«

»

Hygiena před análním sexem

Chcete-li mít z análního sexu nerušený a pěkný zážitek, je lépe se na něj řádně připravit. O výplachu neboli klystýru panuje řada mýtů. I když v dnešní době není tento způsob hygieny příliš rozšířen, jde o hygienu jako každou jinou. A věřte, že nejen z análního sexu budete mít skvělý pocit, ale celé vaše tělo pocítí ohromnou úlevu. Míra uvolnění a vychutnání si soulože je ohromující. Střevní očista se doporučuje minimálně jednou ročně ať už vás anální sex láká nebo ne.

I když jsou lidé, kteřé samotný výplach vzrušuje, pro většinu lidí jde o ne příliš příjemnou záležitost. Věřte, že po pár pokusech získáte praxi a celá procedura vám nebude nepříjemná. Tak jako při pokusech s análním  sexem, tak i na zavádění hadičky si konečník přivykne a dráždění bude minimální. Pocit po vyprádnění rozhodně stojí za to. Tělo vám dá samo najevo, že si ulevilo od střevních nánosů.

Irigátor – nádoba na klystýr

 

Nádobu na klystýr zvanou irigátor lze koupit v obchodě se zdravotními potřebami nebo v internetových obchodech. Skládá se z plastového sáčku nebo smaltované nádoby, hadičky a tzv. reaktální trubičky. Sáček se zavěšuje na stěnu, z něj vede hadička s otočným ventilkem, a ta končí reaktální trubičkou, která se zavádí do konečníku. Malý, kosmetický klystýr lze provádět i speciálním balónkem s trubičkou. Jde ale pouze o výplach konečníku. Pro hezký sex to může stačit.

Jak se klystýr provádí

Klystýr se provádí na lačný žaludek. Pro naplnění použijte 0,5 až dva litry tekutiny. Voda by měla být převařená nebo použijte vodu balenou a měla by mít teplotu lidského těla nebo odvar z heřmánku, nalijte ji do nádobky klystýru, zavěste na stěnu v koupelně asi tak 1,5 – 2m  nad podlahu. Konec hadičky zvlhčete lublikantem, mýdlem nebo olejem. Klekněte si a hlavu dejte co nejníže k podlaze. Uvolněte se, dýchejte přirozeně. Zasuňte konec hadičky do análního otvoru 15-30 cm hluboko, podle toho, jak vám to půjde a nechejte vodu téct až do pocitu většího tlaku, ne však bolesti. Můžete také nalévání vody nachvíli přerušit a pokračovat až tlak povolí. Přijměte tolik vody, kolik unesete. Pokud se vám podaří v sobě vodu chvíli udržet, je to jen dobře. Objem střev se tekutinou zvětší, usazeniny se začnou odlepovat ze stěn a s naředěnou stolicí se vyplaví z těla ven. Zajděte si na toaletu a poté si na chvíli odpočiňte.

Hydrocolon terapie – profesionální výplach

Pokud se vám bude zdát pocit po výplachu příjemný a dá se říct, že po několikátem provedení určitě ano, můžete vyzkoušet i odborně provedený střevní výplach. Střevní výplach je efektivním způsobem čištění tlustého střeva pomocí klystýru, který odstraní kalové kamínky, pročistí střeva a zbaví je letitých nánosů. Střevním výplachem se obnoví přirozená peristaltika střev. Klient si lehne na lůžko na levý bok a vyškolený pracovník mu do konečníku vsune tzv. zavaděč (je k němu připojena užší trubička, která vede do těla filtrovanou vodu z vodovodu předehřátou na 37 stupňů).
Ke konci zavaděče se pak připojí hadice na odvádění zředěné stolice z vašeho těla. Přístroj Hydrocolon vytváří cirkulační okruh s malým tlakem a celé tlusté střevo se tak důkladně proplachuje a čistí. Vyškolený pracovník celý proces kontroluje a při výkonu je prováděna masáž břicha.

Permanent link to this article: https://www.hrackydopostele.cz/hygiena-pred-analnim-sexem/

Napsat komentář