«

»

Recenze úžasného vibrátoru We-vibe 2

Dlouho připravovaná recenze komerčně velmi úspěšného partnerského vibrátoru We-Vibe II, což je vylepšený nástupce We-vibe první generace, je tady. Snad jen pro pořádek zoopakuji stručné představení tohoto výrobku, který byl velmi dobře mediálně podpořen a vnesl svět kvalitních vibrátorů do všeobecného povědomí.

WeVibe II unikátní vibrátor

Základní informace

We-Vibe je vibrátor stimulující současně klitoris i G-bod. Stejně jako původní typ se We-vibe II skládá ze dvou vibračních konců spojených tenkou stopkou. Jeho unikátní design a balení naznačuje, že jde o pomůcku, která nemá urazit žádnou ženu. Je elegantní, drobná, příjemná i zajímavá. Splňuje všechny předpoklady moderního a kvalitního vibrátoru. Je vodotěsná, bezproblémově udržovatelná, obsahuje akumulátor a samozřejmě je vyrobena ze 100% hypoalergenního silikonu.

Funkčnost

Vibrátor We-Vibe II skrývá dva vibrační motorky,  které dává do pohybu zabudovaný malý NiMH akumulátor se slušnou kapacitou 450 mAh. Tento akumulátor lze nabíjet originální nabíječkou, která je součástí balení. Nabíjení vodotěsného vibrátoru probíhá přes malý jack, který se prostrčí silikonem do vnitřní zdířky.

WeVibe II unikátní vibrátor

Každý konec je tedy poháněn svým vlastním motorkem. K dispozici je u tohoto modelu 9 vcelku nápaditých programů:

 • 1. plynulá vibrace 3000 otáček za minutu,
 • 2. plynulá vibrace 5000 otáček za minutu,
 • 3. Throb – tepání, různě silné skokové vibrace,
 • 4. Wave – vlnění (plynule se měnící vibrace),
 • 5. Pulse – pulzace (pravidelné střídání maxima a minima),
 • 6. Rev – rychlé zvýšení z minima do maxima,
 • 7. Tease – dorážení,
 • 8. Slo-Rev – táhlé zvýšení z minima do maxima,
 • 9. Cha-cha – čača, v rytmu tance.

 Programy stejně jako zapínání a vypínání se provádí stlačením vnějšího konce vibrátoru ve kterém je uvnitř umístěn mikrospínač.

Použití:

Při zasunutí menší konce působí vnitřní vibrátor  na G-bod, vnější větší část stimuluje klitoris. Opravdová výhoda tohoto vibrátoru je ovšem jeho použití během soulože. Po zasunutí penisu vnější vibrátor dráždí muže u kořene penisu a část uvnitř ženiny vagíny přiléhá k žaludu a masíruje tělo penisu. Takto lze We-Vibe II používat ve všech obvyklých sexuálních pozicích! Vibrátor  je akumulátorový a díky chytrému tvaru sám vcelku dobře drží v ženském klíně. Tvar i rozměry byly s ohledem na ženskou anatomii navrženy tak, aby při společném milování plnil svou funkci maximálního dráždění obou partnerů, čemuž odpovídá i slušný výkon motorků. Za zmínku stojí i proti ostatním vibrátorům dlouhé programy variabilních vibrací. Není to pořát dokola monotonní vrnění.

Hodnocení

S vibrátorem se dá užít hodně legrace. Inspiruje k novým polohám a novým společným partnerským zážitkům. Samotné ženě pak nabízí vynikající vibrující hračku třeba do vany nebo oblíbené masturbační poloze v leže na břiše. Dokonce i pro samotného muže bylo připnutí We-Vibe II jako sponky na žalud velmi vzrušující a silné motorky vyvolali velmi rychle orgasmus. Všechny ženy, které nám testovali we-vibe, se shodují na tom, že je nejmilejší a nejhezčí hračkou, kterou viděli a také přiznali, že to umožnilo se více uvolnit a vychutnat rozkoš jak sami tak s partnerem. Akumulátor stačil všem ženám i párům na několik použití a nikdo si nestěžoval, že by došla energie v nepravou chvíli.

Nadruhou stranu vibrátor je sice roztomilý, ale také dost malý. Rozhodně nedrží sám na svém místě. Použitý silikon je také dost tvrdý, nebo spíš je ho díky rozměrům málo. Partner po zasunutí penisu cítil tvrdé výstupky. Ovšem v poloze zezadu, jsem si mohla Wevibe přidržovat na správném místě sama a dráždění na spodní straně penisu bylo pro partnera rozhodně příjemnější.  Jako největší nevýhodu chceme uvést, že mikrospínač umístěný vodotěsně pod silikonem jde dost ztuha. Vibrátor namazaný lublikantem, díky svým hladkým a jinak příjemným tvarům, klouže tak, že se nedaří jednoduše vypnout. Po krásném sexu jsme museli chtě-nechtě nechat We-vibe  vrčet, dokud jsme nebyli schopni dojít do koupelny opláchnout si ruce a vibrátor vypnout. Ve vaně tato nevýhoda odpadá a navíc se přidává spousta dalších výhod! Kdo nezažil vibrátor ve vaně, můžeme WeVibe určitě doporučit. Už jen proto to stojí za to, jen čekáme, jak to za tento měsíc  zamává s účtem za vodu :-).

