou cca po 1 vteřině a je možné je i zrychlit. Nad prsty a (vzápětí pod prsty) se vytvářejí dutiny do vagíny. To může mít za následek zvukové efekty. Jelikož žena musí být v pohodě a uvolněná – pusťte si raději hudbu. Jde v podstatě o jakési cyklické mačkání G-bodu
 • Žena na zádech, dva prsty Vaší ruky v její pochvě (dlaní nahoru) a bříška přitlačena zevnitř na přední stěnu pochvy za stydkou kostí. Úroveň tlaku nechť si určí partnerka a pohybujte pak prsty 1-1,5cm zprava doleva. Také to nemusí být příliš rychlé. Pohyb dovnitř a ven byl uznán mnohem méně efektivním.

Při ejakulaci nesmí být uvnitř nic. Partnerka vám musí naznačit, že to přichází. Dochází k otevření vagíny, prudkému zrudnutí, ejakulaci a následnému stavu „slastného bezvědomí“. U jedné známé ženy dochází např. ke ztrátě koordinace očí, křečím v pánevní oblasti, zástavám dechu, třesu celého těla. Tento stav si neuvědomuje a nepamatuje. Několik minut není schopna ničeho, nemůže ani chodit, neudrží cigaretu. Čím je ejakulace silnější, tím větší má dopad.

Popis  prožitků mé, v této praktice, zkušené kamarádky:

 • Neejakuluje při masturbaci
 • Neejakuluje při análním sexu
 • Neejakuluje pokud má při orgasmu cokoliv v pochvě
 • Neejakuluje není-li v naprosté pohodě
 • Neejakuluje ráno a dopoledne
 • 1. proud při prvním orgasmu je cca 10-15%obsahu
 • 2. proud při 2. orgasmu je cca 30-50% obsahu a bývá to okolo 2 dcl.
 • Další orgasmy zbytek obsahu vypustí postupně.
 • Od 7 orgasmu je již ejakulát minimální.
 • Po 10 orgasmu jí to začíná bavit…
 • Další orgasmy přicházejí z jakéhokoliv podnětu – pohlazení, zatahání za vlasy, horký dech na vagínu, plácnutí přes zadeček…
 • Vyčerpání na konci je naprosto extrémní.

Ženské ejakulace je schopno mnohem větší procento žen, než se ve statistikách běžně uvádí. Problém je v tom, že ženy pociťují vcelku nutkavý tlak v močovém měchýři a mají pocit, že by se mohly každou chvíli „počůrat“ právě v okamžiku orgasmu. Tento pocit se po orgasmu snižuje nebo mizí. To je jedna z indicií, která vede k hypotéze, že mohly být na pokraji silného, mokrého orgasmu a tlak nepřicházel z močového měchýře, ale z oné méně známé žlázy nebo spíše dvou žláz, které se plní fyziologickým roztokem. Tato kapalina má zvláštní kozistenci. Bývá čirá nebo mírně bíle zakalená, ale mimo prvotních zbytků moči při „čištění“ močové trubice nemá žádný zápach ani vůni, nemá žádnou chuť a dokonce ani nezanechává žádné stopy.

Jak na to:

To celé nás přivádí na myšlenku zkoušet a experimentovat. Jestliže se ženy bojí pomočení, ale jsou teoreticky schopny takového prožitku, domluvte se a připravte se na to. Dejte pod prostěradlo igelit, připravte si osušku (prostěradlo i osušku vyperete, ale matrace se do pračky strká blbě). Jděte do toho i s vědomím, že to může být moč, ale za pokus to stojí. Ejakulace přichází prý pouze při silném orgasmu. Jjedno vysvětlení je prosté, protože v záchvatu velké extáze se přestnou kontrolovat a pustí to! Ženy se tomu totiž instiktivně brání, přece se při milování nepočůrají! Jenže při příchodu orgasmu a pocitu nutkavého močení prostě musí zatlačit. A hodně. V té době je třeba, aby nic nebylo ve vagíně a klitoris byl intenzivně stimulován (Můžete použít zcitlivující gel). Před těmito pokusy se vyhýbejte jakékoliv anální penetraci. Žena v orgasmu musí skutečně dost silně zatlačit, jako by pospíchala při močení a s uvolněným anusem by mohla nastat nevítaná nehoda.

Je možné také použít speciální lublikační přípravek, nejen že více zcitlivý G-bod, ale navíc pomáhá utlumit a uvolnit svěrače, které brání prožití mokrého orgasmu. Více informací o přípravku zde.
Při prvním výstřiku jsou identifikovatelné stopy moči, při dalším už po ní není památky. Muž musí projevit nadšení, vzrušení, verbálně ženu podporovat, zakřičte si s ní! Výstřik může být i několik metrů do výšky i dálky, začnete-li hořekovat nad zkropeným kobercem, zasloužíte facku za hloupost i za nešikovnost s osuškou. Tu osušku nepoužívejte jako tampon, držte jí nad pochvou, ať má partnerka klid a nemá pocit, že jste zoufalej a snažíte se pochytat všechny ty hrozné kapičky.
Ale také se může stát, že to bude skutečně jen moč… Není to moc pravděpodobné, ale co je na tomto světě nemožné? Pak se tomu zasmějte, jelikož jste si z „Female ejaculation“ udělali „Pissing party“ a to je vlastně taky docela zážitek.

Pomůcky pro ženský orgasmus

 

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/zenska-ejakulace-neboli-squirt/

3 pingů

 1. Renča

  Pěkný článek. Mně se něco takového povedlo snad jedinkrát v životě, ale byly to takové kapičky, ale zážitek nádherný, někdy bych si ho zopakovala.

 2. M.

  K článku bych měl několik připomínek. Mám partnerku která tohoto dosahuje docela běžně. Chápu že autor má informace od své kamarádky (a jelikož je každý člověk individualita tak postupy jsou různé) ale rozhodně bych netvrdil že při pokusu o tento zážitek nesmí mít žena nic ve vagíně, naopak pokud ji vzrušuje pocit vyplnění měla by tam mít nejlépe vibrátor zapnutý a tlačící na horní stěnu pochvy (pokud leží na zádech) aby docházelo ke stimulaci G bodu (ano existuje – ne u všech žen je tak citlivý ale některých ano) ale jak jsem řekl záleží na tom co danou ženu vzrušuje. Použití znecitlivujícího gelu na klitoris je dle mého úplná blbost – cílem je ženě dopřát bouřlivý orgasmus a jak toho chcete dosáhnout pokud ji znecitlivíte to nejcitlivější ?? A co se týče zákazu penetrace análu, nu já mám zas kamarádku co je mokrého orgasmu schopna dosáhnout jen tímto druhem dráždění (jen aby nedošlo k oné nehodě je potřeba provést jistá opatření) Závěrem bych tedy řekl že sice článek dobrý, ale neradil bych dle zkušeností jediné ženy. A pokud chce něco takového prožít je potřeba si najít to co ženu nejvíce vzrušuje a rozpaluje a to ji dopřát spolu s tím aby se mohla plně uvolnit a soustředit se jen na prožitek – že bude moc hlučná pusťte na plné pecky radio, že bude nepořádek ??Sem si jist že průměrně inteligentní člověk po první zkušenosti přijde na to jak ho minimalizovat.

 3. Anonym

  žláza jejíž 50procent kapacity je 2dl bude močový měchýř 🙂

Napsat komentář