«

»

Recenze vibrátoru BiMiNi Ocean od Fun Factory

Funkčnost
 
 BiMiNi Ocean Click ‚n‘ Charge ultramarine je vibrátor s hravým a funkčním designem. Je vytvarován podle vln v přístavu. Jedna vlna je na špičce vibrátoru pro snadné dráždění G-bodu a druhá jako výstupek na těle vibrátoru pro stimulaci klitorisu. Vzhled je určen pro ženy, kterým více vyhovuje nápaditý vzhled, než naturalistické kopie penisu, což je i můj případ. Některé nepříliš zdařilé nebo levné kopie penisu mi připadnou spíše odpuzující nežli vzrušující. Nicméně tento vibrátor není jen hezký a milý, ale také funkční. Doporučuji hlavně mladým dívkám a ženám. Ideální pro trénink vaginálního orgasmu a zkoumání reakcí vlastního těla na dráždění klitorisu nebo G-bodu.
Vibrátor má zabudovaný akumulátor, která se nabíjí pomocí extra dodávané nabíječky Click ‚N‘ Charge. Tato je pro všechny nové výrobky Fun Factory stejná, takže není třeba ji kupovat víckrát. Nabíjení probíhá přiložením magnetických kontaktů na kovové logo na vibrátoru. To je vše. Kontrolka při nabíjení pulzuje červeným světlem, jako když tepe srdce, je to hezké. Vibrátor tedy nemá žádný konektor, nikde se tedy nezanáší špína a navíc je opravdu vodotěsný i pro použití ve vaně.
Vibrátor nabízí 8 stupňů vibrací a další 3 stupně jsou přednastaveny na proměnlivé variace s měnící se intenzitou. Stupně se vládají pod silikonem umístěnými tlačítky.
 
Materiál
100% chirurgický ztužený silikon s hypoalergenními vlastnostmi je již tradičním materiálem hraček od Fun Factory.
Pata vibrátoru je vyrobena z ABS plastu a spojení se silikonem je opět velmi dobře vyřešeno. V pevném plastu je uložen akumulátor a magnetický konektor pro nabíječku. Vibrační jednotka a ovládací tlačítka jsou v silikonovém těle. Samozřejmostí je použití lublikantu bez silikonových složek tedy na vodní bázi.
 
Parametry
  • Celková délka 14cm, zasunutí 7-8 cm
  • Průměr 3-3,5 cm
  • Celkem 11 programů vibrací
  • 100% silikon
  • Vodotěsný
  • Zabudovaný akumulátor
  • K dispozici je v krásné modré a milé růžové barvě
 
Fotogalerie
 
 
 
Hodnocení
 
Vynikající vibrátor pro mladé a hravé ženy. Ideální dáreček k narozeninám nebo vánocům. Vynikající provedení a moderní vzhled neurazí žádnou ženu. Navíc časem zjistí, že jste na ni nešetřili a vybrali ji opravdu luxusní a funkční hračku. Pro zralejší ženy spíše doporučuji vybírat z větších vibrátorů, ale nemusí to být pravidlo. Mě po jednom porodu vyhovuje.
Jednoduché ovládání pomocí dvou tlačítek, nabíjení, omyvatelnost, vynikající kluznost a milý vzhled. To jsou všechno vlastnosti této pěkné pomůcky.  Za zmínku stojí i velmi pěkné balení, nezapomeňte však přiobjednat nabíječku pokud ji ještě nemáte. Doporučuji vyzkoušet ve vaně, vodotěsnost je vynikající vlastnost…
 

Pro:

+ vodotěsnost
+ akumulátor
+ moderní tvar a design
+ cena

Proti:

- spíše pro mladší ženy

Hodnocení

9/10


9 z max. 10 bodů

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/recenze-vibratoru-bimini-ocean-od-fun-factory/

Napsat komentář