We-Vibe oficiální parametry

Rozměry

 • celková délka We-vibe je 8,5 cm,
 • rozměry zakončení na klitoris 2 x 2,8 cm,
 • rozměry zakončení na G-bod 1,8 x 2,8 cm,
 • hmotnost We-vibe je pouhých 60 gramů.
 • Materiál: Chirurgický silikon s hladkou úpravou.
 • Barva:  fialová.

 

 Kde koupit

Vibrátor je možné sehnat v eshopu za super cenu nyní navíc poštovné zdarma

Fotogalerie

Fotogalerie z testování

http://www.amateri.cz/g543331-test-we-vibe

Pro:

+ design, milá hračka
+ akumulátor
+ vodotěsnost
+ dlouhé vibrační programy

Proti:

- Tuhé tlačítko ovládání

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-uzasneho-vibratoru-we-vibe-2/

5 pingů

 1. Flash

  We-wibe II (Vajpík) je velice pěkná hračka, u který spoustu lidí ani nebude vědět co to je za předmět. Vypadá velice kvalitně, až luxusně. Člověk má pocit že na tom ještě není tak špatně, když si mohl dovolit koupit o něco dražší „vibrátor“. Další pozitiva se skrývají v tichém chodu a také v možnosti pohlavního styku společně se zavedeným Vajpíkem. Ale na druhou stranu tam překáží, takže styk není plnohodnotný.

  Velký, ale opravdu VELKÝ nedostatek je v části na dráždění bodu G, kde se bodu G zdaleka nedotýká a žena vibrace vevnitř ani necítí (tato část je více méně jen pro to aby si ho žena nemusela držet sama).

  Co se týče funkcí, těch má Vajpík asi 8. Tolik funkcí má nevýhodu jen v tom, že nejde vypnout hned jak vás někdo vyruší, nebo když chcete… Od 1.funkce musíte 8x zmáčknout tlačítko, které jde mačkat velice ztěžka ( zase si to aspoň nepřepnete omylem když nechcete). Když máte Vajpíka v ruce, funkce vypadaj velice zajímavě, ale při zavedení zjistíte že Vajpík NEUMÍ vibrovat opravdu silně. Funkce které se stále mění, taky nejsou nejlepší, neboť jak známo, většina žen potřebuje před vrcholem stále stejný rytmus. Jsou zde sice 2, nebo 3 funkce které se nemění, ale jsou takové nic moc.

  Mohl bych zde napsat ještě hodně (negativa i pozitiva), ale zakončím to jedním velice důležitým bodem.
  Tento neobyčejný „vibrátor“ má ženu uspokojit snad ještě lépe než klasický vibrátor, ale nic takového splnit nedokáže. Vajpík totiž NEDOKÁŽE ŽENU PŘIVÉST K ORGASMU.

  *recenze byla napsána po důkladném rozebrání výrobku s přítelkyní, jež není žádná začátečnice v této oblasti

 2. Paja

  Dobry den,
   
  pri stehovani se nam podarilo ztratit nabijecku k we-vibe II.
   
  Muzu Vás poprosit o laskavost? Mmohl(a) by jste vyfotit konektor (ten kolík, co se strká při nabíjení do vibrátoru)? Pak bych potřeboval ho změřit – délku toho kovového konce a průměr.
  No a nakonec to nejdůležitější – potřeboval bych zjistit jaké je na tom konektoru napětí a kde je plus a kde minus. (voltmetr by měl mít nějaký elektromechanik, nebo šikovnější automechanik).
   
  Děkuji předem za pomoc.

 3. T.

  Zdroj má napětí 6V stejnosměrné a 0,04 A tzn. 40 mA

  Konektor je prodlouzeny monofonni 2,5mm jack. Jeho delka je zasunovací části je 16 mm. Nevím jestli je takovy konektor u nás sehnatelný.

 4. Mrtina

  Tuto lákavě vypadající hračku jsme si koupily asi před měsícem. Na první pohled už podle obrázků vypadá, že by to mohlo být opravdu něco. Skutečnost je ale úplně jiná. Nedrží na správném místě, bez pomocí rukou a pořádného přitlačení není šance, vibrace nejsou vůbec silné a uvnitř cítíte jen nepatrné brnění. Pokud to provádíte s partnerem tak jak má být tak tyx hlasité vibrace vás spíš ruší a prostě cítíte, že mezi vámi něco je. Opravdu to bylo až směšné a pobavili jsme se u toho. Ihned jsme to hodili do krabice a najednou si vážili toho jak byl sex najednou skvělí a hlavně přirozený. Opravdu vřele nedoporučuji nikomu je to opravdu pouze dobře vypadající reklamní tah za hodně velkou cenu. Navíc se stále odkazují na BOD-G o kterém není ani prokázáno že opravdu existuje. Pokud si chcete hrát, mnohem lepší a levnější hlavně je třeba menší vibrátor.

 5. lenka

  Vibrátor sme si pořídili a zdálo se to bude moc fajn ale soulož s ním nic moc když ste ho nedrželi rukou tak ujíždí stále někam na stranu ve vnitř ho nijak zvlášt necítíte a partner taky moc ne.Bylo s ním fajn si dráždit jen poštěváček a to tak že sem si ho dala mezi oba konce vibrátoru jedině tak sem si ho užila ale ne moc dlouho po né moc dlohé době používání přestal jít zničeho nic a reklamace vyšla v niveč

Napsat komentář