«

»

Anální vibrátor Bad Boy od Rocks Off

Již dříve jsme publikovali recenzi (zde) na Naughty boy od stejné firmy. Nyní nám do redakce přišel test od našeho čtenáře, na větší verzi z rodiny těchto vibrátorů, které jsou určeny pro muže. Za úkol mají stimulovat hráz a samozřejmě masírovat prostatu.

Bad boy jsem koupil v sexshopu při hledání nové hračky pro manželku k narozeninám.  Vybral jsem a koupil dárek manželce, ale napadlo mě že bych mohl i něco pro sebe. Ve spodní poličce byly anální vinrátory Rocks Off ve třech velikostech. Jelikož mám s mým análkem už dost zkušeností, sáhl jsem bez přemýšlení po největší velikosti.

Zjistit nezávazně aktuální cenu ?

Materiál

Vibrátor je vyroben firmou Rocks Off. Je z chirigického silikonu a vibrační jednotka je kovová. Spoje jsou velmi dobře zvládnuté, takže celý vibrátor je vodotěsný a bezproblému omyvatelný.

Rozměry

  • Maximální průměr 3 cm
  • Délka zasunuté části 12 cm
  • Barva černá nebo červená

Hodnocení

Povrch je velmi přijemný, při zavádění většinou používám kondom i lubrikant. Dovnitř jde velmi lehce a příjemně, bez sebemenší bolesti. Není jako vibrátor mojí ženy, který je větších rozměrů, a který mi občas půjčí nebo náš připínák, který taky není nejmenší a jeho použití vyžaduje přípravu.
Používám Bad Boye při masturbaci jako zpestření, k tomu mi vyhovuje naprosto. Namažu, zavedu dovnitř, nasednu na něj a mírným tlakem stimuluju prostatu. Rozkoš je velmi intenzivní, výstřik se mi zdá větší než obvykle.

Na obalu sice píšou, že může být bad boy přítomen i při souloži, ale tomu moc nevěřím, pokud tedy muž nesedí a ona na něm sedí na koníčka (zatím nemám vyzkoušeno, ale určitě to prubnu).

V obchodu mi vyprávěly že je to vhodná prevence proti potížím s prostatou, nebo jako pomůcka pro odstranění potíží, to zatím nemohu potvrdit, neboť jej mám tak půl roku, a jsem docela mladý.

Každopádně vřele doporučuju všem, co mají  „něco “ v zadečku rádi a objevili nebo se chystají objevit krásy análního sexu. Se zkušenou a tolerantní partnerkou ( nebo partnerem ) to je i docela pěkná zábava a zpestření partnerského sexu.

Rozhodně nejde o vyhozené peníze, sexu ZDAR !

Martin

Fotogalerie

http://www.amateri.cz/g542556-zdravotni

Pro:

+ drží lépe než Naughty boy

Proti:

- Silný účinek pouze v sedě

Hodnocení

8/10


8 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/analni-vibrator-bad-boy-od-rocks-off/

Napsat komentář